J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 BAISER

Go down 
AutorWiadomość
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

BAISER Empty
PisanieTemat: BAISER   BAISER Icon_minitimePon Lut 28, 2011 7:12 pm

BAISER BAISER
BAISER (po francusku 'całować') był kiedyś bardzo popularnym zespołem visual kei. Wszystko wskazuje na to, że mieli duży wkład w rozwój tego nurtu, pomagając tworzyć jego nie tylko muzyczną, ale i wizualną stronę.
Ogólnie rzecz biorąc, BAISER brzmieli jak typowy zespół visual kei, często grali mroczne piosenki, ale posiadali również wesołe, rockowe utwory, bazujące na skocznych melodiach.
Istnieli około 10 lat i w tym czasie wydali ogromną ilość płyt, niestety większość nowych fanów jrocka nigdy o nich nie słyszała.
Tak o naszym zespoliku pisze http://www.jame-world.com

Co do ostatniego stwierdzenia, mają rację. Bardzo mało osób, łącznie ze mną, słyszała o tym zespole. Ja odkryłam ich na wakacjach, całkiem przypadkiem.
Przy muzyce, którą grali można się odprężyć, uśmiechnąć, a czasem lekko przydołować. Co kto lubi, do wyboru do koloru! ;> mieli cudowny bas, strasznie lubię się wsłuchiwać ;33
W skład tego zespołu, a przynajmniej w najbardziej bliskiej współczesności (bo tylko 10 lat temu zakończyli działalność!) wchodzili:

- wokal: Yukari – zajebisty facet wyglądający jak baba <3 Zazwyczaj na zdjęciach nie widać jego nosa, na teledyskach też, choć są, tak, naprawdę są takie, gdzie można jego nosek pooglądać. Ma przyjemny głos, taki uspokajający, milusi, puchaty <3
- gitara: Mizuki – zdolny chłopiec o zabawnej twarzy i niebieskiej czuprynie, ma śliczne dłonie *__*.
- gitara: Rei – jak wyżej co do zdolności, o samym chłopcu niewiele mogę powiedzieć.
- perkusja: Katsura – jak na niego patrzę, to budzi się we mnie instynkt macierzyński… Zwykły dzieciakowaty bębnowal ;3 Ale taaaa~~~ki słodki!

Sadzę, że do pseudo-współczesnych można zaliczyć też Shaisuke, basistę BAISER, który zmarł w wypadku 16 lipca 2001. Świeć Panie nad jego duszą…

Podsumowując: BAISER był typowym vkeiowym zespołem, o którym sądzę, że powinno się mówić, byli świetni!

No, a to, żeby mieć jakiś punkt oparcia i jakiekolwiek wyobrażenie do tekstu powyżej:
Zdjęcia zespołu
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
 
BAISER
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: My o Nich-
Skocz do: