J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lee Jun Ki - J Style

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Lee Jun Ki - J Style Empty
PisanieTemat: Lee Jun Ki - J Style   Lee Jun Ki - J Style Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 10:17 pm



I link.

Lee Jun Ki'ego większość kojarzy głównie z grania w dramach (chociażby My Girl) lub w ogóle go nie kojarzy (a szkoda, bo kawał z niego seksownej bestii >D). Dla tych, którzy mieli z nim wcześniej styczność zapewne teledysk będzie smacznym kąskiem, dla tych co nie - dobrą okazją do poznania Jun Ki'ego.
Soł, z mojej strony dodam tyle, że zakochałam się we wstępie i kociastym Jun Ki'm, uwielbiam taniec, piosenkę samą w sobie (wpada w ucho i chce się śpiewać razem z nim :D), a nienawidzę tych lasek xDDD ENJOY!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Lee Jun Ki - J Style Empty
PisanieTemat: Re: Lee Jun Ki - J Style   Lee Jun Ki - J Style Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 11:17 pm

Hmmm...
Piosenka nie podobała mi się aż tak bardzo, Lee też nie, chociaż najbrzydszy nie jest xD
Taniec jest całkiem niezły, ale nie widać go za dobrze...
No i ja uważam, że te laski z początku, są całkiem fajnie ubrane i nieźle się ruszają, chociaż to takie typowe i... sztuczne...?
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Lee Jun Ki - J Style Empty
PisanieTemat: Re: Lee Jun Ki - J Style   Lee Jun Ki - J Style Icon_minitimeWto Lut 22, 2011 11:43 pm

Jak zuploaduję jego zdjęcia z telefonu to oniemiejesz, gwarantuję xD
Nie widać, bo skupiają się na nim gapiącym się na te laski >D

Cytat :
są całkiem fajnie ubrane i nieźle się ruszają
Nie powiem, że nie, ale... nie lubię lasek w teledyskach facetów, czuję się zazdrosna D:
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Lee Jun Ki - J Style Empty
PisanieTemat: Re: Lee Jun Ki - J Style   Lee Jun Ki - J Style Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 1:12 am

Cytat :
Nie powiem, że nie, ale... nie lubię lasek w teledyskach facetów, czuję się zazdrosna D:
Ha, to tak jak ja. Ale zwracam uwagę na nie same, w teledysku mogłyby nie grać i nie przytłaczać wykonawcy xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lee Jun Ki - J Style Empty
PisanieTemat: Re: Lee Jun Ki - J Style   Lee Jun Ki - J Style Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lee Jun Ki - J Style
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: