J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 VAMPS

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

VAMPS Empty
PisanieTemat: VAMPS   VAMPS Icon_minitimeNie Maj 01, 2011 10:22 am

VAMPS – to zespół grający rocka, został w 2008 roku założony przez dwóch muzyków. Hyde’a z Laruku i KAZ’a z Oblivion Dust. Dotychczas wydali 2 albumy, 7 singli i 3 DVD z koncertów.
Główni Członkowie/Założyciele:
HYDE.
Chcę tu pokazać jak nasz Hyde zmienił się od początków Laruku do czasów obecnych. Po lewej „stary” Hajdzio, po prawej „nowy”
VAMPS Tumblrld96wbymr01qfvg63VAMPS Hyde2011
KAZ:
VAMPS V_kaz

O samym zespole krótko, bo krótko napisałam już na górze. Teraz chciałabym się zająć raczej ocenianiem twórczości.

Pierwszy singiel Love Addict ukazał się 2 lipca 2008 roku. Obejrzałam teledysk, tym samym słuchając utworu i… no, nie jest zły, choć jak na Hyde’a spodziewałam się czegoś z lekka lepszego, postanowiłam im jednak dać szansę i czekałam cierpliwie na kolejny singiel. Co do teledysku powiem tak: początek: gitara, po chwili Hyde pokazuje nam wszystkim, że jest uzależniony i jak mu nie damy fajki to nas wszystkich powyzabija… Potem Hyde się drze, gra, drze, gra… Widać jak Edward… O, przepraszam, Poważny Wampir wychodzi z trumny, potem darcie mordy, gra, wampir, darcie mordy, gra, wampir… Nic ciekawego. Swoją drogą, kiedy Hyde drze mordę widać, że ma wampirze kiełki. Co kto woli.

Następny singiel, a mianowicie I Gotta Kick Start Now został ukazany światu 13 marca 2009 roku. Dość duża przerwa między jednym, a drugim, więc można by oczekiwać czegoś naprawdę dobrego i…. tak właśnie jest. Moim zdaniem ten utwór jest o wiele lepszy niż Love Addict z poprzedniego roku. Przejdźmy do teledysku: Co normalne u VAMPS’ów – darcie mordy i gra, ale poza tym całkiem ciekawe tło. Ktoś sobie jeździ na desce, ktoś na motorku, jakiś wybuch… *spojrzała sobie w okienko YT* O, ktoś się wywalił na rowerku… Jakieś koło się przeturlało… Nie no, mimo wszystko naprawdę mi się podoba.

13 maja 2009 roku mogliśmy dostać w swoje rączki kolejny singiel, nazwany Evanescent. Piosenka sama w sobie jest całkiem przyjemna, jednak ważniejszy dla mnie w tej chwili jest obraz do owego utworu. Zaczyna się od tykania jakiegoś… wahadełka? Zegarka? Wtf? Mniejsza. Potem wchodzi muzyka, więc… i tu niespodzianka, nie pokazali gitary od samego początku! Co zatem pokazali? Buty Hydzia. No, ale dalej już jest gitara. Ogólnie to jest sobie jakaś kobita, ona upada i tu zonk – zmienia się w kolumnę i roztrzaskuje. Dalej oglądamy sprzątanie artystycznego nieładu i… stworzenie kobiety ze śmieci. Ona ma przerażający uśmiech, ale Hyde uparcie się w nią wpatruje, jakby co najmniej lizaki rozdawała… Po czym znów się rozpada i koniec teledysku. To było dziwne.

Kiedy już wszystkie dzieci od miesiąca męczą się w ośrodku karno wychowawczym, zwanym przez niektórych szkołą, bo tak ładniej, VAMPSi postanowili umilić im czas i wypuścili kolejny singiel – Sweet Dreams. Utwór można określić mianem kołysanki dla wymagających. Jest spokojny, naprawdę można przy nim zasnąć… Co do ilustracji – Zaczyna się od drogi, potem fragmentu z jakiegoś koncertu, znów droga i Hyde śpiewa. Ma tutaj bardzo ładne fale na włosach, takie dziecięce, aż się chce przytulić. Hyde chodzi po mieście, KAZ się zgubił i siedzi na tyłku przy jakimś budynku… Hyde znów koncertuje, śpi w samolocie, śpiewa… Ogólnie można to nazwać: Z kamerą wśród VAMPSów

12 maja roku pańskiego 2010 wyszło nowe dzieło – Devil Side. Utwór jest dużo żywszy niż ostatnia kołysanka. Hyde siedzi sobie w klubie, ma towarzystwo pań, które w sposób bardzo miły dla Hydzia umilają mu czas. Jest tez pani na rurze, umilająca czas widzowi z przed komputera. Ludzie tańczą, ktoś idzie na seks, jest dużo nagości i macania. Znalazłam idealny teledysk dla mnie ; ) No, nie ma się tu co rozpisywać, cycki, uda, brzuchy, Hyde, KAZ, gitara. Brr, ale ta laska na końcu to wziąć i patelnią walnąć…

9 czerwca światu ukazał się singiel nazwany Angel Trip. Ja sobie spokojnie włączam na YT, a tu… No jak nie parsknę śmiechem, to cały monitor wodą opluty. Kto był na tyle „kochany”, żeby przefarbować Hyde’a na blond? Mimo wszystko… Wygląda całkiem nieźle. Hyde i KAZ jadą sobie na wycieczkę, psuje im się samochód, więc Mistrzu KAZ próbuje go naprawić. Godne zauważenia jest to, jak Hyde zatrzymuje e… To Coś, Co Ich Podwozi. Tak swoją drogą, Hyde próbował się upodobnić do Sparrow’a z tymi koralikami? Hello, panie Takarai, on miał ciemne. C I E M… A mniejsza. Dopływają do jakiejś wyspy, gdzie Hyde próbuje poderwać laskę, na co KAZ reaguje tak: „A obleję go wodą!”. Pływają, spacerują, jeżdżą… Hyde robi z siebie większego debila niż jest, no cóż, każdy lubi co innego.

Dzień później zostaje wydany album VAMPSów o zgrabnej nazwie VAMPS.Godną uwagi jest tu piosenka Sex Blood Rock n' Roll , ale nie chcę o niej pisać, posłuchajcie i oceńcie sami.

W grudniu roku 2010, a dokładniej 15 grudnia został wydany singiel Memories/Get Up. Utwór Memories zaczyna się od krótkiej wstawki z merry go round, potem Hyde świeci niczym żaróweczka swoim platynowym blondem. Hyde chodzi, ma chyba z lekka za duże buty, ale co kto woli. To sobie pogra, to pośpiewa… i jest karuzela, jak się potem okazuje bardzo malutka – zabawka Hydzia. No tak, właściwy człowiek na właściwym miejscu – dziecko, więc niech się bawi zabawkami. Wszystko sprowadza się do spacerowania, grania, śpiewania, koncertu.

Nie będę się tu rozmiękczać nad live’ami, ani nad drugim albumem. Zostawię to dla dociekliwych.

Na koniec umieszczę też listę teledysków, o których nie pisałam. Mam nadzieję, że komukolwiek spodobał się ten artykuł i chętnie go przeczytał.
TELEDYSKI:
Revolution
My First Last
Piano Duet
TROUBLE


Ostatnio zmieniony przez Aemillie dnia Sob Maj 07, 2011 1:50 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

VAMPS Empty
PisanieTemat: Re: VAMPS   VAMPS Icon_minitimeNie Maj 01, 2011 12:06 pm

Są dobrzy.
Co prawda zawsze mnie bawiły te stylizacje i ogólnie wtf, ale lubię darcie mordy i wpadające w ucho kawałki. ^^
I osobiście strasznie podobało mi się Love Addict. ^^
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

VAMPS Empty
PisanieTemat: Re: VAMPS   VAMPS Icon_minitimeNie Maj 01, 2011 12:23 pm

No, Love Addict nie jest złe, ja osobiście wolę Trouble, czy Sweet Dreams :)
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

VAMPS Empty
PisanieTemat: Re: VAMPS   VAMPS Icon_minitimeNie Maj 01, 2011 11:57 pm

Love Addict było spoko, nie przeszkadza mi darcie ryja xD
Za to doszłam do wniosku, ze Hyde wygląda na klipie trochę staro, kły nie pasują mu do reszty stylizacji, a jak patrzę na rozwalanie gitar to meni coś fizycznie w środku boli xD
Ale podobało mi się jak liż... jak dotyka językiem mikrofonu w jednym ujęciu^^

W Evanescent Hyde wygląda cudownie, sama piosenka podoba mi się równie mocno, jego głos jest tutaj nieziemski. Pomińmy dziwaczny teledysk, Hyde ma na nim śliczną buźkę xD

Sweet Dreams jest piękne, piosenka naprawdę świetna. A teledysk Devil Side trzeba przyznać naprawdę apetyczny xD Oprócz tej laski na końcu...>.<

W Angel Trip seryjnie wygląda jak Jack Sparrow i zdecydowanie lepie wyglądałby w tej fryzurze, gdyby miał ciemne włosy. Moim zdaniem. No i zauważyłam niepokojąca rzecz. Hyde miał tam ciekawe buty na koturnie. Takim damskim...xD Zresztą on ogólnie wygląda tutaj trochę jak kobieta, szczególnie kiedy ma zdjęcie okulary. Nie, żeby mi to jakoś przeszkadzało, czy się nie podobało...;D

W Memories już dużo lepiej wygląda w tym kolorze, platynowy bardziej mu pasuje niż taki zółty... Cały jest tu ładny. Piosenka też mi się bardzo podoba, ładnie jego głos w niej brzmi.

W Piano Duet wygląda jak anioł, jego głos brzmi jakby był aniołem, ogólnie piękne.
Powrót do góry Go down
Lynka
Stały gość na afterparty
Lynka


Liczba postów : 135
Join date : 01/07/2011
Age : 32
Skąd : Warszawa

VAMPS Empty
PisanieTemat: Re: VAMPS   VAMPS Icon_minitimeWto Lip 12, 2011 8:58 pm

Uwielbiam ich.
Gdy tych kilka lat temu wyszły pierwsze informacje o projekcie, niemal skakałam z radości Happy Nie wiem, czy wolę solowe kawałki Hyde'a, czy Vamps'ów, ale wiem jedno - płyty Vamps'ów łatwiej w Polsce dostać xD

Co do ulubionych kawałków...
Z całą pewnością to Love Addict, Sweet Dreams, covery Live Wire i Trouble, The Past, Memories (singiel ukazał się w moje urodziny <3 ) i oczywiście Sex, Blood, Rock'n'Roll.

Jeśli chodzi o stylizacje.... Ta z Angel Trip jest moim zdaniem koszmarna. Hyde w platynowych włosach nie jest zły, ale, jak ktoś to pięknie ujął w jakimś demotywatorze, wyglądał jak młodsza siostra Jack'a Sparrow'a ^ ^;

Szkoda, że teraz ich działalność jest zawieszona - Laruku notorycznie omija Polskę, z Vamps'ami mieliśmy jakieś marne szanse na koncert >.>
Powrót do góry Go down
Sponsored content





VAMPS Empty
PisanieTemat: Re: VAMPS   VAMPS Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
VAMPS
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: My o Nich-
Skocz do: