J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami

Go down 
+3
Anya
Haydi
Mun
7 posters
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Empty
PisanieTemat: Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami   Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Icon_minitimeNie Cze 06, 2010 9:25 am



To wyglądało mniej więcej tak:

Kyo! O matko jak on bosko wygląda! Bi Eyes
Głos!
Włosy!
Klaaata! Bi Eyes


...

...


Muchy?


...

...


One ich jedzą?


...

...


Ale schiza... on jest w kawałku. O.O


...

...


To trzeba mieć zrytą psyche, żeby wymyślić coś takiego...


...

...

...

Boru, jakie to przechujzajebiste. <3
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami   Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Icon_minitimeNie Cze 06, 2010 1:59 pm

Cytat :
To trzeba mieć zrytą psyche, żeby wymyślić coś takiego...
No, Japończycy w ogóle są nienormalni, ale za to ich przecież kochamy, no nie?

Oni są bosko-boscy i zajebiście-zajebiści! Lol, coś jest ze mną nie tak... Cały ten weekend mam jakiś dziwny. Płaczę przy czymkolwiek z nimi w roli głównej Shocked Pójdę się leczyć, tak, jutro...

Ale, żeby nie robić offtopa...

Oni są tak męscy bez tych wszystkich babskich ciuszków i makijażów, nooo... Ramiona, klaty, paaalce! Ja mam fetysz na męskie palce! Zobaczcie sobie w 25. sekundzie paluszki Totchi'ego. Tak fajnie nimi macha xD Dzizsss... Idę się popodniecać zdjęciami.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami   Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Icon_minitimePon Cze 07, 2010 9:03 pm

OK, to, co Any ma do powiedzenia po pierwszym obejrzeniu [to będzie zbiór nieuporządkowanych myśli]:
O KURWA **Bi Eyes**

Kyo nawet bez ręki wygląda zajebiście Bi Eyes
I ma bardziej nieogarnięte włosy niż ja.
Kocham sposób, w jaki Toshiya gra na basie.
Shin ma zajebiste plecy.

AAAAAAAAAACH, KYO JEST TAKI ZAJEBISTY Bi Eyes
całe PV jest takie aaaaaaach.
nie wiem, kto im to wymyśla, przypuszczam, że sami mają taką zrytą psychę Bi Eyes
a Kyo pasuje kilka mikrofonów na raz
i oni są tacy mró Bi Eyes
i mają takie megapalce!
i Shin tak super gra Bi Eyes

bardziej konstruktywna myśl:
tak, wolałam ich wcześniej [mówię o muzyce, nie VK], jak Kyo jeszcze mniej ryczał a więcej śpiewał, ale jesó, kocham jego głos, janiemoge, orgassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssm Bi Eyes mógłby mi tak gardłować codziennie, choć wtedy trafiłabym do wariatów.

ojesó oboshe, reanimujcie mnie xD

Cytat :
Oni są tak męscy bez tych wszystkich babskich ciuszków i makijażów, nooo... Ramiona, klaty, paaalce!

słońce, za starzy są na Visual xDDDDD albo nie wiem, znudziło im się przebieranie za laski. ale ja nie narzekam, owszem, lubię Toshiyę w lateksie, przebranego za księzniczkę, jeszcze niech go Kyo po szyi liże, ale teraz są tacy... męscy Bi Eyes
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami   Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Icon_minitimePon Cze 07, 2010 9:35 pm

KOCHAM TO.

Krew.
Dzikie muchy.
Krew.
Wybrakowane kończyny lub ich brak.
K R E W .

JESTEM ZACHWYCONA.

Nie wspomnę już o tym, że zbliżenia na palce gitarzystów, na ich dłonie zgrabnie, ładnie i powabnie sunące po gryfie... odpłynęłam Bi Eyes
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Pomidor
Strefa VIP
Pomidor


Liczba postów : 58
Join date : 18/03/2010
Age : 34
Skąd : Szczecin/Koszalin

Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami   Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Icon_minitimePon Lip 05, 2010 6:46 pm

Taki trochę... No... Dirowy ten klip. Nawet po tylu latach nie mogę patrzeć na pewne rzeczy.
Wg mnie Kyo w tych włosach wygląda strasznie, najoględniej mówiąc. Ale to moje zdanie :3
Poza tym sam kawałek jest mega. Stęskniłam się za nimi, jak nic.
Shin niedługo cały się zabuduje tymi bębnami i talerzami i w ogóle nie będzie go widać :D
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami   Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Icon_minitimePią Lip 30, 2010 8:54 pm

Rany, ale to jest zryte xD
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami   Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Icon_minitimeSob Sty 22, 2011 4:10 pm

Krew, żywe mięso, oderwane kończyny bez ludzi i ludzie bez kończyn, goła klatka Kyo, paluszki Totchiego... Taak.... to jest to, co Rei lubi najbardziej...
Teledysk jest kompletnie pojebany i dlatego jest taki zajebisty i cudowny. Jest duże prawdopodobieństwo, że fakt, ze podoba mi się zjadanie kogoś przez coś przypominającego muchy, jest powiązane z moją nie do końca zdrową psychiką. Ale co tam.
Jak dla mnie to coś może ich nawet zjadać, i tak są boscy:)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami   Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dir en Grey - Hageshisa to Kono Mune No Naka de Karamitsuita Shakunetsu No Yami
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Alice Nine - Yami ni chiru sakura
» D'espairs Ray - Yami ni furu kiseki
» Kyo - Dir en Grey
» Dir en Grey
» Dir en Grey - Kodou

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: