J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poradnik dla początkującego j-rockera

Go down 
+4
Vespergold
Nataku
Coby
Mun
8 posters

Poradnik początkującego...
tak!
Poradnik dla początkującego j-rockera Vote_lcap189%Poradnik dla początkującego j-rockera Vote_rcap1
 89% [ 8 ]
nie!
Poradnik dla początkującego j-rockera Vote_lcap111%Poradnik dla początkującego j-rockera Vote_rcap1
 11% [ 1 ]
obojętnie...
Poradnik dla początkującego j-rockera Vote_lcap10%Poradnik dla początkującego j-rockera Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 9
 

AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimeSob Sty 09, 2010 11:02 pm

W niedalekiej przyszłości na forum ma się pojawić poradnik dla początkującego j-rockera.
Tak, a co powinno się znaleźć w takim poradniku?
Jak powinien on wyglądać?
Kto ma się zająć redagowaniem?
Proszę o odpowiedź na te pytania tutaj. Może nasuwa się Wam coś innego?
Wszelkie propozycje mile widziane. Cute


Ostatnio zmieniony przez Mun dnia Pon Kwi 12, 2010 12:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimeNie Sty 10, 2010 11:09 pm

Może opisany krokami wiesz
Step 1
Sprawdź informacje na temat zespół i spróbuj wybrać taki, który najbardziej pasuje Twoim gustom n_n
Może coś w tym stylu

Znaleźć powinny się linki ze stronami o zespołach J - rockowych (jeżeli są takie), jakieś informacje wiesz żeby liznąć trochę historii co t jest J - rock, jak się narodził może to nudne ale możliwe, że powinno się znaleźć

Co do Tego kto ma redagować to ja nie wiem, może ktoś kto się zna na tym dość dobrze, ale nie na tyle żeby zapomnieć jak on wszedł do świata J - rocka?

To są takie pomysłu na już, więc wiesz mogą być dziwne albo coś n_n
Powrót do góry Go down
Nataku
Stały gość na afterparty
Nataku


Liczba postów : 132
Join date : 15/01/2010
Age : 34
Skąd : Nevermind...

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimePią Sty 15, 2010 12:17 pm

Hmmm. Moja młodsza siostra siedzi w tym już b.długo. Jeśli macie ochotę, mogę ją przyciągnąć na forum. Mogłaby się tym zająć ;p
Powrót do góry Go down
http://www.nataku.fbl.pl
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimePią Sty 15, 2010 12:55 pm

Yay, Kira, byłoby świetnie! xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimePią Sty 15, 2010 6:44 pm

Ciągnij, ciagnij, Kira. Cute
Twoją j-rockową mamę też chętnie przyjmiemy w naszych progach. xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
hiyume
Pogo napierdalacz
hiyume


Liczba postów : 94
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : Serce Świata

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimePią Sty 15, 2010 8:21 pm

jestem!!! xD
no więc hmmm... początkujący j-rocker powinien słuchać j-rocka XD ale tak serio, to myślę, że taki ktoś powinien od początku zajmować się ich muzyką, a nie ich wyglądem.
ja na przykład na Dir en Grey podchodzę do takiej typiary i się pytam jaką piosenkę lubi najbardziej, a ta do mnie, że nie wie, ale kocha Shina >.<

ale wkurza mnie podejście osób, które długo w tym siedzą i myślą, że wiedzą już wszystko ;/. Na jakimś forum spotkałam się z tekstem w stylu 'fangirle z gimnazjum.......' . hahaha śmieszne. jakby to od wieku zależało Serious' a Wy co o tym myślicie?
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/tervistsaatus/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimePią Sty 15, 2010 8:34 pm

Cytat :
ale wkurza mnie podejście osób, które długo w tym siedzą i myślą, że wiedzą już wszystko ;/. Na jakimś forum spotkałam się z tekstem w stylu 'fangirle z gimnazjum.......' . hahaha śmieszne. jakby to od wieku zależało Serious' a Wy co o tym myślicie?

to jest kompletnie głupie, bo po a. nie czuję się gorsza bo jestem w gimnazjum, większość osób wypowiadający się tak była w gimnazjum >.> po b. słucham jrocka od ponad dwóch lat a nie czuję się super wyedukowanym fanem jrocka [głównie dlatego, że dłuższych japońskich tytułów spamiętać nie mogę, nie oglądam koncertów, wywiadów nie czytam/nie oglądam, tylko zdjęcia czasem oglądam.]
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimePią Sty 15, 2010 8:45 pm

Heeej, Wy fangirle z gimnazjum!
Mówi do Was wasz koffany fangirl z liceum. xDDD
Tak serio, to należę do osób, które podchodzą do wieku w sposób raczej luźny.
To brzmi dennie, że ważne jest wnętrze, bla, bla, bla... ale niestety się sprawdza. >.<
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimePią Sty 15, 2010 9:09 pm

Ja w gimnazjum mam duże fangi(r)lów. I w większości trzymają się i odmóżdżają razem. I robią wszystko dla lansu. I powiedzą dosłownie wszystko, żeby wyjść na fajne. Za każdym razem jak coś do mnie powiedzą ginie jedna szara komórka mego mózgu. To smutne, szczególnie, że jeden przypadek chodzi ze mną do klasy.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
hiyume
Pogo napierdalacz
hiyume


Liczba postów : 94
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : Serce Świata

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimeSob Sty 16, 2010 1:12 am

Vespergold napisał:
Ja w gimnazjum mam duże fangi(r)lów. I w większości trzymają się i odmóżdżają razem. I robią wszystko dla lansu.
tak, w mojej szkole też jest kilka :P ale nie wszyscy tacy są Cute osoby które piszą o 'fangirlach z gimnazjum' nie powinni wrzucać wszystkich do jednego worka, bo każdy jest inny :P
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/tervistsaatus/
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimeSob Sty 16, 2010 5:45 pm

Drogie J - Rockowe niewiasty wiecie, że zbaczacie z tematu?
Prosiłbym o powrót do głównej treści Cute

Powiedział Naczelny Offtoper. xF
Już wracamy na swoje miejsce, nie martw się. Cute
Mun.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 12:01 pm

Także, ma być poradnik. Kto mógłby zająć się czymś? xDD
A może nie podchodzi Wam ten pomysł?
Proszę o głosy w ankiecie i usprawiedliwienie w poście! xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 4:02 pm

Uh, niech powstanie taki poradnik, może i ja się czegoś z niego dowiem?
Liznę trochę wiedzy, a poza tym zawsze to jakieś urozmaicenie, nie?
Może będzie ciekawie?
Powrót do góry Go down
megumi
Ostatni sektor
megumi


Liczba postów : 23
Join date : 09/03/2010
Age : 28
Skąd : Poznań

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 11:22 am

Myślę. że każdy ma swój "poradnik początkującego j-rockera" Very Happy. No słucha j-rocka, to oczywiste^^.

Wiecie-że u każdego inaczej on wygląda Cute

Na przyszłość proszę o używanie funkcji [edytuj]. Dziękuję. / Mun
Powrót do góry Go down
http://photoblog.pl/makkanoito
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 2:30 pm

Owszem, ale jest kilka rzeczy o których wypadałoby się dowiedzieć... Podgatunki np? Aktualnie jestem raczej neutralnie nastawiona do tego pomysłu...

Zastanawiam się też czy nie zrobić by tego w jakiś zabawny sposób... Coś jak artykuły w Nonsensopedii... Cute

Nonsensopedia napisał:
Prawdziwy J-rockowiec
* Nie mówi j-rock. On mówi „日本の音楽”.
* Kocha wszystkie zespoły j-rockowe. Te istniejące i nieistniejące.
* Internet służy mu tylko do ściągania płyt, filmów… Wszystkiego związanego w jakikolwiek sposób z j-rockiem. Ew. do oglądania yaoi. Oczywiście ze wspaniałymi członkami ich ukochanych zespołów. W tym przypadku tylko tych istniejących.
* Czci Visual i Oshare Kei.
* Nienawidzi Tokio Hotel. Ze względu na jego nazwe i utożsamiania Billa z Visual Kei.
* Ubiera się bardziej oczojebnie niż wszyscy Visual/Oshare Kei razem wzięci.

xDDDD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 4:38 pm

O nie, według nonsensopedii nie jestem prawdziwym J-rockowcem. Nie czytam yaoi z Hirosiem. Nie ubieram się oczojebnie, preferuję czerń i nie nienawidzę Tokio Hotel aż tak xDDD

ALE możemy zrobić coś w tym stylu! Tylko bardziej tró Very Happy
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Amaya^^
W kolejce po bilety
Amaya^^


Liczba postów : 1
Join date : 16/03/2011
Age : 33
Skąd : Hiszpania

Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitimeSro Mar 16, 2011 1:18 pm

hm..jakos tak postanowilam napisac.
No wiec.Mam 21 lat. jesli chodzi o o bycie J-rockerka to juz pare lat mam za soba. zaczelo sie w wieku lat 11.Siedzac jak to mam w zwyczaju w necie trafilam na zespol Blood. spodobalo mi sie i tak zaczelam o muzyce jap. szukac. trafilam na wiele innych zespolow (nie powiem jakich bo daaawno to bylo) i sie wciagnelam. zaczelam kupowac czasopisma o tematyce wiadomo jakiej,sciagac z japoni jakies pisemka (drogie to jak nie wiem cooo). nie zauwazylam kiedy nawet moj wyglad sie zmienil,sposob bycia,mowienia.ogolem muzyka potrafi zmieniac ludzi. teraz jaka jestem.mam 21 lat i nadal sie nie zmienilam. widac mnie na ulicy. oczojebne jak ktos napisal ubrania...hm posprzeczalabym sie.raczej ubrania wyruzniajace sie ( nie bede clownem),fryzura wiadomo upodabniajaca do V-key.jesli chodzi o sposob bycia. nie wiem ja jestem raczej osoba otwarta.nie boje sie powiedziec co mysle.nie boje sie jezdzic po sklepie w wozku na zakupy. mam kolczyki a co,chcialam to sobie zrobilam.muzyka jest dla mnie na pierwszym miejscu.wyglad owych wokalistow raczej mnie malo obchodzi (chociaz oczy gackta mnie hipnotyzuja) dobra koncze bo to i tak nudne peeewnie^^
:onibeaten:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poradnik dla początkującego j-rockera Empty
PisanieTemat: Re: Poradnik dla początkującego j-rockera   Poradnik dla początkującego j-rockera Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Poradnik dla początkującego j-rockera
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Forum :: Propozycje-
Skocz do: