J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 F.T Island - Heaven

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

F.T Island - Heaven Empty
PisanieTemat: F.T Island - Heaven   F.T Island - Heaven Icon_minitimeCzw Lut 24, 2011 1:16 am




I link 1 oraz link 2.

Bezczelnie wejdę na terytorium Primadonn, przepraszam, nie mogłam się powstrzymać ^w^"
Pierwszy teledysk, na którym ryczałam. Miękka jestem, wiem, ale w mordę puffka, ja nie umiem nie płakać w takich sytuacjach, jak ta ostatnia w drugiej części : C Nie chcę nic zdradzać żeby nie zepsuć elementu zaskoczenia (o czym ja piszę?!), dodam tylko, że to zupełnie inny teledysk Wysepek jakie do tej pory były wstawiane.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

F.T Island - Heaven Empty
PisanieTemat: Re: F.T Island - Heaven   F.T Island - Heaven Icon_minitimeCzw Lut 24, 2011 2:13 am

Dobra, powiem tak. Nie poryczałam się, ale pod koniec niewiele mi brakowało. No i ja również nie napiszę konkretnie co było tak bardzo działające na uczucia, bo zdradzę co się dzieje i spierdolę komuś oglądanie.
Ale to był naprawdę działający na człowieka teledysk...
No i piosenka jest piękna.
Powrót do góry Go down
 
F.T Island - Heaven
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Disorder Heaven
» F.T Island - Barae (I hope)
» F.T Island - I Believe Myself
» F.T Island - Yeojaneun Molla (Girls Don't Know)
» F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: