J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Empty
PisanieTemat: D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~   D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 10:47 pm


I link.

Najkrócej - podobało mi się. Rozwinę się jutro, bo zwalają mnie z komputera, a klawisze w klawiaturze są zbyt charakterystycznie i głośne. Soł, na chwilę obecną to by było na tyle ^w^"""


Ostatnio zmieniony przez Vespergold dnia Pią Lip 29, 2011 2:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Empty
PisanieTemat: Re: D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~   D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 11:26 pm

Ojj, podoba mi się. Podoba mi się to, że Ruiza nie ma już tych dziwnych loczków, przez które nie mogłam się skupić na niczym innym, niż myśleniem jak oni mu zrobili taką fryzurę?! Motyw z samogrającym pianinem mnie urzekł, z niewiadomego powodu. (Tsunehito mnie denerwuje, jak zawsze...) Solówka mnie uwiodła, mogłabym przez najlepszą godzinę non-stop przewijać na sam moment solówki. Szaroburo-niebieska kolorystyka teledysku też jest fajna, nie rozumiem tylko motywu z szybującymi przedmiotami i tego, że japończycy do swoich teledysków zawsze biorą nieazjatyckie dzieci. I ja się pytam: czemu?
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Empty
PisanieTemat: Re: D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~   D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Icon_minitimePią Lip 29, 2011 1:26 pm

Veeeees T_____T
Znów mam ten sam problem z linkiem... Tylko tym razem został usunięty przez użytkownika...

Obejrzałam 1:02, który było gdzieś tam...
Bardzo podoba mi się ich wygląd w tym teledysku. Zwłaszcza Asagiego, tylko ta klatka robiąca za koronę (chyba), nieco mnie peszy.
Nie mogę powiedzieć nic więcej, bo w tamtym skupili się na nie-azjatyckim dziecku, jak to ujęła Tsu, i twarzy Asagiego i jego klatce...
I z tego co pisze Tsu.. Mam większe powody by rozpaczać, bo nie mogę obejrzeć...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Empty
PisanieTemat: Re: D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~   D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Icon_minitimePią Lip 29, 2011 2:37 pm

Naprawione ^w^
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Empty
PisanieTemat: Re: D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~   D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Icon_minitimePon Sie 01, 2011 4:41 pm

Do puli lizaków wpada kolejny T___T

To tak... Uwielbiam solówki Ruizy, wszystkie co do jednej. Tą mogę dopisać tylko do obszernej listy.
Piosenka jest piękna. Uwielbiam głos Asagiego, taki niski.... Mrrrrr.... Moje serducho zawsze wtedy coś chwyta i nie puszcza dopóki piosenka się nie skończy.
I mam kilka pytań.
Dlaczego do diabła Asagi ma za duży gorset?
Co się stało z cudnymi włosami Hirokiego?
Czy skrzywdzili włosy pana Zło czy mi się wydaje?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Empty
PisanieTemat: Re: D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~   D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~ Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
D - 鳥籠御殿~L'Oiseau bleu~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: