J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 alice nine - white prayer (vandalize secret session)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

alice nine - white prayer (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: alice nine - white prayer (vandalize secret session)   alice nine - white prayer (vandalize secret session) Icon_minitimePon Mar 07, 2011 11:26 pm


link

skoro Rei zaczęła (od końca) secret session, to postanowiłam kontynuować ;)
pierwsza piosenka, jaką Alicje nagrały na sekretnej sesji z dvd Vandalize. nie dość, że cała sesja ma świetny klimat - te ułożenie w kole, z Shou po środku, przyćmione światło i klimat piosenek... mrrr. na dodatek wszystkie trzy piosenki, zagrane tam, brzmią po prostu cudownie.

ale wracając konkretnie do 'white prayer'...
ta wersja spowodowała, że dojrzałam plusy w Shou! Jestem kompletnie zauroczona sposobem, w jakim wymawia na początku tytuł piosenki (stąd wzięło się moje pisanie o tym 'łajto preja' xD). Uwielbiam hirotowe wstawki na początkach zwrotek (to szeptane m.in. 'so many lies, so much pain'), to, jak na początku Nao rozgrzewa się za perkusją, to, jak oni tam wyglądają (orgazmy na nogach, naprawdę), jak grają... AAACH! Jestem oddaną fanką całej tej sesji, a white prayer zdecydowanie im tu wyszło <3

No, biec oglądać!
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

alice nine - white prayer (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: alice nine - white prayer (vandalize secret session)   alice nine - white prayer (vandalize secret session) Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 12:38 am

*zbiera się z podłogi i próbuje włączyć konstruktywne myślenie*

*chyba jej się nie udało*
Ja pierdolę, pięknie, bosko, przecudownie, cała seria innych tego typu epitetów (nadal nie przejrzałam słownika).
To rozciąganie szyi Hiroto jeszcze przed piosenką, rozgrzewka Nao też jest boska, a Hiroś naprawdę fajnie mruczy swoje kwestie^^
Jestem zachwycona tą sesją, ona jest bardzo orgazmotwórcza^^

A Shou wymawia to ślicznie xD
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

alice nine - white prayer (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: alice nine - white prayer (vandalize secret session)   alice nine - white prayer (vandalize secret session) Icon_minitimeSob Mar 12, 2011 11:57 pm

ljfhidsjhfodhfioweufiodkojfdhsfkdhskfhjdhfjs *dead*
Zdecydowanie lubię taki rozlazły początek. W sensie, taki luźny, prawie jak na próbach (bo zakładam, że zazwyczaj na próbach nikt nie kręci im dvd). Łuhuuu, taki klimacik wprowadza xD I bardzo lubię Dużą Ilość Takich Samych Kostek Hiroto, bo to oznacza, że w przyszłości mam szansę na złapanie takiej jednej. Wtedy może nawet nauczyłabym się grać na gitarze... No. I wgl. też tak strzelam/rozciągam szyję! Czy to oznacza, że jesteśmy sobie pisani? Takie podobieństwo nie może być przypadkowe! xDDD No. I och ach, kocham Hirosia w tym takim ujęciu 'z góry' <3333333333333333333 Nie, żebym ogólnie go nie kochała, no ale no, wiadomo xD
I generalnie... to wszystko to jest zamach na mnie! Gwałt! To karalne, za to chodzi się do więzienia! Iie, ja wymiękam, zdecydowanie za bardzo lubię długie zbliżenia na poszczególnych członków zespołu, to działa na mnie jak... miód na Kubusia Puchatka? Pomysł na nowy dowcip na Freda i George'a? Kasa na prostytutki? Nie wieeeeeeeem, ale czuję się zdruzgotana wewnętrznie ^^
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

alice nine - white prayer (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: alice nine - white prayer (vandalize secret session)   alice nine - white prayer (vandalize secret session) Icon_minitimeNie Mar 13, 2011 1:02 am

Cytat :
I wgl. też tak strzelam/rozciągam szyję! Czy to oznacza, że jesteśmy sobie pisani? Takie podobieństwo nie może być przypadkowe!
ja też tak robię!^^ I to bardzo często^^

Cytat :
I generalnie... to wszystko to jest zamach na mnie! Gwałt! To karalne, za to chodzi się do więzienia!
Ty nawet nie mów takich rzeczy, bo pomyśl sobie jak dużo mniej szczęśliwe byśmy były, gdyby nie te nagrania!xD

Cytat :
Iie, ja wymiękam, zdecydowanie za bardzo lubię długie zbliżenia na poszczególnych członków zespołu, to działa na mnie jak... miód na Kubusia Puchatka? Pomysł na nowy dowcip na Freda i George'a? Kasa na prostytutki? Nie wieeeeeeeem, ale czuję się zdruzgotana wewnętrznie ^^
To jest takie uczucie, że się nie może pozbierać myśli, normalnie oddychać,a temperatura ciała podnosi się o dobre kilka stopni, ne? Na kogo by takie ujęcia nie działały...*_*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





alice nine - white prayer (vandalize secret session) Empty
PisanieTemat: Re: alice nine - white prayer (vandalize secret session)   alice nine - white prayer (vandalize secret session) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
alice nine - white prayer (vandalize secret session)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» alice nine - drella (vandalize secret session)
» Alice nine - Kiss twice, Kiss me deadly (vandalize secret session)
» [M] Snow White
» Alice Nine
» Alice Nine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: