J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Karyu z D'espairsRay

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Karyu z D'espairsRay Empty
PisanieTemat: Karyu z D'espairsRay   Karyu z D'espairsRay Icon_minitimeSob Sie 13, 2011 9:43 pm

Cytat :
The more I think about it the more worried about Karyu I get. He's no doubt very depressed, but what he said about Isshi is just... They've been friends for a long time and since they were born on the same day maybe in a way their lives were similar, same ups and downs... And he said Isshi's death made him think that he has no courage to die... He pretty much admitted that he'd been thinking about dying.

...nie mam siły żeby teraz to tłumaczyć, więc...
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Karyu z D'espairsRay Empty
PisanieTemat: Re: Karyu z D'espairsRay   Karyu z D'espairsRay Icon_minitimeSob Sie 13, 2011 11:12 pm

A tak więcej konkretnie, to o co chodzi?
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Karyu z D'espairsRay Empty
PisanieTemat: Re: Karyu z D'espairsRay   Karyu z D'espairsRay Icon_minitimeNie Sie 14, 2011 12:33 pm

Zrozumiałam tyle, że Isshi był przyjacielem Karyu, który teraz ma depresję, bo znali się od dziecka, mieli bardzo podobne życia, podobne wzloty i upadki. Śmierć Isshi'ego uświadomiła mu, że nie ma on odwagi umierać. Szczerze przyznaje, że myślał wcześniej o śmierci.
Ale nie mam pojęcia na ile poprawne jest to tłumaczenie.
W sumie to też nie do końca wiem, po co osobny temat, ale przyznam, ze wcześniej tego ni widziałam i nie miałam o niczym pojęcia. Teraz mi smutno.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Karyu z D'espairsRay Empty
PisanieTemat: Re: Karyu z D'espairsRay   Karyu z D'espairsRay Icon_minitimeNie Sie 14, 2011 3:03 pm

No to zrozumiałaś tyle co ja, jeśli chodzi o przekład, tylko... Kto to Isshi?
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Karyu z D'espairsRay Empty
PisanieTemat: Re: Karyu z D'espairsRay   Karyu z D'espairsRay Icon_minitimeNie Sie 14, 2011 3:55 pm

Isshi to były wokalista Kagrry, zmarł niedawno.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Karyu z D'espairsRay Empty
PisanieTemat: Re: Karyu z D'espairsRay   Karyu z D'espairsRay Icon_minitimeNie Sie 14, 2011 4:13 pm

aaaaa, to ten ;D
już kminię całą historię ;D

osobiście nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek był tak naprawdę gotowy na śmierć... hm. nawet jeśli myśli, że jest... i skoro si przyjaźnili, to takie myśli, są chyba naturalne?
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Sponsored content





Karyu z D'espairsRay Empty
PisanieTemat: Re: Karyu z D'espairsRay   Karyu z D'espairsRay Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Karyu z D'espairsRay
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Informacje-
Skocz do: