J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 MBLAQ - Mona Lisa

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

MBLAQ - Mona Lisa Empty
PisanieTemat: MBLAQ - Mona Lisa   MBLAQ - Mona Lisa Icon_minitimeNie Lip 24, 2011 7:19 pm


I link

Niekoniecznie świeży, ale na pewno najnowszy teledysk popełniony przez panów z MBLAQ. Tym razem próżno w nim szukać golizny typowej dla ich teledysków. Tym razem dużą wagę przywiązano do śpiewu, jednocześnie chcąc, by potencjalni odbiorcy skierowali na niego swoją uwagę. A trzeba przyznać, że pod względem wokalnym piosenka jest mocna. Podoba mi się. Podoba mi się zmiana tempa, refren, rap... Generalnie podoba mi się wszystko xD Moim zdaniem to najlepsza piosenka MBLAQ ever ^w^ Co do teledysku samego w sobie - lubię go oglądać. Lubię jak tańczą na dachu. I lubię ich stroje *pokłony dla stylistów* I scenerię. I GENERALNIE KOCHAM TEN TELEDYSK JAK NIE WIEM CO! xDXDXDXD Wszystko mi w nim pasuje, dosłownie wszystko, nie wiem nad czym się rozwodzę przez te... 9 linijek, nie wiem ile wyjdzie w ogólnym rozrachunku, no ale no. Najkrócej rzecz ujmując - teledysk jest ZAJEBISTY tak samo jak piosenka. Ramen xD

Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

MBLAQ - Mona Lisa Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Mona Lisa   MBLAQ - Mona Lisa Icon_minitimeWto Lip 26, 2011 12:25 am

NIE WYGLĄDAJĄ JAK DZIECI!
MIR WYGLĄDA JAK DOROSŁY!
;oooooooooooooooooooooooo
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
 
MBLAQ - Mona Lisa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» MBLAQ - Y
» MBLAQ - Cry
» MBLAQ - Oh yeah
» MBLAQ gallery

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: