J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitimePon Mar 07, 2011 11:08 pm



I link

Nie wierzę, że tego tu jeszcze nie ma...
To jest chyba absolutnie najseksowniejszy teledysk jaki kiedykolwiek widziałam.
Wygląd Nao, gra Tory, ruchy Shou, szept, szyja i dłonie na mikrofonie Sagi, papieros Hiroto *___*
To wszystko doprowadza do natychmiastowego orgazmu i szczęśliwej śmierci^^
Endżoj
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitimePon Mar 07, 2011 11:17 pm

(to nie jest teledysk xD nie ma PV do kiss twice, to jest jedna z piosenek z 'secret session', która znalazła się na dysku trzecim dvd vandalize xD)

Powiem ci tak:
trafiłaś idealnie.
Od jakiś dwóch tygodni? Trzech? Mam na to absolutnie ostrą schizę... Miałam to tu wrzucać, ale zapomniałam. To jest absolutnie cudowna wersja kiss twice, jak dla mnie lepsza od oryginału. Jestem w stanie oglądać secret session (bogowie, czemu to ma tylko trzy kawałki?!) cały czas. UWIELBIAM tę wersję (przechrzczoną przeze mnie na 'hot version') i jeszcze trochę, a będę znać ja na pamięć. Nawet Shou mi tu nie przeszkadza! Ba, całkiem mi tu pasuje, w sumie, jak zwykle jestem sceptycznie nastawiona do jego głosu, tak tu nie potrafię sobie wyobrazić nikogo innego. SZEPT SAGI O BOGOWIE ORGAZM. Naprawdę, szept Sagi to jedna z najlepszych części tego wykonania <3 I to, jak Hiroto wygina się z gitarą, w ogóle wszystko tu jest tak cudowne!

ogólnie dzień bez kiss twice, kiss me deadly w wersji z secret session to dzień stracony.

ach och ech *rozpływa się w zachwytach*
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitimePon Mar 07, 2011 11:32 pm

(O_O Naprawdę? Przepraszam, ale nawet się nie zdążyłam rozeznać, bo postanowiłam, że muszę to tu wrzucić od razu po zobaczeniu xD)(Ma tu zostać, czy gdzieś to przenieść...?)

Szept Sagi jest zdecydowanie najlepszym elementem całego utworu...
Od dzisiaj na pewno nie będę mogła przeżyć dnia bez obejrzenia tego xD
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitimePon Mar 07, 2011 11:35 pm

niech zostanie tu, chciałam przenosić, ale sama potworzyłam tematy tutaj xD

szept Sagi to już jest.... ach! legenda xD ale w white prayer Hiroto też daje radę <3
nie uważasz, że klimat tej sesji jest świetny? po prostu uwielbiam to światło, ujęcia z daleka, ujęcia na perkusję (Nao Nao Nao! <3).

ach, no i trzeci Nobel dla Shou za jego szaru łi deduri dens łif... to znaczy, shall we deadly dance with <3 naprawdę lubię jego angielski xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 12:17 am

oki^^

Ten klimat rządzi. Jest niesamowity i naprawdę wyjątkowy. Od samego początku do samego końca jest po prostu nieziemsko pobudzający zmysły...

Angielski Japończyków w ogóle jest naj xD
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 7:50 pm

Och ach razy miliard do potęgi entej, kueerwa. Absolutnie orgazmotwórcze. Kompletnie zgwałcili tę piosenkę xDDD
Chociaż... gdyby lepiej oświetlić salę, wywietrzyć coby nie było tego dymu, dokarmić ich, ażeby mieli więcej energii, przeprowadzić małą rozgrzwkę jak Lee z Naruto, kazać grać/śpiewać szybciej i z energią, zabrać Hirosiowi papierosa na końcu i wgl. rozpierdzielić ten kleisty, ociekający testosteronem klimat... to nagranie jak nagranie, nic specjalnego xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 7:55 pm

tylko, Ves, zapomniałaś dodać jedno: to wtedy zwyczajnie nie byłoby secret session xD
tzn. sama wersja piosenki jest cudowna, więc mi tylko piosenka wystarczy do orgazmowania, ale piosenka plus wrażenia wizualnie to jest jhfg;hu iudhnkA;j ihah glifkjjsdhkahbdja.

kleisty i ociekający testosteronem... dobre określenia xD
i ja wiem, czemu to jest takie dobre!
no bo powiedzcie: alice nine i ociekanie testosteronem? połączyłybyście wcześniej te dwie rzeczy, jeśli chodzi o muzykę/klimat? XD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 8:08 pm

Nie, w życiu, jak to pierwszy raz zobaczyłam, to potrzebowałam trochę czasu na uwierzenie, że to oni...O.O

Ves, jakbyś to wszystko zabrała, to by nic nie zostało, to się składa z tych wszystkich orgazmotwórczych rzeczy i dlatego jest takie zajekurwabiste^^ A od Hirosia z papierosem łapy precz, nie wolno nikomu ruszyć tego papierosa, papieros jest *_*
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitimeSob Mar 12, 2011 11:40 pm

Cytat :
tylko, Ves, zapomniałaś dodać jedno: to wtedy zwyczajnie nie byłoby secret session xD
Cytat :
Ves, jakbyś to wszystko zabrała, to by nic nie zostało, to się składa z tych wszystkich orgazmotwórczych rzeczy i dlatego jest takie zajekurwabiste^^
No tak, zapomniałam tego napisać xDDD Starość nie radość *wzdych*

Cytat :
no bo powiedzcie: alice nine i ociekanie testosteronem? połączyłybyście wcześniej te dwie rzeczy, jeśli chodzi o muzykę/klimat? XD
Bez kitu, gdybyś nie dodała tego muzykę/klimat to... bym nie zdzierżyła i eksplodowała xD ALEEEEEEEEEEE, wersja Mirror Ball z Vandalize trochę się łapie w ociekanie testosteronem xD

Cytat :
A od Hirosia z papierosem łapy precz, nie wolno nikomu ruszyć tego papierosa, papieros jest *_*
Palenie zabija. Chcesz go zabić?! Niech sobie jara te elektoniczne papierosy xDDDDDDDD

I wgl. ja piiiiiiiiiiiórkuję, uzależniłam się od tego. Chyba. Jeżeli przez uzależnienie rozumie się codzienne odtwarzanie i wgl. No. I wgl. Moja konstruktywność z beznadziejnej stała się hiperbeznadziejna, idę się schować xD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitimeNie Mar 13, 2011 12:57 am

Cytat :
Palenie zabija. Chcesz go zabić?! Niech sobie jara te elektoniczne papierosy xDDDDDDDD
Tak! Niech pali te elektroniczne, może ich w ogóle nie palić i mieć niezapalonego, byleby dalej robił to w ten sposób!^^

Cytat :
I wgl. ja piiiiiiiiiiiórkuję, uzależniłam się od tego. Chyba. Jeżeli przez uzależnienie rozumie się codzienne odtwarzanie i wgl. No. I wgl. Moja konstruktywność z beznadziejnej stała się hiperbeznadziejna, idę się schować xD
No, ale co tu się dziwić, skoro oni tutaj tak wyglądają i brzmią...*_*
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitimeNie Mar 13, 2011 1:11 am

A kij z tym. Jak chce sobie zniszczyć zdrowie, to lepiej fajkami niż alkoholem, bo z fajką w łapie przynajmniej seksownie wygląda *w*

Cytat :
I wgl. ja piiiiiiiiiiiórkuję, uzależniłam się od tego. Chyba. Jeżeli przez uzależnienie rozumie się codzienne odtwarzanie i wgl.
spoko, mam to samo. każde otworzenie winampa, każde słuchanie muzyki w drodze do szkoły to jest kiss twice z secret session. jestem od tego obsesyjnie uzależniona xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Sponsored content





Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)   Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» alice nine - drella (vandalize secret session)
» alice nine - white prayer (vandalize secret session)
» [M] Kiss my eyes and lay me to sleep
» Alice Nine
» Nao - alice nine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: