J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love) Empty
PisanieTemat: F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love)   F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love) Icon_minitimePon Sie 30, 2010 1:04 pm

Nowy teledysk F.T Island. Co myślicie?



Any's link. <3



Osobiście... Kocham! Za motywy z Salvadorem Dali i Michałem Aniołem. Za nieszczęśliwą miłość. Laskę, która mnie nie bulwi i jest śliczna. Za jego głos. Za ich muzykę. Za płomienie, które uwolniły miłość, zabijając życie. Kocham! I nawet tę nową fryzurę jestem w stanie wybaczyć, bo w tym teledysku wygląda słodko.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love) Empty
PisanieTemat: Re: F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love)   F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love) Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 12:20 am

Uwielbiam ten teledysk, ale na początku mnie bulwił, bo jest tak mało Huna (bo jest naprawdę mało!) I momenty, w których śpiewa Song są takie cuuuudowne, on ma taki głos, że ojapierdziele. <3 I jest Nerdziol. który fajnie wygląda. I Minnie. No i Leecia ze swoją nową fryzurą, która serio jest bulwiąca, ale zniesiemy ją. XD

I kocham ten motyw! Marionetki. Ich. I piosenkę.

Patrzcie!
Z promocji singla. :o
Musicie przyznać, że róża na końcu robi wrażenie.
Powrót do góry Go down
 
F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» F.T Island - I Believe Myself
» Info: F.T Island
» F.T Island - Yeojaneun Molla (Girls Don't Know)
» F.T Island - Heaven
» F.T. Island - Until You return (Neo Olddaekkaji)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: