J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 MBLAQ - Oh yeah

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

MBLAQ - Oh yeah Empty
PisanieTemat: MBLAQ - Oh yeah   MBLAQ - Oh yeah Icon_minitimeCzw Lut 24, 2011 1:34 pm



I link.

Soł, w Wasze łapki teledysk chłopaków z MBLAQ. Jeżeli o mnie chodzi to oceniam go jak najbardziej na plus; taniec, charakteryzacja członków oraz sama w sobie piosenka fajnie ze sobą współgrają >D I... popatrzcie na Mira (tego najsłodszego, który ma jasne kręcone włosy i stosunkowo kompletny strój) *__________________* Jest cudowny xDDD

MBLAQ to kolejny przedstawiony na forum k-popowy zespół, w którego skład wchodzą Seung Ho, G.O, Lee Joon, Cheon Doong oraz Mir. W teledysku tym gościem z najkrótszymi czarnymi włosami jest G.O, tym, który pokazuje klatę Lee Joon, Mir to ten z najbardziej kręconymi włosami, ten z czarnym stojącym kikutem na głowie to Seung Ho, a ten z krótkimi jasnymi włosami to Cheon Doong.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

MBLAQ - Oh yeah Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Oh yeah   MBLAQ - Oh yeah Icon_minitimeCzw Lut 24, 2011 2:15 pm

Mir to ten z tym kolorowym czymś na prawym ramieniu? Lee Joon ma cos w stylu kamizelki, Cheon Doong ma tą czapeczkę, Seung Ho ma rękawiczki, a G.O to ten w okularach?
Jeżeli dobrze wszystkich rozpoznałam, to Mir jest naprawdę mrau, ma świetny głos. Klata i głos Lee Joon'a są ahhh...Piosenka jest fajna, szybko wpada w ucho, teledysk, układ są rzeczywiście dobrze dobrane i super się komponują.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

MBLAQ - Oh yeah Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Oh yeah   MBLAQ - Oh yeah Icon_minitimeCzw Lut 24, 2011 2:27 pm

Dobrze rozpoznałaś xD Mir jest słodziuuutki, jak Taemin *w* Chyba sowie walnę nowego avatara xF

Cytat :
Klata i głos Lee Joon'a są ahhh...
I jego machanie biodrami < 333

Wgl. strasznie mi się podobają ich ciuchowe zestawy, mają super stylistów :D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

MBLAQ - Oh yeah Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Oh yeah   MBLAQ - Oh yeah Icon_minitimeCzw Lut 24, 2011 3:54 pm

Jego biodra też są świetne.
I są naprawdę dobrze ubrani, nigdy bym nie pomyślała, że w tym kolorowym cusiu można wyglądać tak fajnie^^
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

MBLAQ - Oh yeah Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Oh yeah   MBLAQ - Oh yeah Icon_minitimePią Lut 25, 2011 12:32 pm

Ja też nie D: Ale podoba mi się, bardzo bardzo, chyba zacznę się tak ubierać >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

MBLAQ - Oh yeah Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Oh yeah   MBLAQ - Oh yeah Icon_minitimePią Lut 25, 2011 10:45 pm

AAAAA!!! Jestem wprost zachwycona! Piosenka świetna, kolesie ładni, teledysk udany, genialnie tańczą, czyli jendym zdaniem: to co Yuki lubi najbardziej.
Ten co śpiewa na początku.. Mir? Słodki xD
Pokażę jeszcze to mamie, bo ostanio podobają się jej tego typu piosenki i zacytuję ją słowo w słowo :)
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

MBLAQ - Oh yeah Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Oh yeah   MBLAQ - Oh yeah Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 12:20 am

Jeżeli chodzi Ci o tego na początku, zanim zaczną tańczyć to Lee Joon, a jeżeli o tego później, to masz rację, Mir <3

Moja mama też stosunkowo lubi k-pop! Ostatnio mi tańczyła do Lucifera Szajnów >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

MBLAQ - Oh yeah Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Oh yeah   MBLAQ - Oh yeah Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 11:27 pm

Raczej chodzi mi o Mira.
W sumie to boję się ten jej filmik pokazać... Ostatnio niechcący włączyła koreański zespół, w któym też śpiewało i tańczyło 5 kolesi. Stwierdziła, ze kopiują SHINee -.-

Ooooooo xD
Moja mama nie umie tańczyć xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

MBLAQ - Oh yeah Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Oh yeah   MBLAQ - Oh yeah Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 9:50 pm

JEŚLI JESZCZE RAZ BĘDĘ MUSIAŁA USUWAĆ PIĘĆ STRON SPAMU, TO OBIE DOSTNIECIE BANA! >.<

Domyślam się, że nie macie nic na swoje usprawiedliwienie.
Na temat najwyraźniej też nie da się powiedzieć nic więcej skoro pierdoliłyście przez pięć stron...
W takim razie...

ZAMYKAM!

Mun
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Sponsored content





MBLAQ - Oh yeah Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Oh yeah   MBLAQ - Oh yeah Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
MBLAQ - Oh yeah
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» MBLAQ - Y
» MBLAQ - Cry
» MBLAQ gallery
» MBLAQ - Mona Lisa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: