J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 MBLAQ - Cry

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

MBLAQ - Cry Empty
PisanieTemat: MBLAQ - Cry   MBLAQ - Cry Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 4:26 pm



I link.

Przy pierwszym oglądaniu po prostu się gapiłam, przy drugim ogarniałam ich ruchy, przy trzecim starałam się ich rozróżnić, przy czwartym znowu się gapiłam, a przy piątym uznałam, ze wstawię tutaj >D Mnie teledysk zaskoczył, bo do tej pory nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek zespół zrobił mv do tak wolnej i spokojnej piosenki. Przynajmniej sobie nie przypominam, żebym takowy oglądała.
Cry jest naprawdę dobry w odbiorze, nieprzesadzony, niewymuszony i śliczny, zarówno jako piosenka jak i teledysk. Nic tylko ogladać.
Co do chłopaków - nie mieści mi się w głowie jak można być tak pociągającym. WSZYSCY są fantastyczni, seksowni i zdecydowanie mró. Tutaj dopiero można zeza rozbieżnego dostać! :D
I jako taka rozpiska (moim zdaniem, okiem i przeczuciem xD): ten, który pierwszy zaczyna śpiewać, jedyny blondyn, to Seung Ho, ten drugi rudy to Cheon Doong, póżniej ten z 0:31 to Lee Joon, 0:37 to Mir (♥ ♥ ♥) i 0:39 to G.O ^o^
ENJOY!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

MBLAQ - Cry Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Cry   MBLAQ - Cry Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 2:27 pm

Bardzo podoba mi się to, jak się ruszają, szczególnie na początku, ten "skok" do wody też był świetny. Piosenka jest ładna, ale... ja chyba jednak nie lubuję się w takim gatunku^^'

Makijaż gościa z 1:50(nie potrafię ich rozpoznać...), tam go dobrze widać, jest świetny, bardzo mi się podoba. I uważam, że najfajniejszy jest chłopak, który ma solówkę koło 2:50... Nie wiem, czy to ten sam, który podobał mi się w poprzednich, ale tu jest śliczny xD
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

MBLAQ - Cry Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Cry   MBLAQ - Cry Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 2:40 pm

Cytat :
Piosenka jest ładna, ale... ja chyba jednak nie lubuję się w takim gatunku^^'
Ja też nie, ale od czasu do czasu lubię posłuchac/poogladać *w*

Cytat :
Makijaż gościa z 1:50
Lee Joon :D

Cytat :
I uważam, że najfajniejszy jest chłopak, który ma solówkę koło 2:50...
Miir <3333333333333333
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

MBLAQ - Cry Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Cry   MBLAQ - Cry Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 2:42 pm

No to dobrze, tak myślałam, że oni, jednak nadal są najfajniejsi xD
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

MBLAQ - Cry Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Cry   MBLAQ - Cry Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 2:50 pm

*serduszka w oczach* Miiir <3333

Oni w każdym teledysku wyglądają najfajniej, to musi być genetycznie ustalone >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

MBLAQ - Cry Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Cry   MBLAQ - Cry Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 3:23 pm

No, jeżeli jest najfajniejszy... Co tu się dziwić...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





MBLAQ - Cry Empty
PisanieTemat: Re: MBLAQ - Cry   MBLAQ - Cry Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
MBLAQ - Cry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» MBLAQ - Y
» MBLAQ gallery
» MBLAQ - Oh yeah
» MBLAQ - Mona Lisa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: