J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 C.N.BLUE - In my head

Go down 
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

C.N.BLUE - In my head Empty
PisanieTemat: C.N.BLUE - In my head   C.N.BLUE - In my head Icon_minitimePią Wrz 30, 2011 8:03 pm


I link.

MERLINIE, WŁAŚNIE OGARNĘŁAM, ŻE NA FORUM NIE MA ANI JEDNEGO TELEDYSKU C.N.BLUE
( ̄へ ̄)co za ból...

W każdym bądź razie, w Wasze wirtualne łapki - najnowszy teledysk C.N.BLUE do piosenki skomponowanej przez YongHwę aka Pchłę (główny wokalista, gitarzysta), przygotowanej specjalnie na ich przejście na major w Japonii.
Mi piosenka wpadła w ucho od razu przy pierwszym odsłuchaniu. Niepełnym, w 30-sekundowym teaserze zawierającym sam refren xDDD Ale bez kitu no. C.N.BLUE jest jednym z moich dwóch najukochańszych koreańskich zespołów i czuję się z nich taka dumna <3 Bez wątpienia się rozwijają i bez wątpienia bardziej wchodzą w rock. I bez wątpienia sprawia im to wielką frajdę <3 I bez wątpienia jeszcze będzie o nich głośno.
Po pierwsze - oprawa muzyczna. Perkusja MinHyuka PURE LOVE, bas JungShina PURE LOVE, gitara YongHwy PURE LOVE, gitara JongHyuna i jego solówka PURE LOVE! Nie ma fragmentu, który by mi się nie podobał, albo by mi nie brzmiał, albo obok którego przeszłabym całkowicie obojętnie. Nie ma. I nie będzie.
Po drugie - WOKAAAAAAAAL! Uwielbiam głos YongHwy, jakkolwiek najbardziej cieszę kniapę jak śpiewa Jonghyun xD Bo on przeważnie ma tak mało tekstu, że każda jego partia wywołuje u mnie przyśpieszone bicie serca i chwilowe zapowietrzenie ^w^ Asasasasasa, refren miecie system, cały czas gra mi w głowie i, omo, JA CHCĘ WIĘĘĘĘĘĘĘĘCEJ!
W skrócie - piosenka JEST NIESAMOWITA. Jest tak cholernie niesamowita, że żal mi serce ściska, że na wersję w HQ (zarówno teledysku jak i piosenki) będę musiała czekać do 19 października. Czyli do 19 października będę żyć na beznadziejnie beznadziejnej wersji z yt ;____;

Co do teledysku, tutaj doczepiłabym się małej ilości MinHyuka. Śladowej ilości MinHyuka. Pojawia się na ekranie z... dwa razy? I tu liczę te razy, kiedy widać mu kniapę, nie z perkusjowym slow motion. Szkoda, wielka szkoda ; C
Ale pomijając ten fakt... KOCHAM! Kocham perkusjowe slow motion, kocham powiewające włosy JungShina, kocham before sex/sex/after sex face YongHwy, kocham zbliżenie na palce JongHyuna w trakcie solówki i OMOOOOOOOOOOOOO, latające rzeczy, YAYAYAYAYAYAYAYYAYAYAYAYAYAYAY! *jaram się, jaram!*

Tak więc, w ramach zakończenia - polecam! Enjoy! O(≧∇≦)O
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
 
C.N.BLUE - In my head
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Info: C.N.BLUE
» alice nine PV Blue Flame

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: