J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A -Anonymous Confederate Ensemble-

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

A -Anonymous Confederate Ensemble- Empty
PisanieTemat: A -Anonymous Confederate Ensemble-   A -Anonymous Confederate Ensemble- Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 6:18 pm

A -Anonymous Confederate Ensemble-
ACE, エース
18.04.2010-??


A -Anonymous Confederate Ensemble- A-AnonymousConfederateEnsemble_top

Członkowie:
Wokal: ニモ (Nimo)
Gitara: ムーチョ・グラシアス (Mucho Gracias)
Bas: トシ (Toshi)
Skrzypce i flet: ルーキー・フィドラー (Rookie Fiddler)
Perkusja (support): Tetsu

Zespół, co prawda, dość młody, bo powstał 18 kwietnia 2010 roku z powodu rozpadu innego, nieznanego zespołu. Na swoim koncie do tej pory ma trzy single i jeden mini-album, wszystkie bardzo interesujące, według mnie, cechujące się oryginalnym brzmieniem. Ich piosenki raz są melancholijne, drugi raz pełne życia i żywiołowe. Ciekawa barwa głosu Nimo, metaliczny dźwięk skrzypiec Rookiego Fiddlera i umiejętności Mucho Graciasa sprawiają, że zespół ten wyróżnia się na tle innych.
Ciekawostką jest, że wszyscy czterej członkowie A biorą udział w projekcie BLUE PLANET JAPAN.
Nie muszę chyba mówić, że darzę ich wielką sympatią i mam nadzieję, że będą się ciągle rozwijać, żeby w końcu zawitać do Europy? :3

Dyskografia:
- Black Album (Mini Album) [27.10.2010]
- Yoake no Anthem / NUDE (Singiel) [22.12.2010]
- Grafton Calling (Singiel) [06.03.2011]
- Zankoku na Tenshi no Teeze (Singiel) [22.06.2011]

Do posłuchania:
Grafton Calling
Black Butterfly PV
God Child

Linki:
ACE OHP
Dyskografia do pobrania

Powrót do góry Go down
Jeanne
Stały gość na afterparty
Jeanne


Liczba postów : 111
Join date : 17/01/2010
Age : 34
Skąd : Warsaw

A -Anonymous Confederate Ensemble- Empty
PisanieTemat: Re: A -Anonymous Confederate Ensemble-   A -Anonymous Confederate Ensemble- Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 7:58 pm

Tsubuku... czy ja Ciebie skąś znam?! A? BluePlanet? Daizy?! No nie, musimy się znać! W PL nie ma dużo ich fanów, nie każdy op nich słyszał! Znasz Kaho [aka. Sou?]

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam! ich brzmienie tą inność i barwę głosu Nimo. A piosenka "Sakuua"? Mają ciekawe pomysły na singiel/album - każda piosnka w brzmieniu innego kraju - Meksyk, Indie, Hiszpania, Japonia...
Pomysł fajny, ale ja podziękuję xD
Powrót do góry Go down
http://jeanne8917.livejournal.com
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

A -Anonymous Confederate Ensemble- Empty
PisanieTemat: Re: A -Anonymous Confederate Ensemble-   A -Anonymous Confederate Ensemble- Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 10:01 pm

Jeanna napisał:
W PL nie ma dużo ich fanów, nie każdy op nich słyszał!
Bo to underground, Rzan, a nie jakiś tani GazePOP. ;P

Ja się cieszę, że pojawili się u nas na forum, sama miałam się brać za temat o nich, wczoraj, ale spasowałam i chyba dobrze zrobiłam. ;)

*pjona*
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Jeanne
Stały gość na afterparty
Jeanne


Liczba postów : 111
Join date : 17/01/2010
Age : 34
Skąd : Warsaw

A -Anonymous Confederate Ensemble- Empty
PisanieTemat: Re: A -Anonymous Confederate Ensemble-   A -Anonymous Confederate Ensemble- Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 10:05 pm

GazettE też lubię! xD

ja też spasowałam - nie jestem dobra w zakładaniu takich tematów - mogę je za to uzupełniać xD
Powrót do góry Go down
http://jeanne8917.livejournal.com
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

A -Anonymous Confederate Ensemble- Empty
PisanieTemat: Re: A -Anonymous Confederate Ensemble-   A -Anonymous Confederate Ensemble- Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 10:10 pm

Jeanne napisał:
Tsubuku... czy ja Ciebie skąś znam?! A? BluePlanet? Daizy?! No nie, musimy się znać! W PL nie ma dużo ich fanów, nie każdy op nich słyszał! Znasz Kaho [aka. Sou?]

Wiesz, generalnie, to chyba Ty chciałaś zrobić zdjęcie pałki Shinyi po koncercie, nie? XD

Mun napisał:
Ja się cieszę, że pojawili się u nas na forum, sama miałam się brać za temat o nich, wczoraj, ale spasowałam i chyba dobrze zrobiłam. ;)

*pjona*

*high five!* Nie wiem, czy dobrze zrobiłaś, nie jestem zbyt dobra w pisaniu artykułów, ale przy okazji sama poznaję lepiej zespół... Mam jeszcze w planach napisanie kilku artykułów, m. in. Mejibray, Dolly, Triggah...
Powrót do góry Go down
Jeanne
Stały gość na afterparty
Jeanne


Liczba postów : 111
Join date : 17/01/2010
Age : 34
Skąd : Warsaw

A -Anonymous Confederate Ensemble- Empty
PisanieTemat: Re: A -Anonymous Confederate Ensemble-   A -Anonymous Confederate Ensemble- Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 10:13 pm

Cytat :
Wiesz, generalnie, to chyba Ty chciałaś zrobić zdjęcie pałki Shinyi po koncercie, nie? XD
Byłam tak przejęta, że nie poznałam nicku! xD Ale mi wstyd! xD
Powrót do góry Go down
http://jeanne8917.livejournal.com
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

A -Anonymous Confederate Ensemble- Empty
PisanieTemat: Re: A -Anonymous Confederate Ensemble-   A -Anonymous Confederate Ensemble- Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 10:16 pm

Jeanne napisał:
Cytat :
Wiesz, generalnie, to chyba Ty chciałaś zrobić zdjęcie pałki Shinyi po koncercie, nie? XD
Byłam tak przejęta, że nie poznałam nicku! xD Ale mi wstyd! xD

Hahaha, nic się nie stało XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





A -Anonymous Confederate Ensemble- Empty
PisanieTemat: Re: A -Anonymous Confederate Ensemble-   A -Anonymous Confederate Ensemble- Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
A -Anonymous Confederate Ensemble-
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: My o Nich-
Skocz do: