J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Miyavi - Selfish love

Go down 
+3
Yuki-chan
Vespergold
Mun
7 posters
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Miyavi - Selfish love Empty
PisanieTemat: Miyavi - Selfish love   Miyavi - Selfish love Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 12:01 pm

Tym razem na tapetę bierzemy Miyavi'ego i jego Selfish love. Osobiście uważam, ze to co facet robi z gitarą jest... jest... nieziemskie, nie do opisania słowami. Niezaprzeczalnie jest wirtuozem. Geniusz ze swoją gitarą, w bardzo ładnej oprawie. Bi Eyes
Teledysk jest dobrze zrobiony, niby nic, a jednak trudno się oderwać. Miyavi robi show samym sobą, nawet gdy wokół brak kolorów.




EDIT: Czy tylko ja po obejrzeniu kilku jego teledysków uznaję, że ktoś kto je reżyseruję jest fetyszystą stóp? Inna sprawa, że stopy tego pana jak najbardziej powinno się pokazywać... *myśli o innych fragmentach jego ciała, które też się powinno* M.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Miyavi - Selfish love Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi - Selfish love   Miyavi - Selfish love Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 3:00 pm

Teledysk oglądałam z otwartymi ustami. Masz rację, gościu jest wirtuozem gitary. Wyczynia takie cuda i wygląda tak jakby to był dla niego pikuś. Mam kompleksy ;)
Ale jego gitara mi się nie podoba. Jakaś taka duża jest xDDD

Bardzo trudno się oderwać. Ja osobiście w kółko powtarzam początek.
Moment, w którym sunie ręką po strunach... zdecydowanie mój ulubiony moment xDD

Każdy fetysz jest dobry. A Miyavi ma naprawdę ładne stopy xF
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Miyavi - Selfish love Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi - Selfish love   Miyavi - Selfish love Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 11:44 pm

Vespergold napisał:
Każdy fetysz jest dobry. A Miyavi ma naprawdę ładne stopy xF
Prawda! Polać Ci!

Osobiście urzekają mnie, oprócz gry, jeszcze jego miny. Bi Eyes Te momenty kiedy tak zarzuca głową. Bi Eyes No i pod koniec jest moment kiedy obraca gitarę. To mnie zwyczajnie rozczula. Bi Eyes
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Miyavi - Selfish love Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi - Selfish love   Miyavi - Selfish love Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 2:45 pm

Cytat :
Osobiście urzekają mnie, oprócz gry, jeszcze jego miny. Bi Eyes Te momenty kiedy tak zarzuca głową. Bi Eyes No i pod koniec jest moment kiedy obraca gitarę. To mnie zwyczajnie rozczula. Bi Eyes

Mam to samo, jego miny doprowadzają mnie do obłędu xD mogę patrzeć na nie bez końca Very Happy Piosenka jest rewelacyjna, genialna jak dla mnie, zwłaszcza gra Miyaviego i jego lekka chrypka, orgaaaazm gwarantowany :p W ogóle cała koncepcja teledysku..moim zdaniem udowadnia tezę, że piękno tkwi w prostocie i w tym wypadku na pewno tak jest.
Wybaczcie jeśli mało po polsku napisałam tego posta, ale głód nie pozwala mi się skoncentrować o_O

PS. Przepraszam, ciężki przypadek ze mnie, wygląda na to, że cytować cudze posty też nie potrafię. o_O

Pozwoliłam sobie grzebnąć u Ciebie w poście, wybacz ^o^""" xD
Żaden z Ciebie ciężki przypadek, ja też nie umiałam na początku cytować xD Ale żebyś już umiała, patrz jak to się robi:
[ quote ] cytowany tekst [ /quote ]
Albo tam w tym 'pasku narzędzi' zaraz po prawej stronie kursywy jest Very Happy
Mam nadzieję, ze pomogłam. Vesper.

To ja też grzebnęłam, bo jednego quote tam brakowało. ;) / Mun
Powrót do góry Go down
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Miyavi - Selfish love Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi - Selfish love   Miyavi - Selfish love Icon_minitimeSob Paź 30, 2010 8:52 pm

Yuki-chan napisał:
orgaaaazm gwarantowany :p
a ja zazdroszę jego żonie... chciałabym być na jej miejscu xDD

a Meeva po prostu nie da się nie kochać :D jego głos jest zniewalający, już nie wspominając o grze na gitarce <3
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Miyavi - Selfish love Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi - Selfish love   Miyavi - Selfish love Icon_minitimeNie Lis 07, 2010 2:14 am

Jest, jest. xD
To jeden z moich ulubionych teledysków ever, soł... musi być zniewalający. xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Miyavi - Selfish love Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi - Selfish love   Miyavi - Selfish love Icon_minitimeSob Sty 22, 2011 4:18 pm

Cytat :
Każdy fetysz jest dobry. A Miyavi ma naprawdę ładne stopy xF
Miyavi cały jest ładny!xD
Zwłaszcza jego mimika i język...
Za każdym razem, kiedy słucham tej piosenki albo Itoshii Hito, to dochodzę do wniosku, że nie rozumiem ludzi uważających, że on nie umie śpiewać. Jego wokal jest niesamowity i bardzo charakterystyczny, a to coś do czego mam słabość.
A wirtuozem gitary jest niezaprzeczalnie. Ja też tak scem...
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Miyavi - Selfish love Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi - Selfish love   Miyavi - Selfish love Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 1:23 am

Miyavi mistrzem! Po prostu brak mi słów do określenia jego talentu. Gitara, głos .... ahhh <3

A sama piosenka wpada w ucho. Zwłaszcza refren. Happy
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Miyavi - Selfish love Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi - Selfish love   Miyavi - Selfish love Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 7:26 pm

Teledysk rzeczywiście świetny, jak cała piosenka, a sam początek - aż brakuje mi słów. Doszłam do wniosku, że jeśli nauczę się tak grać, to mogę spokojnie umierać.
No i, nie będę ukrywać, moja teoria, według której Miyavi ma ADHD wydaje mi się coraz bardziej prawdopodobna z każdym nowym nagraniem z jego udziałem. To takie pocieszne ^ ^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Miyavi - Selfish love Empty
PisanieTemat: Re: Miyavi - Selfish love   Miyavi - Selfish love Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miyavi - Selfish love
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love)
» Miyavi
» Miyavi
» Miyavi - Itoshii Hito
» Info: Miyavi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: