J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zmiany!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Zmiany! Empty
PisanieTemat: Zmiany!   Zmiany! Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 5:28 pm

Kochane Maleństwa!

Trudno nie zauważyć zmian, ale jako administracja pragniemy Wam mimo wszystko wyjaśnić o co chodzi.

Po pierwsze zwiększyłyśmy "branżę" nie jesteśmy już jedynie forum j-rockowym. Teraz nasze horyzonty poszerzyły się o resztę muzyki Kraju Kwitnącej Wiśni, oraz muzykę koreańską (o innych krajach azjatyckich chętnie rozmawiamy w Azjatyckiej Emporze dostępnej dla Klubu Młodych Azjatów).
Mimo to bardzo nam zależy byście pamiętali o dawnej atmosferze i o FanFicach, dla których powstało to forum! xDDD

Zmienił się wygląd (nad tym jeszcze pracujemy) ale następne jego zmiany nie są przewidywane w najbliższym czasie. (To zwalimy na wirusa, musicie się przyzwyczaić, chyba że chcecie szablon z Hanną Śmietaną, znaną szerzej jako Majlej Cytrus. >.<

Nagłówek pojawi się wkrótce, gdy już dopracujemy kolory i opisy na forum. xDDD Mamy nadzieję, że nasze szast-prast nie zniechęci Was i nadal będziecie tu czynnie spędzać czas. <333

Z ogromną Miłością,
Adminki - Any i Mun
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Zmiany! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany!   Zmiany! Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 7:48 pm

No proszę, proszę jakie zmiany;D

Muszę przyznać, że diabli mi się podoba ta nowa szata forum;p
Wydaję mi się bardziej przejrzysta i miła dla oka;)

No i oczywiście czekam niecierpliwie na nowy nagłówek;p

Mun napisał:
Kochane Maleństwa!Po pierwsze zwiększyłyśmy "branżę" nie jesteśmy już jedynie forum j-rockowym. Teraz nasze horyzonty poszerzyły się o resztę muzyki Kraju Kwitnącej Wiśni, oraz muzykę koreańską Adminki - Any i Mun
No tu niestety muszę spasować o_O
Ze wstydem przyznaję, że na muzyce koreańskiej nie znam się zupełnie o_O
Obawiam się dziewczyny, żę będziecie musiały mnie chwycić za łape i wprowadzić w temat;D
W każdym razie jestem otwarta na nowe doznania...muzyczne oczywiście, żeby nie było niejasności;D xD xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Zmiany! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany!   Zmiany! Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 8:54 pm

Cieszymy się żeś otwarta. *.*

A tak serio, jeśli ktoś nie lubi k-music, to nie będziemy go zmuszać. Może przecież być tu tylko dla japońców. xDDD

I cieszę się, że się nowy szablon podoba, jest jeszcze kilka niedociągnięć w grafice i opisy pod kategoriami do poprawy, ale powinnyśmy się z tym uporać do końca wakacji. ^^
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Zmiany! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany!   Zmiany! Icon_minitimeNie Sie 29, 2010 9:04 pm

Zmiany, zmiany! Jestem pozytywnie zaskoczona :) Dobrze że forum się cały czas rozwija i ja również z chęcią rozszerzę horyzonty o k-music.

Wiem, że głupio o to pytać, ale skoro nie używacie juz tamtego nagłówka... mogę go dostać? Straasznie podoba mi się tamto zdjęcie Kyo i chciałabym go sobie wyciąć ;>
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Zmiany! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany!   Zmiany! Icon_minitimePon Sie 30, 2010 12:06 am

Aya, poszukam. Powinien być gdzieś u mnie na dysku. Jak nie znajdę teraz, to z pewnością wkleję go podczas porządków. ^^
To żaden problem.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Sponsored content





Zmiany! Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany!   Zmiany! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zmiany!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Forum :: Ogłoszenia-
Skocz do: