J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Info: Miyavi

Go down 
+3
Mun
Aya
KimMika
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 8:49 pm

Miyavi

Info: Miyavi Plecy_miyaviego_o_o

Miyavi (jap. 雅-miyavi-, również MYV?), wcześniej znany jako Miyabi (ur. 14 września 1981 w prefekturze Hyōgo, w Japonii) - japoński wokalista solowy nurtu muzycznego j-rock i były gitarzysta formacji Dué le quartz.

Karierę solową rozpoczął w 2002 roku i zmienił pseudonim estradowy na Miyavi. Także w tym roku wydał swój solowy album Gagaku. W listopadzie 2004 roku wydał swój singel major ROCK no gyakushuu ~SUPERSTAR no jouken~ i dodał siebie do listy tekściarzy jako MYV. 1 grudnia 2004 roku zagrał ostatni koncert w wytwórni indies - Indies Last Live in Nihon Budokan, co zakończyło w jego życiu pewien ważny okres. Jego najważniejszy album Miyavizm został wydany w czerwcu 2005 roku. Jest to jego pierwszy album jako artysta major (wydaje w profesjonalnej wytwórni płytowej). Oprócz kariery muzycznej, Miyavi zagrał także w filmie Oresama, luźno czerpiącym z jego autobiografii oraz wziął udział w sesjach zdjęciowych w różnych magazynach muzycznych traktujących o J-rocku. Miyavi jest także kompozytorem, aranżerem i producentem swojej muzyki. Aktualnie mieszka w Tokio.

Info: Miyavi 20100619_miyavi1

5 kwietnia 2009 roku poślubił japońską piosenkarkę pop - Melody. 29 lipca 2009 urodziła im się córka Lovelie Miyavi Ishihara(石原 愛理 雅Ishihara Airi Miyavi). Znaki używane do zapisu tego imienia oznaczają Powód Miłości. 4 Lipca, 2010, trzy tygodnie i cztery dni przed pierwszymi urodzinami Lovelie, Miyavi ogłosił na swoim blogu MySpace, że On i Melody spodziewają się drugiego dziecka.

Info: Miyavi 2z3o3rq

Dyskografia

Albumy

* Gagaku (31.10.2002)
* Galyuu (2.12.2003)
* Miyavizm (1.06.2005)
* Myv ★ Pops (2.08.2006)
* Miyaviuta ~Dokusou~ (13.09.2006)
* 7 Samurai Sessions -We're Kavki Boiz- (18.07.2007)
* Miyavi -This Iz The Japanese Kabuki Rock- (19.03.2008)
* Miyavi - Remixx Album - Room No.382 - Remixed by Teddy Loid (24.12.2008)
* Victory Road to the king of neo visual rock - Singles- (22.04.2009)

Single

* Shindemo Boogie Woogie (30.11.2002)
* POP Is Dead (30.11.2002)
* Jingle Bell (18.12.2002)
* Jibun Kakumei -2003- (16.04.2003)
* Tariraritarara (25.06.2003)
* Coo Quack Cluck ~Ku Ku Ruu~ (3.09.2003)
* Ashita, Genki Ni Naare (23.06.2004)
* Seikigata Koushinkyoku / ROCK no gyakushuu ~SUPERSTAR no jouken~ (20.10.2004)
* Freedom Fighters (4.05.2005)
* Kekkonshiki No Uta ~Kisetsu Hazure No WEDDING MARCH~ / Are you ready to ROCK? (12.10.2005)
* Señor Señora Señorita / Gigpig Boogie(18.01.2006)
* Dear my friend ~Tegami Wo Kaku Yo~ / Itoshii Hito (12.04.2006)
* Kimi Ni Negai Wo (5.07.2006)
* Sakihokoru Hana no You Ni -Neo Visualizm- / Kabuki Boiz (20.06.2007)
* Subarashikikana, Kono Sekai - What A Wonderful World (14.11.2007)
* hi no hikari sae todokanai kono basho de feat. SUGIZO (16.01.2008)
* Survive

Info: Miyavi Miyavi0729id7

A oto ciekawostka. Pewna fanka zrobiła porównanie zdjęć Miyaviego z Heechulem z Super Junior, byłam w szoku bo faktycznie są podobni xD

Info: Miyavi Main2

Info: Miyavi Miyavi

Info: Miyavi Test2

Info: Miyavi Test3

Info: Miyavi Test4

Info: Miyavi Test7

Info: Miyavi Test9

Info: Miyavi Test12

Kocham gościa. Jest jednocześnie nienormalny i genialny. Jego muzyka jest hipnotyzująca. Jest chyba 5 z najlepszych gitarzystów wszech czasów.
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 4:29 pm

KimMika napisał:
Jest chyba 5 z najlepszych gitarzystów wszech czasów.

Nie wiem, skąd wzięłaś tą informację i nie znam pozostałych czterech, którzy go 'wyprzedzili' ale dla mnie on jest najlepszy XD Gra tak szybko, że nie nadążam partzeć za jego rękami XD

Yeeah nawet nie wiesz jak się cieszę, że ktoś oprócz mnie i Shadow (xd) rozwija forum w temacie j-rocka~~! ^^

A więc, jeśli chodzi o mnie, Miyavi był jednym z wokalistów od których zaczynałam i od których na początku mnie odrzucało (usłyszałam wtedy chyba Jibun Kakumei, niepamiętam...) i z którymi miałam potem takie 'WOW' które trwa do dziś XD Jest genialnym kompozytorem, aczkolwiek nie przejrzałam jeszcze całej dyskografii, ale mam zamiar (w przyszłości^^). Moje ulubione piosenki jak na razie to Itoshii Hito, Jibun Kakumei jednak^^, Sekai wa Kimi wo Aishiteiru oraz Papa Mama.

I baardzo podoba mi się jego nowy singiel~~!
Powrót do góry Go down
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 7:16 pm

Ja lubię też WHAT A WONDERFUL WORLD, Freedom Fighters bo mają świetny tekst.
Dear my friend uwielbiam, jakby pisał to z myślą o mnie xD

Bardziej skupiam się w poszerzaniu działu k-music bo macie tam ubogo ;p ale j-music też mogę uzupełnić ;)

A jeśli chodzi o tych najlepszych to wyżej był chyba Elwis, Kurt i takie tam znane nazwiska.
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 9:59 pm

What a wonderful world też lubię ;D

Uzupełniaj, uzupełniaj ! xd bylebyś nie uciekła nam za szybko! ;)

Cytat :
MIYAVI, który obecnie zajmuje się nagrywaniem nowego albumu WHAT'S MY NAME?, zamierza także współpracować z amerykańskim poppunkowym zespołem Good Charlotte.


Piosenkarz zaśpiewa w utworze Like It’s Her Birthday, który znajdzie się na nowym albumie Good Charlotte, Cardiology. Płyta będzie dostępna w przedsprzedaży w Japonii od 27 października . Like It’s Her Birthday zostanie dodana jako bonus tylko do japońskiej wersji albumu.

Good Charlotte powiedzieli, że zawsze mieli wiele szacunku dla Japonii i zawsze marzyli o współpracy z japońskim artystą. Po zobaczeniu koncertu MIYAVIego, zdecydowali się poprosić go o wspólne nagranie.

Źródło: JaME

I co myślicie? :)
Powrót do góry Go down
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimePią Wrz 10, 2010 8:00 pm

No to będzie ciekawe ;)

Ale niech lepiej pomyśli nad koncertem w Polsce a nie xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 6:06 pm

*szczerzy się*
Miyavi, to pan numer trzy na liście moich miłości. <3
Jest totalnie pozytywny. I jest ojcem jednego z niewielu dzieciaków, które mi się podobają. xD
Mogę go słuchać i słuchać i słuchać. <3
Pamiętam, że moim pierwszym świadomie obejrzanym teledyskiem było Selfish Love. Byłam zachwycona jego grą, minami i STOPAMI, ma przecudne stopy, zauważyłyście?
Tylko, niewierna, pomyślałam sobie wtedy: "wirtuoz gitary, ale niech na litość boską nie śpiewa!" Teraz uważam jego głos za jeden z moich ulubionych męskich głosów i bardzo często słucham jego piosenek właśnie dla tego specyficznego wokalu. ^^

P.S. GD nie słucham, więc mnie to szczyka, ale koncert w Polsce? POPIERAM xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 6:44 pm

Rozumiem Mun że masz fetysz stóp xD
Mi się jego głos podobał, choć jak słucha się pierwszych jego utworów to widać kiepski wokal, ale z czasem chłopak wyćwiczył go i aktualnie brzmi świetnie.
Miny ma boskie xD
Na jakimś forum napisali że on ćpa dlatego tak się zachowuje. A czy on ćpa? Tego nie wiem ;p Ale nie sądzę, znam parę osób którym odbija czasem i są czyści jak łza, tym bardziej że teraz ma dzieciaka i raczej by się opamiętał.


Ostatnio zmieniony przez KimMika dnia Sro Wrz 15, 2010 7:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimePon Wrz 13, 2010 6:41 pm

Szczerze wątpię, że on ćpa. To pewnie kolejna plotka stworzona przez polskich fanów/antyfanów. Po prostu jest świrnięty xd

Ja tam kocham jego głos. Nigdy nie pomyślałam, że źle śpiewa. Jest właśnie taki fajnie inny :]

Mun, ty widzisz stopy w teledyskach? xD Lol. Nie przypominam sobie, żebym gdzieś oprócz Itoshii Hito widziała w teledyskach stopy. o.O Ale nawet nie zwróciłam na to uwagi^^

Ja natomiast patrzę na jego palce. U rąk xd Ale nie to, żebym się jakoś zachwycała ;P

Szczerze? Jak pierwszy raz zobaczyłam Miyaviego w Selfish Love to pomyślałam, że przypomina Natalię Kukulską XDDD
Powrót do góry Go down
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimePon Wrz 13, 2010 7:21 pm

Mi tam spodobał się w freedom, miał taki uśmiech niegrzecznego chłopca, ajjj ^^

Na początku kariery miał niewyćwiczony głos. Widać to na filmikach z koncertów.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimePon Wrz 13, 2010 9:14 pm

Stopy, stopy, stopy. <3
Ja znajdę jego stopy w co drugim teledysku. xDDD

KimMika, fetysz męskich stóp i dłoni. <3 Ale stóp bardziej. *.*
A Meev ma takie piękne stopy, że czasem na teledyskach cofam, żeby sobie pooglądać. *.*

I nie ćpa. Miałam do czynienia z ludźmi po różnego rodzaju prochach, nikt nie zachowywał się w ten sposób. xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeSro Wrz 15, 2010 8:14 pm

Jeśli już o stopach mówimy to wiesz jak się mówi "im większe tym większy" xD

A ja szczerze nie lubię gdy facet ma szorstkie dłonie. To mnie doprowadza do szału xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeSro Wrz 15, 2010 9:07 pm

Ja dziś dostałam złotą radę dotyczącą muzyków:
Najlepiej całują trębacze, ale jeśli chodzi o pieszczoty to wybieraj pianistów grających na gitarze... A wiesz dlaczego? Pianiści mają wyćwiczoną lekkość i delikatność dotyku, ale gra na gitarze sprawia, że ich opuszki są twarde.

Co do stóp to ja słyszałam odwrotną wersję, ale podobnie jak z włosami zawsze powtarzam, że im dłuższe tym... kciuk dłuższy. xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Wrz 16, 2010 7:28 pm

Hahaha xD
Powrót do góry Go down
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Paź 28, 2010 6:43 pm

mój Meev!!! <3 ależ on ma śliczną tą córeczkę :D
Mój skarb nie ćpa ;p
Ale mógłby odwiedzić nasz piękny kraj :D może nie jest tak wspaniały jak Japonia, no ale... fani są, scena jest, więc niech nie narzeka xD Ja mu oddaje swoje małe serduszko i dlatego chce coś w zamian xD
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeSro Lis 03, 2010 9:52 pm

Chyba pierwszy japoński wykonawca, jakiego zaczęłam słuchać. Na początku go nawet lubiłam, później przestałam ;P Muzycznie, bo nie zaprzeczę, ma on ciekawą osobowość XD
Powrót do góry Go down
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeSro Lis 03, 2010 10:14 pm

Nie kochasz Meeva? *szok*
przecież jego nie da się nie kochać ^^ :D
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 12:07 am

Tru. Jest kochany. <333
Taki pocieszny wariat. ^^
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 12:09 am

Dokładnie :D
i jest taki seksownyyyy <333 :D
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 12:17 am

Stopy. *.*
Dłonie. *.*
Kniapa! *.*
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 12:44 am

wyobraź sobie, że jest nasz... i możemy z nim robić co tylko zechcemy...
Ja na górze! xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 12:48 am

Znalazłam bardzo dobre zastosowanie dla jego zręcznych palców... xD
I raczej wolę być na dole. xDDDD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 12:54 am

Ty zboku!!!! xD Zostaw jego ręce w spokoju! xD
albo dobra, palce dla Ciebie, a dla mnie coś lepszego... <333 xD
to Meev będzie leżał pupą na Tobie xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 1:15 am

Czekaj, bo to bardzo śmieszny widok. xDDD Ale weźmy sobie do tego Kaia. <333
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Motoko
Stały gość na afterparty
Motoko


Liczba postów : 145
Join date : 28/10/2010

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 1:19 am

Kaia? :p po co? xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitimeCzw Lis 04, 2010 1:34 am

bo jest słodki. xD
no i się przyjaźnią... xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Sponsored content





Info: Miyavi Empty
PisanieTemat: Re: Info: Miyavi   Info: Miyavi Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Info: Miyavi
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Miyavi
» Miyavi
» Miyavi's gallery
» Miyavi SESZYN xD
» Miyavi & the Gazette

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: My o Nich-
Skocz do: