J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 11:29 pm



I link.

Soł, nie mam pojęcia od czego zacząć, więc zacznę od przedstawienia cżłonków w kolejności pojawiania się. Tak więc, mam zaszczyt przedstawić mistrza gagów sytuacyjnych i żartów słownych Taguchiego Junnosuke, niesamowitego beatboxera Nakamaru Yuichiego, najżałośniejszego członka zespołu Uedę Tatsuyę (sorry, po prostu nie lubię gościa), króla szybkiego rapowania Tanakę Kokiego oraz niesamowitego seksiaka Kamenashiego Kazuyę!

Fajny początek jest, nie? Jak te maskohełmy im się otwierają *_* I Kamenashi na końcu, mhrauuuuu *w* Trzeba przyznać, że efekty specjalne są tu na wysokim poziomie. I nie przesadzili z nimi, za co chwała im i cześć.
Trochę taki przygnębiający teledysk, bo piosenka również jest przygnębiająca. Chociaż na końcu wychodzi słońce... Cóż, jak dla mnie genialnie połączyli właśnie tekst z wizualną prezentacją na pomocą teledysku. Mogłabym ogladać i oglądać...

Soł, enjoy! >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitimePon Lut 21, 2011 2:56 am

Seksiak naprawdę jest mró mró.
król rapowania też jest mró mró.
Beatboxer jest mró mró i jest facetem z cyklu "słodziak bez wysiłku"
Mistrz gagów średnio mi się podoba, a "najżałośniejszy" w ogóle.

Piosenka jest bardzo fajna, teledysk jest superowy. Podoba mi się kolorystyka, ciuchy chłopaków, ich ruchy, a efekty są niesamowite i rzeczywiście, nieprzesadzone.

Fajowe.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitimePon Lut 21, 2011 3:02 pm

Cytat :
Mistrz gagów średnio mi się podoba, a "najżałośniejszy" w ogóle.
Bo on jest generalnie średni xDDD *cieszy się* zawsze wygląda najbardziej kretyńsko z całego zespołu, a jak śpiewa to ma twarz jak koń D:

No nie? Myślę, że to jeden z najlepszych teledysków KAT-TUN *w*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitimePon Lut 21, 2011 4:42 pm

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że ma twarz jak koń, kiedy śpiewa, ale ja bym tam dodała jeszcze szczura...

Jest świetny...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitimePon Lut 21, 2011 5:01 pm

Cytat :
Zgadzam się ze stwierdzeniem, że ma twarz jak koń, kiedy śpiewa, ale ja bym tam dodała jeszcze szczura...
Kocham Cię! ♥ ♥ ♥ xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitimePon Lut 21, 2011 9:18 pm

No więc... Ignorując wszelkie poprawności stylistyczne stwierdzam, ze podoba mi się! Łii <3333

W 0:51sekundzie, Kamenashi? Wygląda trochę jak młody Hyde.
A co do Uedy.. przypomina mi Shina xD Czy ShinShin też ma ryj jak koń? xD
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitimePon Lut 21, 2011 9:54 pm

Cytat :
W 0:51sekundzie, Kamenashi? Wygląda trochę jak młody Hyde.
Haaai ^w^ A bo ja wiem czy jak młody Hyde...

Nie obrażaj ShinShina, błagam xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitimePon Lut 21, 2011 10:01 pm

Nie obrażam, to było niechcący xD

Wygląda trochę jak Hyde!
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitimePon Lut 21, 2011 10:19 pm

Tak... trochę, jakby popatrzeć na jedno oko, to prawie, prawie Hyde xD


Ostatnio zmieniony przez Vespergold dnia Pon Lut 21, 2011 10:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitimePon Lut 21, 2011 10:37 pm

Ja jestem prawie ślepa, więc dla mnie wygląda trochę jak hyde xD
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 3:24 am

Dla mnie też przypomina Hyde'a, ale mi to każdy kogoś przypomina xD

Yuki, Shin nie ma końskiej twarzy, on miał sto tysięcy lat temu przodka z rysami twarzy określanymi jako "szczurze" i teraz ma specyficzny wygląd swoich własnych rysów. Ale jest w stu procentach piękny^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Empty
PisanieTemat: Re: KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)   KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
KAT-TUN - N.M.P. (NO MORE PAIN)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The GazettE - Sugar Pain

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: