J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kamenashi Kazuya - Lost my way [live]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Kamenashi Kazuya - Lost my way [live] Empty
PisanieTemat: Kamenashi Kazuya - Lost my way [live]   Kamenashi Kazuya - Lost my way [live] Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 3:28 pm



I link.

Znowu przepraszam za te felerne napisy ;u;

Kolejne solo Kamenashiego :D Utrzymane w tematyce wampirów, wiadomo, płaszcze, kły, picie krwi członków zespołu tanecznego, trumny i te sprawy. Co do pica krwi Kame robi to... w dość interesujący sposób, który może zostać odebrany jako dwuznaczny tudzież kompletnie zboczony, chociaż myślę, że nikomu to raczej nie przeszkadza. Jest się na co popatrzyć, nie powiem, że nie xDDD
ENJOY!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Kamenashi Kazuya - Lost my way [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - Lost my way [live]   Kamenashi Kazuya - Lost my way [live] Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 4:06 pm

Pierwsze co byłam w stanie z siebie wydusić po obejrzeniu tego o takie długie ciche "o szit...".
To jest zajebiste... Kame wygląda tutaj świetnie, sam seks, sposób, w jaki rusza się on i zespół, picie krwi, te spojrzenia... Niesamowicie poruszające wyobraźnie.
No i mój klimacik: wampir, kły, krew, picie tej krwi w zajebiście dwuznaczny sposób...
Kocham^^

Tylko ja się przez dużą część piosenki zastanawiałam, jak to możliwe, ze mu te kły nie przeszkadzały w śpiewaniu...o.o
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Kamenashi Kazuya - Lost my way [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - Lost my way [live]   Kamenashi Kazuya - Lost my way [live] Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 4:21 pm

On jest przerażający, bo wie, że jest seksowny i jak działa na dziewczyny... i to wykorzystuje xD Jak ogladałam za pierwszym razem, to złapałam się na wgapianu z otwartą kniapą w ekran komputera. I cały czas powtarzałam moment, w którym usiadł na tego gościa >D

Cytat :
Tylko ja się przez dużą część piosenki zastanawiałam, jak to możliwe, ze mu te kły nie przeszkadzały w śpiewaniu...o.o
Stawiam na najzwyczajniejszy playback xD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Kamenashi Kazuya - Lost my way [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - Lost my way [live]   Kamenashi Kazuya - Lost my way [live] Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 4:45 pm

Cytat :
Stawiam na najzwyczajniejszy playback xD
Hehehe...
Przynajmniej nie jest to tak widoczne, jak czasami u innych...>.<

Cytat :
I cały czas powtarzałam moment, w którym usiadł na tego gościa >D
Ten moment rządzi. I przywołuje wspomnienia "Vanilli"...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kamenashi Kazuya - Lost my way [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - Lost my way [live]   Kamenashi Kazuya - Lost my way [live] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kamenashi Kazuya - Lost my way [live]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kamenashi Kazuya - 00'00'16 [live]
» Kamenashi Kazuya - Someday for somebody [live]
» Kamenashi Kazuya - w/o notice?? [live]
» Kamenashi Kazuya - On My Mind [live]
» Kamenashi Kazuya - 1582 [live]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kablówka-
Skocz do: