J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD"

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Empty
PisanieTemat: D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD"   D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 8:20 pm

Oficjalna premiera miała miejsce wczoraj 2.IV.2010 Confetti
Zapraszam na zapoznanie się z najnowszy płodem Despowców Dancing

https://www.youtube.com/watch?v=G-1Lk1MI2JM

D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" 15294101501778725352654


Ostatnio zmieniony przez Hizu - san! dnia Czw Kwi 08, 2010 2:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Empty
PisanieTemat: Re: D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD"   D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 10:11 pm

Jak dla mnie bomba, z każdym obejrzanym i przesłuchanym razem więcej bardziej mi się podoba xd
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Empty
PisanieTemat: Re: D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD"   D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 10:27 pm

W sumie ja też powoli się przyzwyczajam..choć te elementy elektro trochę mnie drażnią :onidead:
Za to image Hizu podoba mi się coraz bardziej...idealnie współgra z teledyskiem i muzyka :onieyes:

Minus jaki mogę wskazać to moim zdaniem ewidentny brak Karyu i Zero 0_o Kompletnie zlewają się z tłem :oniserious:
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Empty
PisanieTemat: Re: D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD"   D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 5:40 pm

Hizu, mnie też drażnią te elementy z elektro.
I osobiście uważam, że Hizumiemu do twarzy w czerwonym :onixd:
Generalnie... piosenka... nie wiem, u mnie wielkich zachwytów nie było. Zdecydowanie wolą D'espairsRay w utworach typu Infection etc.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Empty
PisanieTemat: Re: D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD"   D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 1:11 am

Vespergold napisał:
I osobiście uważam, że Hizumiemu do twarzy w czerwonym :onixd:

Taaaak :onieyes: xD a do tego ten bordowy kapelusik....kawaiiiii xD

Niestety nie ma co liczyć na to ze wrócą do swych muzycznych mhrocznych korzeni...i w sumie nawet tego od niech nie oczekuję, ale faktycznie coś z tym brzmieniem jest nie teges :onishock: Zastanawiam się jak będzie wyglądać ich najnowszy album skoro idą w stronę o nazwie "elektro" 0_o

Yuki nie ciesz się tak i nie licz na to, że z Despów zrobi się drugie Alice nine Mad ..mam taką nadziejeeee :oniscaried:
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Empty
PisanieTemat: Re: D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD"   D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:00 am

Aaaa... *ziewa* Mnie toto nie zachwyca. Ogólnie oglądałam wsparta na łokciu i utrzymałam tę pozycję do końca, więc już samo to, mówi coś na temat tego PV.
Największym plusem jest to, że wyglądają ślicznie... Ale nie taki powinien być ten plus, gdy mówimy o muzyce.
Ogólnie: jestem na nie. >.<
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Empty
PisanieTemat: Re: D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD"   D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Icon_minitimePon Kwi 26, 2010 9:52 pm

A mi się utwór bardzo podoba! <3 Strasznie wrył mi się w umysł, od paru dni nic tylko chodzę i śpiewam 'Lalalala, love is dead... Rip it up, break it down, dance!' XDDDDDD Mam nadzieję, że zagrają to na koncercie!
Elektro mi nie przeszkadza, bo lubię ten gatunek.
Generalnie uważam ten singiel za dużo lepszy niż 'Final Call', pozostałe dwa utwory też są naprawdę niezłe. Wreszcie coś nowego od nich, do czego przekonanie się nie zajęło mi dużo czasu XDD

A co do PV, to Hizumi wygląda super, ale nie mogę przeżyć braku reszty zespołu. Gdzie jest Zero ze swoim uśmiechem, ja się pytam?! >:
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Sponsored content





D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Empty
PisanieTemat: Re: D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD"   D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD" Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
D'espairsRay New PV "LOVE IS DEAD"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Versailles - The love from a dead orchestra
» F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love)
» [M] Our kind of love
» [M] Forever love
» SS501 - Love ya

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Zapowiedzi i nowości-
Skocz do: