J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The GazettE

Go down 
+7
Rei-chan
Egao
Anya
Panna Ironia
pucchan
Mun
Aya
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 15, 2012 10:00 pm

Lith in the beauty, sugar pain
Sugar pain ma genialny tekst...:> hehe

Na początku najbardziej podobał mi się Ruki, później Uruha (muahaha), Reita, Kai i Aoi. Teraz Kai mi się najbardziej podoba, a Rukas spadł na drugie miejsce (bo jest ode mnie niższy...)

And you?
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 1:12 pm

Eee tam. 162 cm... też jest ode mnie niższy, ale co tam Very Happy Aoi'ego pokochałam za Wakaremichi <3

A co do Sugar Pain - uwielbiam jej tekst <3 Tak jak i My Devil On My Bed Happy
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 5:08 pm

Aż mi się uśmiech na twarzy pojawił, jak czytałam waszą rozmowę. Bo też zaczynałam od Gazetto prawie dwa lata temu i wtedy - bądźmy szczeczy - moje myślenie było identyczne.
Cytat :
Piosenki są cudne, teksty mnie miażdzą swoją wspaniałością, muzyka : gitary, bas, perkusja - nie do określenia. Jeszcze jak dodać do tego wokal Rukiego <3
Kiedyś też tak sądziłam, że są tacy wspaniali i wgl, no a potem... a potem zaczęłam słuchać innych zespołów (czytaj: Dira) i dotarło do mnie, że Gazetto wcale aż tak cudowne nie jest. Aczkolwiek nadal lubię ich sobie posłuchać, a perkusja Kaia... chyba nadal działa na mnie uzależniająco ^ ^
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 5:40 pm

Elisaabeth napisał:
Eee tam. 162 cm... też jest ode mnie niższy, ale co tam Very Happy Aoi'ego pokochałam za Wakaremichi <3


Taa... te marne 162 -,-
No, ale Kai jest ode mnie wyższy, więc sie tak nie smucę :>

Właściwie słuchałam też paru innych japońskich zespołów jak np. Alice Nine (czy jakoś tak..), Kalafina, vocaloid, Di en grey
Ale i tak Gazette bije na głowę te wszystkie (ale ostatni tez jest całkiem spoko). : ) No cóż moja mania pewnie szybko mienie, ale co tam. Cieszmy się tym co jest teraz.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 7:46 pm

Wiesz, ja ogólnie wychodzę z założenia, że każdy zespół ma swój własny styl i każdy lubię za coś innego. Gazette jest przyjemne dla uszu (oprócz ostatniego albumu, przynajmniej dla mnie) i lubię ich muzykę, ale nie mogę powiedzieć, że są lepsi technicznie od - jak już rzuciłam ich przykładem - takiego Dira. Tak przynajmniej ja sądzę.
Ale z drugiej strony porównywanie tak skrajnie różnych zespołów nie ma najmniejszego sensu.

Ja mam całe 162, więc nie narzekam - od mało którego jestem wyższa ^ ^
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 7:59 pm

Pisząc ,,Dir" chodzi ci o zespół Di en grey czy jakis zupełnie inny?
No masz rację Cute Na pewno jest wiele zespołów o wiele lepszych od Gazetek i pewnie niedługo się o tym przekonam :>
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 8:15 pm

Dir en grey, jak najbardziej, ale nie chciało mi sie pisać pełnej nazwy ;)

Ja się przekonałam i nie narzekam, poznałam trochę naprawdę ciekawych zespołów. Chociaż czasem mi brakuje tej "fazy na Gazette".
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 8:37 pm

Mam na swojej mp3 ponagrywane ich piosenki (chyba ze 4 utwory). Są też świetni. Ale na ten zespół trafiłam całkiem przypadkiem i nie żałuję. ;)
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 10:26 pm

Ja tam to Gazette zawsze będę mieć sentyment - bo to pierwszy j-rock'owych zespół i takie tam... Poznałam już parę innych artystów z tego gatunku i muszę przyznać, że nie żałuję. Bo samo ograniczanie się do jednego czy dwóch zespołow nie ma sensu, skoro można poznać tyle innych, fantastycznych Very Happy


Yuchan napisał:
Mam na swojej mp3 ponagrywane ich piosenki (chyba ze 4 utwory)

wstaw gdzieś swoje nagrania Cute
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 18, 2012 10:10 pm

Elisaabeth napisał:



Yuchan napisał:
Mam na swojej mp3 ponagrywane ich piosenki (chyba ze 4 utwory)

wstaw gdzieś swoje nagrania Cute
Wlasciwie to tylko sciagnieta muzyka. Wszystko jest na YT. Ale Dir sa swietni. :P
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 19, 2012 9:14 am

Aaaa, rozumiem Very Happy Myślałam, ze sama ponagrywałaś covery Very Happy
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimePon Lut 20, 2012 11:11 pm

Fajnie by było gdyby przyjechali do Polski, ale jak na razie to tylko marzenia... Crying Deeply
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 21, 2012 6:10 pm

Marzyć zawsze można ... Tylko żeby marzenia się spełniały Cute
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 22, 2012 12:02 am

Ja tam w nich wierzę i cierpliwie czekam na ich wizytę. A jak się już naprawdę zniecierpliwię no to zawsze można przecież ich siłą tu zaciągnąć. Czy coś w tym stylu ^ ^
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 22, 2012 2:43 pm

Ewentualnie im pomożemy ... można i siła Cute
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 22, 2012 11:52 pm

Siłą... perswazji. Bardzo dobitnej perswazji ^ ^

A tak wgl, ja dobrze kojarzę, że oni w sierpniu znów wydają jakiś album?
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 23, 2012 8:28 am

Dir chyba nie, przynajmniej ja nic o tym nie słyszałam, czyli mogę się mylić, ale Gazette - tak. Wydają w sierpniu "Division", tylko nie ma jeszcze dokładnej daty podanej . Happy
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 23, 2012 9:21 am

A ja mam nadzieję, że jak będę w Londynie to uda mi się zdobyć jakąś płytę the GazettE.
Haha. No, siłą to zawsze można ich tutaj ściągnąć *obmyśla szatański plan* ;)
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 23, 2012 11:45 pm

Diry to wiem, że nie wydają, ja o GazettE właśnie mówiłam. A to dobrze, że wydają, może się zrehabilitują w moich oczach. Znaczy uszach.

O, Yuchan, właśnie ogarnęłam, że jesteś w moim wieku O.o
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 25, 2012 1:32 pm

Panna Ironia napisał:


O, Yuchan, właśnie ogarnęłam, że jesteś w moim wieku O.o
Jesteśmy z innego rocznika. Ty z 98 ja z 97, więc właściwie nie jesteśmy w tym samym wieku, niedługo skończę 15 :P
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 25, 2012 6:36 pm

No taak, czemu ja zawsze jestem najmłodsza? Powinnam już do tego nawyknąć ;p
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 25, 2012 11:41 pm

ja wiem, że to straszne i w ogóle, ale szanse na pojawienie się Gazette w Europie są minimalne, a w Polsce jeszcze mniejsze. żadnego klubu chyba na Gazety nie stać, a odpowiednio dziani sponsorzy nie są raczej zainteresowani, ale to najmniejszy problem, bo najpierw Gazette musieliby zmienić wytwórnię. (niech zmieniają! i niech namówią do tego alice nine, to moje Alicje też może przyjadą...)

a w ogóle ja mam wrażenie, że sporej ilości osób faza na Gazety przechodzi. sama kiedyś na nich świrowałam, potem miałam okres znielubienia okropnego, a teraz po prostu mam do nich sentyment, i stare kawałki są naprawdę dobre i ciekawe, ale nowe już mnie nie rajcują. w większości da się posłuchać, ale po DIMie wg. mnie nie wydali nic specjalnie ciekawego. oprócz Untitled i Infuse Into z TOXIC.
choć i tak będę lubić członków zespołu, szczególnie Aoiego, to cudowne dorki ;D
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 26, 2012 2:10 am

Any napisał:
a w ogóle ja mam wrażenie, że sporej ilości osób faza na Gazety przechodzi. sama kiedyś na nich świrowałam, potem miałam okres znielubienia okropnego, a teraz po prostu mam do nich sentyment, i stare kawałki są naprawdę dobre i ciekawe, ale nowe już mnie nie rajcują.
[2], od początku do końca, choć może pomijając fazę znielubienia, bo to bardziej ich fanki zalewające fandom mnie irytują, niż oni sami XD Jak teraz przeglądam ten temat (jeden z niewielu aktywnych obecnie < / 3), to się aż zdziwiłam, że o tym nie pisałam choć nie omieszkałam wcisnąć się do offtopu dotyczącego wzrostu muzyków XDD oO A ponieważ po pierwsze jestem leniwa, a po drugie nie dalej niż 20 minut temu pisałam na ten temat na inne forum, więc skopiuję wypowiedź stamtąd. A co, zazwyczaj kopiuję posty stąd gdzie indziej, więc niech będzie równowaga.
Moja przygoda z Gazette (tak, uparcie nazywam ich bez The, w takiej wersji ich poznałam i zostało mi na stałe, sorry jeśli kogoś razi XD") jest ogólnie kwestią dosyć ciekawą. Poznałam ich z wielkim hukiem w 2006 roku i byli chyba pierwszym japońskim zespołem, który naprawdę mnie urzekł. Spędzałam dni i noce, słuchając ich utworów, zapychając dysk zdjęciami i oglądając masowo filmiki na yt, zaczęłam nawet pisać komediowego ficka, którego ciągnęłam (mniej lub bardziej regularnie) w sumie aż 2 lata XDD Można rzec, że byłam fanką, których jest teraz masa - byli moim numerem jeden lub w ostateczności numerem dwa, jak już poznałam Manę. Ale im więcej czasu mijało i wraz z nim pojawiali się nowi wykonawcy, tym bardziej oni schodzili na dalszy plan. Przełom nastąpił chyba przy 'Stacked Rubbish'; album z jednej strony niezły, sporo dobrych utworów ('Gentle Lie', 'Calm Envy', 'Burial Applicant', znane z singli 'Filth in the beauty' oraz 'Regret', no i oczywiście 'Chizuru'), ale to już po prostu nie było to samo, co wcześniejsze, dobrze mi już znane piosenki. Nie porwało mnie, nie było w tym tego, co mnie w nich urzekło, wydawali mi się jacyś tacy obcy... Potem było podobnie; zdarzało im się nagrać coś naprawdę fajnego, ale nie było już tych emocji, co kiedyś. Po 'DIMie', gdzie spodobały mi się właściwie tylko ballady ('Nakigahara', 'Shiroki Yuutsu', ew. 'DIM SCENE') i utwory z singli ('Leech', 'Distress and Coma', 'Guren') całkowicie straciłam nimi zainteresowanie. Nawet nie ściągam nowych wydawnictw i generalnie mogliby dla mnie nie istnieć ^ ^"
Byle zostały ich starsze utwory, oczywiście. Tak do 'NILa' włącznie są dla mnie fenomenalni; uwielbiam 'Reilę', 'Cassis', 'Tokyo Shinjuu' (pierwszy ich utwór, jaki usłyszałam), 'Juunana sai', 'Miseinen', 'Anata no tame no kono inochi', 'Oni no tsuura', 'Okuribi' (strasznie przy tym wyję zawsze, zwłaszcza od czasu śmierci Jasmine You... Pierwszy tekst, jaki po tym wydarzeniu przetłumaczyłam, na dobicie się chyba), 'Bathroom', 'D.L.N.', 'Shiikureta Haru Kawarenu Haru', 'Zetsu'... I sporo innych. Dobry wokal, piękne teksty, ogólnie bardzo często do tych utworów wracam i wciąż brzmią tak samo świeżo. Szkoda, że na tym Gazette się dla mnie kończy, ale cóż, życie. A fanek i tak im nie brakuje, więc nie muszę przyłączać się do zalewania nimi fandomu na każdym kroku, w sumie to i lepiej dla nie-fanów XDD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Go??
Gość




The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 29, 2012 7:43 pm

[quote="Anya"]ja wiem, że to straszne i w ogóle, ale szanse na pojawienie się Gazette w Europie są minimalne, a w Polsce jeszcze mniejsze. żadnego klubu chyba na Gazety nie stać, a odpowiednio dziani sponsorzy nie są raczej zainteresowani, ale to najmniejszy problem, bo najpierw Gazette musieliby zmienić wytwórnię.[quote]

Niestety też mam tego świadomość, fakt jest faktem, że w grę wchodzą ogromne pieniądze więc wytwórni też raczej nie zmienią.

I również teraz został mi do nich sentyment choć minął dopiero rok jak znam ich twórczość a w lipcu tego roku będą dwa lata ale największy szał już minął tak jak i u Anyi. Jeśli zaś chodzi o fandom to te dziewczyny wielce "zakochane" w członkach zespołu przeginają czasami po całości i dlatego się z tego śmieję ponieważ da się odczuć, że te "fanki" nie mają za grosz dystansu do siebie skoro tak postępują i wcale im nie współczuję, jedyne czego zostaje im życzyć, to tego żeby kiedyś z tego wyrosły Happy

Zabawa zabawą ale to ma swoje granice.
Powrót do góry Go down
Kikacz
Ostatni sektor
Kikacz


Liczba postów : 15
Join date : 03/03/2013
Age : 24
Skąd : Tarnów

The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitimePon Mar 11, 2013 8:55 pm

Oooch... the GazettE! To od nich zaczęła się moja przygoda z J- Rock'iem Happy . Jak dla mnie są całkiem dobrzy , chociaż te nowsze piosenki są o klasę gorsze od starszych.
Nawiązując jeszcze do tych starszych komentarzy, to mi nie przeszkadza taki wzrost Rurki'ego. W porównaniu że mną i moimi marnymi 157 cm jest całkiem wysoki xD.
Taaak, i tu się pochwalę, jaką to ją miałam schizę w wakacje: w dniu moich urodzin wydali DIVISION. Confetti
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The GazettE - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The GazettE
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The GazettE
» The Gazette
» The GazettE - DIM
» The Gazette
» The GazettE - The End

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: My o Nich-
Skocz do: