J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 2NE1 - UGLY

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

2NE1 - UGLY Empty
PisanieTemat: 2NE1 - UGLY   2NE1 - UGLY Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 7:54 pm



I link.

I think I’m ugly
And nobody wants to love me
Just like her I wanna be pretty
I wanna be pretty
Don’t lie to my face tellin’
me I’m pretty

I think I’m ugly
And nobody wants to love me
Just like her I wanna be pretty
I wanna be pretty
Don’t lie to my face cuz I know
I’m ugly

- refren

Świeży teledysk. Z naszego dzisiaj, ale koreańskiego wczoraj, czy jakoś tak, biorąc pod uwagę datę.

W każdym bądź razie... one są śliczne *w* Co nijak ma się do tytułu piosenki, ale no. Mają cudowną stylizację *w* I generalnie w teledysku robią dwie rzeczy, które zawsze chciałam zrobić, mianowicie rozwalić witrynę jakiegoś sklepu i rozlać farbę na ulicy <3

Co do piosenki, czuję się jakby śpiewały o mnie ^w^" Przynajmniej w refrenie, bo reszty nie rozumiem. I w sumie jakoś nie przypominam sobie piosenki k-popowej, która miałaby tekst w takim stylu. Nieszczęścia sprowadzają się do jednostronnej miłości, zerwania i samotności, nie spotkałam się z piosenką dotykającą wyglądu w tak bezpośredni sposób (chyba, że zaliczyć do tego coś w stylu liczy się tylko wnętrze, nie ważne jak wyglądasz, ale w takim wypadku to, co przed chwilą napisałam byłoby kłamstwem). 2NE1 się wyłamują.
Ale z kolei jakby wziąć pod uwagę przesłanie całego albumu - mogę być brzydka, ale i tak jestem najlepsza... no ale no, chyba wiadomo o co mi chodzi, prawda? xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

2NE1 - UGLY Empty
PisanieTemat: Re: 2NE1 - UGLY   2NE1 - UGLY Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 11:13 pm

[komentarz] To jest o mnie! ;D [/komentarz]

Wyglądają jak oshary... Cute
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
 
2NE1 - UGLY
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 2NE1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: