J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zniszcz komuś marzenie

Go down 
+8
Hiroki
Shadow
Tsubuku
Rei-chan
Mun
Lynka
Vespergold
Mideru
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz komuś marzenie   Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 29, 2012 10:21 pm

Co spowoduje iż twój sąsiad, po przeczytaniu ich, wpadnie w szał i zabije ci chomika (to nic, że możesz takowego nie posiadać. wtedy już mieć go będziesz. będzie nazywać się Talerz i będziesz bardzo go kochać, gdyż będzie jedyną istotą chcącą z Tobą przebywać)



Zapowiadają mi się trzy, naprawdę dobre koncerty.. I to już niedługo.
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz komuś marzenie   Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 01, 2012 9:02 am

Odwołają z powodu powodzi.


Śnieg się topi, jest ciepło, idzie wiosna!
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz komuś marzenie   Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Icon_minitimeCzw Mar 01, 2012 9:03 pm

Chuj ci w dupę, jeszcze w marcu spadnie teki śnieg, że ci baleriny przemokną. Jak nie nosisz balerin, to w dodatku wiedz, że zaczniesz.


Jutro idę przed swoimi lekcjami do szkoły przyjaciółki, żeby odwiedzić ją i chłopaka, z którym się spotykam^^
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz komuś marzenie   Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Icon_minitimePią Mar 02, 2012 8:33 pm

Przykro mi bardzo, ale skończy się tak, że Ty zostaniesz sama, a Twoja przyjaciółka zacznie kręcić z tym chłopakiem.


Mam rekolekcje od poniedziałku. Za 2 tygodnie konwent. A poza tym mam narzeczonego, który jest dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz komuś marzenie   Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Icon_minitimeWto Lut 19, 2013 12:29 am

A wszystko to już dawno przeszłość.

W marcu Pyrkon!
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Sponsored content





Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz komuś marzenie   Zniszcz komuś marzenie - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zniszcz komuś marzenie
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Jednoręki bandyta-
Skocz do: