J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan Empty
PisanieTemat: Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan   Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 12:15 am



to jest...
to jest...
no cóż. oficjalnie, to jest Sekihan w kiecce śpiewający opening z anime 'Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan' o tym samym tytule.

i wszystko jest dobrze, póki nie nadchodzi fragment 1:45
i wtedy świat się wali ;O dobra, niby już się przyzwyczaiłam, że facet ma swój świetny głos, plus ukradł głos jakiejś kobiecie, ale to jest takie zajebiste, że ja musiałam wam to pokazać!
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan Empty
PisanieTemat: Re: Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan   Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 1:33 am

O fak.
Już w pierwszym momencie, przy pierwszym wrzasku... to było piękne. Kocham taki męski głos u takich strasznie dziewczęcych facetów, a delikatność Sekihana jest tylko przez jego żeński głos podkreślana. I wtedy on zaczyna wrzeszczeć takim niesamowicie niskim, męskim głosem i ja po prostu... umieram.
I to, jak mówi na koniec. Takim swoim, najbardziej naturalnym głosem. Kocham ten głos, jestem, kurwa, mokra od takich głosów.
To wszystko, co mam do powiedzenia. I chuj mnie obchodzi, że nieskładnie i nieogarnięcie. Jak się posłucha, to się mnie zrozumie. O.
Powrót do góry Go down
 
Sekihan - Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kablówka-
Skocz do: