J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live] Empty
PisanieTemat: Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live]   Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live] Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 3:14 pm



I link na yt.
Oraz link do pobrania piosenki.

Jako że do poddziału z dżej-teledyskami raczej nie pasuje, wstawiłam tutaj. Z góry przepraszam za jakość i za te napisy, które nijak nie spełniają swojej funcji, ale na yt to była najlepsza wersja jaką znalazłam ^w^"

Soł, w Wasze łapki solo Kamenashiego Kazuyi, PLASTIC TEARS. Nie powiem, żeby było jakieś super w porównaniu z jego poprzednimi (które zaraz wstawię) w kwestii zarówno tanecznej jak i choreograficznej w ogóle, aczkolwiek piosenka jest przyjemna i wpada w ucho. No i jest Kame (dziwne, nie?) *__________*

ENJOY!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live]   Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live] Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 4:12 pm

Nie jest to jakaś zniewalająca piosenka, ale jak sama, Ves, napisałaś, jest całkiem przyjemna i wpada w ucho. Za to jego ruchy... Nie byłam w stanie oderwać spojrzenia... Uwielbiam to, jak się zachowuje w stosunku do swojego zespołu tanecznegoxD
No i świetnie wygląda, mimo tak niby prostego stroju. To dowód na to, że nie trzeba mieć na sobie nie wiadomo czego, żeby wyglądać seksownie^^
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live]   Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live] Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 4:23 pm

Cytat :
Uwielbiam to, jak się zachowuje w stosunku do swojego zespołu tanecznegoxD
Ciekawe ile im płacą za bycie osobistymi dziwkami Kame... chociaż gdybym ja bym mogła być na ich miejscu nawet za darmo xD

Cytat :
To dowód na to, że nie trzeba mieć na sobie nie wiadomo czego, żeby wyglądać seksownie^^
Dobrze powiedziane, dobrze!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live]   Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live] Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 4:43 pm

Cytat :
Ciekawe ile im płacą za bycie osobistymi dziwkami Kame...
Uwielbiam takie sformowania... Od razu przypomina mi to Kayę i jego "stu kochanków", ale w tym przypadku myślę, że role są podzielone inaczejxD
(Nie chodzi mi o niebezpośrednie nazwanie Kayi dziwką, w żadnym razie!)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live]   Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kamenashi Kazuya - PLASTIC TEARS [live]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kamenashi Kazuya - 00'00'16 [live]
» Kamenashi Kazuya - Lost my way [live]
» Kamenashi Kazuya - 1582 [live]
» Kamenashi Kazuya - Someday for somebody [live]
» Kamenashi Kazuya - w/o notice?? [live]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kablówka-
Skocz do: