J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 alice nine - drella (vandalize secret session)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

alice nine - drella (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: alice nine - drella (vandalize secret session)   alice nine - drella (vandalize secret session) Icon_minitimePon Mar 07, 2011 11:32 pm


link

drugi kawałek jaki możemy usłyszeć na secret session. osobiście jest to jedna z moich ulubionych piosenek alice nine.

chyba nie będę powtarzać moich rozpływów z dwóch ostatnich tematów ;) najmniej mnie powalająca, ale wciąż świetna piosenka z sesji. poza faktem, że można się przekonać, że Shou jednak daje radę wokalnie... to po prostu przyjemnie popatrzeć na chłopaków, na sposób, w jaki grają, machającego łapami Nao czy Torę, Hiroto i Sagę z gitarami. (Pon ma słodką gitarę, prawda? xD)

ach, no i kolejny Nobel dla Shou za wymowę słowa 'cinderella' :D
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

alice nine - drella (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: alice nine - drella (vandalize secret session)   alice nine - drella (vandalize secret session) Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 12:59 am

Shou i jego wymowa wymiatają xD Zajebiście to mówi^^
Dopiero tutaj zauważyłam konkretnie jego fryzurę i przyznam, że jest fajowa^^
Seksownie wygląda, kiedy stoi na tych głośnikach(?)...

Nao zajebiście macha łapkami, kiedy wali w te duże talerze. I, Any, uważaj, wcale nie wygląda jak Puchatek, tylko baaaardzo seksowny facet z pazurkiem;)

Saga i Hiroto w nieziemsko seksowny sposób opierają wargi na swoich mikrofonach...mrrrr...
Piękny jest moment, kiedy wszyscy trzej gitarzyści są na kolanach i grają... I ta wspólna "solówka" gitarowa zaraz potem^^
Saga jest ślicznie ubrany.
A Hiroś wcale nie wygląda jak małe słodkie dziecko, jak czasem, tylko jak bóg seksu xD

Uzależnię się od tego^^ Specjalnie. A trudne, to to nie będzie xD
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

alice nine - drella (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: alice nine - drella (vandalize secret session)   alice nine - drella (vandalize secret session) Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 1:21 am

Cytat :
Nao zajebiście macha łapkami, kiedy wali w te duże talerze.
DOKŁADNIE, uwielbiam ten fragment xDDD

Cytat :
I, Any, uważaj, wcale nie wygląda jak Puchatek, tylko baaaardzo seksowny facet z pazurkiem;)
och, mi to mówisz? jedną z pierwszych rzeczy, których dowiedziałam się o Nao było to, że podobno jest zboczony i ma pendrive'a w kształcie kopulujących piesków xDDD Puchatka to on może przypominać z wyglądu/z pozoru xD

Hiroto też jest świetnie ubrany. i świetnie wygląda, jak badass uke <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

alice nine - drella (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: alice nine - drella (vandalize secret session)   alice nine - drella (vandalize secret session) Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 5:17 pm

Oni w ogóle wszyscy świetnie wyglądają, od samego patrzenia można zejść^^

Kopulujące pieski mówisz? fajowe xD A Puchatka to on zdecydowanie wygląda tylko z pozoru i często z wyglądu^^
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

alice nine - drella (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: alice nine - drella (vandalize secret session)   alice nine - drella (vandalize secret session) Icon_minitimeNie Mar 13, 2011 12:06 am

Nie było tego fajnego początku : C Ale w mordę puffka, oni stworzyli taką świetną atmosferę. Taką 'no co, przecież nie robimy nic specjalnego, po prostu gramy swoją muzykę na swój własny sposób i na swoich warunkach'. I generalnie od całej secret session bije taka aura zajebistości, że aż wgniata w fotel. Lubię <3

Cytat :
jedną z pierwszych rzeczy, których dowiedziałam się o Nao było to, że podobno jest zboczony i ma pendrive'a w kształcie kopulujących piesków xDDD
Chyba mi to kiedyś pisałaś i chyba bardzo się zdziwiłam 'bo on przecież taki spokojny' (albo moja reakcja była kompletnym przeciwieństwem tego, co napisałam teraz. starość nie radość ^^). Obecnie niespecjalnie mnie to szokuje >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

alice nine - drella (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: alice nine - drella (vandalize secret session)   alice nine - drella (vandalize secret session) Icon_minitimeNie Mar 13, 2011 1:04 am

Te nagrania po prostu są takie na luzie, w każdym ich ruchu widać, że to sprawia im przyjemność. I widać, że bycie tak zajebiście seksownym i seksownie zajebistym też nie wymaga od nich wysiłku xD
Powiedzcie, no jak tu ich nie uwielbiać?
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

alice nine - drella (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: alice nine - drella (vandalize secret session)   alice nine - drella (vandalize secret session) Icon_minitimeNie Mar 13, 2011 1:10 am

Cytat :
Chyba mi to kiedyś pisałaś i chyba bardzo się zdziwiłam 'bo on przecież taki spokojny' (albo moja reakcja była kompletnym przeciwieństwem tego, co napisałam teraz. starość nie radość ^^).
ano pisałam zapewne. nie pamiętam twojej reakcji, za to wiem, że przy okazji przekonywania cię, że Pon jest bi i rżnie się z Nao twierdziłaś, że Nao jest zboczony i zbyt narwany dla 'spokojnego' (buahahahaha) Hiroto. ale wszyscy reagują, że 'ojej, a on przecież taaaaki spokojny', tak, cholera, i puchaty i słodziutki. ludzie, gdzie wy macie oczy? D: xDDD

Cytat :
Obecnie niespecjalnie mnie to szokuje >D
no widzisz, jak się dobrze na nim poznałaś :D

Cytat :
I widać, że bycie tak zajebiście seksownym i seksownie zajebistym też nie wymaga od nich wysiłku xD
dobrze stwierdzone!

Cytat :
Powiedzcie, no jak tu ich nie uwielbiać?
nie wiem xD niby nie są idealni, Shou wyje i w ogóle, ale kurczę, jak już dostałam na nich schizy to przez cztery dni nie słuchałam nikogo innego, tylko Alicji.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Sponsored content





alice nine - drella (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: alice nine - drella (vandalize secret session)   alice nine - drella (vandalize secret session) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
alice nine - drella (vandalize secret session)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» alice nine - white prayer (vandalize secret session)
» Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)
» Alice Nine
» Alice Nine
» Alice Nine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: