J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nasze papy

Go down 
+26
Hiroki
Tsubuku
candy
kasiula
Aemillie
pucchan
Rei-chan
Oreiteia
Siepacz
Hizu - san!
Mion
Haydi
Kuma
megumi
Gum
Pomidor
Shadow
Chi
Aya
Bakira
Nataku
hiyume
Vespergold
Mun
Coby
Anya
30 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
AutorWiadomość
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimePią Sie 05, 2011 1:01 am

Dziękuję, w życiu nie usłyszałam tylu komplementów na raz *w*

Mun, jesteś bardzo ładna, kolor włosów mnie oczarował. Sama chciałam mieć czerwone, ale jak po rozjaśnianiu wyszły rudo-brązowe, to zrezygnowałam. XD
jakie zmiany?:3
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeSob Sie 06, 2011 1:20 am

Mun śliczny kolor włosów i bardzo ci pasuje (przynajmniej ja tak uważam).
A Tsubu twoje oczy też mi się podobają Very Happy
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeSob Sie 06, 2011 12:02 pm

Awww. Dziękuję, jesteście urocze.

Na Dira pewnie już będą tycjanowe. <3
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeSob Sie 06, 2011 10:46 pm

...to znaczy takie rudawe? XD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeSob Sie 06, 2011 11:07 pm

W planach są rude-rude, jak miałam kiedyś. Jestem o nich przyzwyczajona i są już takie moje. ;D Choć nie mogę przestać ciągle eksperymentować z innymi kolorami. Cute
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeSob Sie 06, 2011 11:50 pm

A jaki masz naturalny kolor? :33

Ja chciałam dół zrobić niebieski, ale nie wiadomo, czy zgoda będzie. Już parę razy robiłam niedozwolone eksperymenty z włosami i chyba przegięłam pałę... XD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeNie Sie 07, 2011 2:44 am

Bardzo ciemny blond. Właściwie trudno określić czy bardziej mysi czy miodowy.
W każdym razie krycie porównywalne jak przy średnich brązach.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeNie Sie 07, 2011 2:46 am

niebieskie *o* jak ja bym chciała teraz niebieskie... albo różowe... pozostaje mi zużyć niestety przynajmniej część pozostałego fioletowego toneru ._.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeNie Sie 07, 2011 3:30 am

oooo, jak ja bym chciała mieć włosy takiego koloru. los mnie pokarał prawie całkowicie czarnymi włosami i jak chcę zafarbować włosy na jakiś kolor inny od czarnego, muszę torturować je rozjaśniaczem. Dead


fioletowe też są fajne! sama skusiłabym się na fioletowy, ale jak kupowałam toner, turkusowy kusił mnie bardziej...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeNie Sie 07, 2011 9:08 am

ja spełniłam swoje odwieczne marzenie posiadania fioletowej grzywki xD

Cytat :
oooo, jak ja bym chciała mieć włosy takiego koloru. los mnie pokarał prawie całkowicie czarnymi włosami i jak chcę zafarbować włosy na jakiś kolor inny od czarnego, muszę torturować je rozjaśniaczem.
[2] z tym, że ja mam ciemnobrązowe, a moje włosy mają mnie dość ;-;
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeNie Sie 07, 2011 10:40 pm

Twoje włosy są martwe.
Wypadają jak martwe.
Śmierdzą jak martwe.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Hiroki
Pogo napierdalacz



Liczba postów : 72
Join date : 26/06/2011
Skąd : Kyoto

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimePon Sie 08, 2011 8:50 pm

A ja farbować nie mogę, za młoda jestem (?) :ccc
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeSro Sie 10, 2011 9:14 pm

Ja z pewnym opuźnieniem. Niedawno wróciłam...

Mun, masz śliczny kolorek, wiesz? Udał Ci się Cute

Any! Ja Ci oddam moje pianki... Akurat niebieska i różowa.
Wyglądają jakoś tak - Ta da?
Nie wiem czy dobrze widać, moja kamerka mnie nie znosi.

I jeszcze jedno.... Tsuu! Tsuu! Aww... Widziałam, że Ci już to pisali, ale jesteś śliczna.
I Twoje włosy *w*
Wiesz ile ja się męczę by mi tak ścięli te włosy jak Ty masz? A oni nie >.<
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeSro Sie 10, 2011 11:28 pm

kuję, kuję. Cute

eeeej, pogotowie włosowe, ktoś ma pomysł, co można zrobić moimi jakże dłuuuugimi włosami, żeby były wystylizowane na j-rock? jakieś dobre tutoriale?
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 12:55 am

dziękuję Bi Eyes
Chciałabym zrobić sobie niebieskie albo różowe tam na dole jak Ty masz, ale ojciec mi nie pozwala :< a strasznie mi się to podoba. ._.
Ja znam tylko jedno wyjście- własnoręczne obcinanie. Nożyczki do materiału i degażówki z rossmanna za 15 zł i lecimy XD
jeszcze jedno wyjście, ewentualnie, to zabranie ze sobą zdjęcia fryzury/jrockowca. polecam to pierwsze, bo przy drugim gwarantowane jest załamanie nerwowe ("fajną fryzurę ma ta dziewczyna na zdjęciu" ==')

Może jeszcze bardziej wycieniować, albo 'postawić' z jednej strony, czy coś?... A jeśli nie, to poczekać troszkę, aż urosną.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 2:08 am

nie, nie, nie!
ja nie chcę ciąć.
ciachu ciachu jest be be (mam za sobą i własnoręczne cięcia i u mojej kochanej fryzjerki, prawie zawsze były pomyślne, ale tym razem nie tykam nożyczkiem)
nie chcę tego na stałe, tylko na koncert więc szukam frzyury na zasadzie uczesanie, a nie cięcie. Cute
i przydałoby mi się kilka tutoriali w formie filmików np... coś w rodzaju tego, tylko na krótkie włosy. Scaried
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 9:47 am

Cytat :
Chciałabym zrobić sobie niebieskie albo różowe tam na dole jak Ty masz, ale ojciec mi nie pozwala :< a strasznie mi się to podoba. ._.
To są pianki. Róż schodzi po 8 myciach? Znaczy ja mam tlenione włosy, więc trzyma się nieco dłużej. Niebieski się wżarł i potem są zielono - turkusowe....
Ale nie niszczą włosów i są zmywalne, więc no.. Może przekonasz tatę?
Albo bibułą, tylko ona strasznie brudzi wszystko i wszystkich....

Cytat :
eeeej, pogotowie włosowe, ktoś ma pomysł, co można zrobić moimi jakże dłuuuugimi włosami, żeby były wystylizowane na j-rock? jakieś dobre tutoriale?
Jeżeli chcesz je bardziej nastroszyć (bo nie są aż tak długie co?) można je natapirować u nasady. To je z lekka podnosi.
Moja znajoma używa wosku lub gumy. Potem ponoć to się utrwala jeszcze lakierem do włosów ale nie jestem pewna....
Podpytaj Aemi, ona ma krótkie i z tego co widziałam na zdjęciach nieźle sobie z tym radzi.
Powrót do góry Go down
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 12:04 pm

To może z jednej strony nad uchem zrób warkoczyki? A jeśli nie warkoczyki, to zawinąć. Coś w stylu tego, tego, albo tego.


Nie chodzi o to, że się nie zmyje. Niestety mój ojciec nie znosi żadnych rewolucji i prawie mnie zagryzł jak dół zostawiłam w jasnym kolorze. Dead Mam dwa tonery, czerwony i niebieski, na 3-6 myć, ale on i tak się nie zgadza, bo 'nie chce, żeby jego córka miała niebieskie, czy czerwone włosy'. ._.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 12:12 pm

wszystko pięknie, ale trudno się robi warkoczyki z pięciocentymetrowych włosów ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 12:35 pm

No to już nie mam innych pomysłów XD
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 1:08 pm

Cytat :
Nie chodzi o to, że się nie zmyje. Niestety mój ojciec nie znosi żadnych rewolucji i prawie mnie zagryzł jak dół zostawiłam w jasnym kolorze. Mam dwa tonery, czerwony i niebieski, na 3-6 myć, ale on i tak się nie zgadza, bo 'nie chce, żeby jego córka miała niebieskie, czy czerwone włosy'. ._.

To nieciekawie.. Takie ograniczenia nie są fajne. Moje włosy to pomysł mojej mamy, która stwiedziła, że sam niebieski jest be...
Może męcz go co? Jak będziesz za nim łazić i się wkurzy to ulegnie?

Mun, spróbuj z tą gumą, może zadziała. Lub natrapirować. Jak powiesz, że "e-e nie wyszło" to poszukam innych sposobów... Pójdę do cioci, powinna się na tym znać.
Powrót do góry Go down
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 2:06 pm

Wiesz, zrobiłabym bez zgody, ale po własnoręcznym przekłuwaniu uszu (miałam trzy, skończyło się na siedmiu kolczykach XD) i rozjaśnieniu włosów do rudego, później zafarbowaniu tak jak teraz mam, troszkę się naraziłam... Ale może jakoś w przyszłości się zgodzi. _^_
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 4:40 pm

To ja się naraziłam trzy lata temu gdy niechcący zamiast jasnego brązu wyszedł mi czarny.. Potem łaziłam marchewkowa, żółta, a jak poszłam do fryzjera wyszły lekko zielone T____T
Mama się panicznie boi Japonek z długimi czarnymi włosami o jasnej karnacji, dlatego na mój widok prawie zaczęła wrzeszczeć i grozić, że nie wpuści mnie do domu...

Niech się zgodzi, niebieski by Ci pasował ^ ^
Powrót do góry Go down
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 7:16 pm

Zielone? Ciekawie... XD To jaką Ty farbę kupiłaś, że wyszedł Ci czarny?
Czemu się ich boi? Przez horrory, czy co?... oo"

Mój stary rudy. Miałam ten kolor w styczniu/lutym. Miał być blond, żeby później zafarbować na jakiś ciekawy, jasny kolor. Wyszedł rudo-pomarańczowy. Nie żałowałam bynajmniej, trochę mi go brakuje teraz. :}
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitimeCzw Sie 11, 2011 8:34 pm

A kurde... gUpia ja dałam się nabrać na te cholerstwa z Palette i zapomniałam jak cudnie reagują moje włosy... Wszystko się w nie wżera. Kilka dni nawet potrafię zmywać z nich tusz do rzęs jak mi się maźnie...
Ahahaha xDDD Dokładnie dlatego xD.
-Mamo obejrzyjmy horror. - Dobra... Ku*wa japoński... - Dlaczego oglądasz jak się boisz? - Bo lubię.



Aj... Śliczny, ale wiesz, Tsu... Lepiej Ci w czarnych. Wydaje się wtedy, że masz jaśniejszą cerę i ciemniejsze oczy. To urocze Cute
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nasze papy - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze papy   Nasze papy - Page 18 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nasze papy
Powrót do góry 
Strona 18 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Nasze strony

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Nasze własne rockowe JA-
Skocz do: