J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 CeZik - Te ostatnie niedziele

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

CeZik - Te ostatnie niedziele Empty
PisanieTemat: CeZik - Te ostatnie niedziele   CeZik - Te ostatnie niedziele Icon_minitimePią Lut 25, 2011 10:09 pm



I oryginalny link.

Jest to piosenka Mieczysława Fogga "Ta ostatnia niedziela", w wykonaniu dość znanego na serwisie youtube, CeZika. Tekst ten sam, ale wykonanie bardzo zmienione.
Możliwe, że widzieliście jakiś z jego filmików, a może nie. Jednak mnie osobiście on zachwycił. Ma niesamowity talent i chyba nie ma żadnego instrumentu, na którym nie potrafiłby grać.
Wprawdzie nie wiem co popchnęło mnie do umieszczenia tego filmiku tutaj, jakaś taka wewnętrzna potrzeba podzielenia się :)
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

CeZik - Te ostatnie niedziele Empty
PisanieTemat: Re: CeZik - Te ostatnie niedziele   CeZik - Te ostatnie niedziele Icon_minitimePią Lut 25, 2011 11:59 pm

Już wcześniej mi pokazywał to kuzyn, to co robi ten gość jest godne podziwu. Mnie osobiście kupił na własność swoim śpiewaniem od tyłu, ale to też jest świetne.
Rozwaliło mnie zmienienie "rap" na "gangsta rap" xD Wyciągnął spluwę i już inny gatunek xDD
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

CeZik - Te ostatnie niedziele Empty
PisanieTemat: Re: CeZik - Te ostatnie niedziele   CeZik - Te ostatnie niedziele Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 11:35 pm

Mnie się podobało SKA! Zawsze ten moment mnie zabójczo rozkłada na łopatki :)
Dziękuję za komentarz, może to głupie ale ze strachu zasnąć nie mogłam... Strasznie mnie to peszy :(
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

CeZik - Te ostatnie niedziele Empty
PisanieTemat: Re: CeZik - Te ostatnie niedziele   CeZik - Te ostatnie niedziele Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:40 am

E tam, wyluzuj, TUTAJ na forum nikt ci nie będzie niczego wytykał i cię obrażał, nawet, jak się komuś temat nie spodoba, my w głębi duszy jesteśmy kulturalni^^ Przynajmniej dla siebie nawzajem xD
Poza tym, nie zrobiłaś gorszego tematu od wszystkich innych tutaj, więc nie ma powodów do strachu^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

CeZik - Te ostatnie niedziele Empty
PisanieTemat: Re: CeZik - Te ostatnie niedziele   CeZik - Te ostatnie niedziele Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:49 am

Napewno? Jeju... wczoraj jak to wysłałam to myślałam, że sobie coś zrobię... Gomene, za takie zachowanie, ale naprawdę się boję i staram się jakoś nic specjalnego nie robić, by was nie zniechęcić...
A jak się ni podoba to zawsze mogę usunąć :(
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

CeZik - Te ostatnie niedziele Empty
PisanieTemat: Re: CeZik - Te ostatnie niedziele   CeZik - Te ostatnie niedziele Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 1:04 am

Yuki, cholera, przestań, no! Nie usuwaj, podoba się, a nawet jak nie, to nie umieściłaś tutaj niczego, co by tu nie pasowało. Więc spokojnie, nie musisz nic usuwać.
I nie obawiaj się, że nas do siebie zniechęcisz, ja cię lubię, a to znaczy, że inni ba pewno też xD
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

CeZik - Te ostatnie niedziele Empty
PisanieTemat: Re: CeZik - Te ostatnie niedziele   CeZik - Te ostatnie niedziele Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 1:25 am

Uhm... Gomene, czasami przesadzam... Nie usunę, bo mi się nie chce po internecie wędrować w poszukiwaniu tego linku :)
I miło, ze tak mówisz. Jakoś taka spokojniejsza jestem ^ ^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





CeZik - Te ostatnie niedziele Empty
PisanieTemat: Re: CeZik - Te ostatnie niedziele   CeZik - Te ostatnie niedziele Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
CeZik - Te ostatnie niedziele
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kablówka-
Skocz do: