J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Życzenia

Go down 
+10
Rei-chan
Yuki-chan
Jeanne
Shadow
Mun
Aya
Chi
Haydi
Anya
Vespergold
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 19, 2011 6:06 pm

*wchodzi*
*rozgląda się*
*patrzy*
kurwa, Wira... co to powieść jest?
*zabiera się do czytania*
wstęp
MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
*czyta dalej*
i żeby były z tego dzieci
w papieskich kolorach! biało-żółte! po prababci teologu ;D
co się łączy z powyższym, życzę Ci Hongstara w pokoju
w tym momencie dalsze życzenia są zbędne. spełnienie tego w zupełności mnie zaspokaja ;D
eye-contact
eye-contact
body-contact
crotch-contact
ooochhhhhhhh yeeeeaaaah!
kasy, mnóstwa kasy, kupy kasy, żeby nigy nie brakowało kasy, żebyś wręcz z kasą nie miała co robić
jak to nie miała? alkohol się skończył? Scaried
*czyta dalej*
*robi się słodko*
*wzruszenie mode on*
to słoooooooooooooooodkieeee!
"jestem najszczęśliwą osobą na świecie"
wracamy do Hongstara... ;D
może się powtarzam, ale szczęścia, takiego tró szczęsliwego, namacalnego i nie, takiego, że aż by się z Ciebie wylewało, żebyś tak nim promieniowała, że ludzie na ulicy też by się uśmiechali >D
to się nazywa HIGH, Ves, wystarczy 7zł ;D
i wgl DZIĘĘĘĘĘĘĘĘĘEEKI <3 <3 <3
Cytat :

MUN! TERAZ JESTEŚ NA LEGALU! xD
seks jest legalny od 15 roku życia... a ja skończyłam osiemnasty, wiesz? ;D

*przerzuca się na post Rei*
życzę ci samych najwspanialszych chwil w życiu, żebyś na pytanie "jakie jest twoje najszczęśliwsze wspomnienie" nie potrafiła odpowiedzieć jednym zdaniem, tylko żebyś miała materiał na grubą książkę co najmniej.
już bym nie potrafiła, gdyby nie fakt, że większość mogę zawrzeć w trzech literach: GMA
*czyta dalej*
awwwww!
awwwwwwwwww!
słodkie <3
kuję <3

*idzie do postu Shadow*
No, nareszcie coś co idzie przeczytać jednym tchem! ;D
Dzięki, słońce. <3
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimePon Wrz 19, 2011 10:42 pm

Pomijając, że forum zdechło... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, VES~! <333 Zdrowia szczęścia blablabla, spełnienia przynajmniej większej części marzeń i płodności do produkowania nowych, w miarę osiągalnych, radości z życia, żebyś zawsze zarażała innych humorem i entuzjazmem i żeby nigdy nie łapał Cię dół, dużo kasy, żeby nigdy na nic nie brakowało i zawsze coś do puszczenia w obrót bez większego sensu zostało, serii koncertów ulubionych wykonawców w Polsce, na czym i my też przy okazji skorzystamy >D, słodyczy, które idą tylko w cycki i może jakiegoś łosia do odrabiania za Ciebie prac domowych, żebyś miała jak najwięcej czasu dla siebie i do roztrwonienia na głupotach i rozrywkach, żeby żaden dzień nie był nudny i żeby wszystkie były warte do zapamiętania tylko pozytywnie, no i w ogóle żebyś została sobą bez względu na wszystko ♥ Sto lat, czy ile tam sobie chcesz, wstaw dowolną liczbę ♥♥♥
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 30, 2011 6:56 pm

(Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale no. Ostatnimi czasy niezbyt ogarniałam forum ;_;)

AMPHF, Shadoooooooooooooooooooooooooooow, let me love you! (*^^)^*)
Dziękujędziękujędziękuję za życzenia! ♥ Jej, ale byłoby cudownie jakby wszystko się spełniło... *w* Albo chociaż te:
Cytat :
dużo kasy
Cytat :
serii koncertów ulubionych wykonawców w Polsce
Cytat :
słodyczy, które idą tylko w cycki
Cytat :
łosia do odrabiania za Ciebie prac domowych
Mwahahahahahahaa, wtedy mogłabym spokojnie zostać Władcą Świata >D
Jeszcze raz dziękujęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę~! ♥ ♥ ♥
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimePon Paź 03, 2011 2:57 pm

No dobra.
Mimo tego, że zajebałaś mi Uruhę sprzed nosa(xD), to złoże ci życzenia, żeby nie było, ze się serio fochnęłam^^

Lecimy z koksem.
Przede wszystkim życzę ci dużo koncertów pod samym domem, z samymi twoimi ulubionymi zespołami, oczywiście razem z autografami i spotkaniem;)
Zaraz potem, ale równie mocno - Wena w ogromnej ilości, bo to się zawsze przydaje, a już na pewno, jak ktoś ma talent i wyobraźnię.
Na pewno muszę ci życzyć zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy, razem z kupą kasy do kompletu. Bo to ogólnie się przydaje xD
O! I żeby ci reklamy w Internecie nie wyskakiwały, bo to na pewno poprawia humor obniża ciśnienie, i pozytywnie nastraja do życia^^
A tak na koniec...
Hapi berzdej tu ju!
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimePon Paź 03, 2011 8:10 pm

To ja przypomnę o urodzinach Jean, bo nie mogłabym przecież zapomnieć.

Więc... tak, właśnie się ciebie pytam na gg o to, czego sobie życzysz. Nie jestem dzisiaj zbyt twórcza w tym kierunku. Cholera, niezbyt rozgarnięta ta twoja odpowiedź, zdać się więc muszę na własne przypuszczenia >.<

Wypiszę w punkcikach, dobrze?
- duużo jrocka
- wszelkich możliwych koncertów (tych niemożliwych też)
- Kaia i Uru w pokoju, żebyś ich mogła podglądać Cute
- jeszcze więcej weny
- jrocka w jeszcze większej ilości (przeżyjesz to?)
- wygranych pojedynków
- więcej nienormalnych rozmów ze mną (ach, ta skromność...)

I... tak ogólnie - wszystkiego, czego sobie chcesz. Cokolwiek to ma być.

Powrót do góry Go down
Jeanne
Stały gość na afterparty
Jeanne


Liczba postów : 111
Join date : 17/01/2010
Age : 34
Skąd : Warsaw

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimePon Paź 03, 2011 8:13 pm

Hah! No co, bo ja lubię być zaskakiwana <3 Ah podglądanie! <3 mrau - lubię xD
o, weny na dokończenie rozpoczętych tekstów! Przyda się, no nie?Very Happy
nasze rozmowy są przednie!<3

dziękuję, dziękuję, dziękuję ślicznie za życzenia!Cute

Ps. ja bym miała nie przeżyć j-rocka w jeszcze większej dawce? Oczywiście, że tak! I by radio grało dalej, dłużej, dłużej, dłużej xD
Powrót do góry Go down
http://jeanne8917.livejournal.com
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimePon Paź 03, 2011 10:43 pm

Zbierałam się cały dzień, by coś wymyślić i jak zwykle nic... Niestety nie znam cię na tyle by wiedzieć co Ci życzyć, więc będzie standardowo ; 3

Życzę Ci zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń. Miłości... Zauważyłam, że bez miłości człowiek nie potrafi być w pełni szczęśliwy.
I weny, duuuużo weny. Twoje ficki są naprawdę świetne. Byś miała na nie wiele pomysłów, by Ci się chciało je zrealizować i by wychodziły zawsze tak jak chcesz ^ ^
I widzę, że lubisz Kaia i Uru.. Ich też Ci życzę ^ ^
I koncert Gazette w Polsce, i nie tylko ich... Najlepiej gdzieś w Warszawie, byś miała blisko : )
Przepraszam, trochę nieskładnie. Nie mam dziś głowy do składania życzeń...

Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze, by spełniły się wszystkie Twoje marzenia <3
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 24, 2011 3:57 pm

Ja chciałam tutaj oficjalnie życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim użytkownikom. Dużej ilości prezentów, ciepłej, rodzinnej atmosfery, miłości i szczęścia. I żeby wszystko poszło w cycki.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 24, 2011 4:13 pm

Ja nawet złamię swoją tradycję (według której życzenia składam w czerwcu) i nie wyjdę na gbura. Więc... życzę wszystkim tego, czego sobie tylko chcą! I nie będę się wysilać ^ ^

Cytat :
I żeby wszystko poszło w cycki.
Taa, akurat te święta wypadły na okres, w którym udaje mi się skutecznie chudnąć.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 24, 2011 5:51 pm

Tym razem bez hejcenia, życzę Wam, żeby nikt sobie z Waszego dywanu toalety sobie nie urządził, żeby generalnie wszystko było czerwono-zielone, upiornie wesołe, żeby wszyscy w Waszym domu ubrali się w jakiś stosowny sposób (czyt. nie jak moja siostra)...
I ZAJEBISTYCH PREZENTÓW. Żadnych durnych książek o dojrzewaniu, skarpetek i piżam. <3
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimePon Sty 09, 2012 11:05 pm

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ANYYYYYY~~~~!!! <3 Dużo szczęścia, dużo zdrowia, spełnienia marzeń, koncertów kogo tam chcesz i kiedy chcesz, weny, czasu, kasy i silnej wątroby na Twoje dorosłe życie! XDD Żyj nam sto lat ^___^ To tak w skrócie, bo ze zmęczenia mózg resetuje mi się co 10 sekund i nie daję rady myśleć XD Następnym razem postaram się bardziej!
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 10, 2012 4:46 am

dzięęęęękujęęęęęęę <333
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Sponsored content





Życzenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Życzenia   Życzenia - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Życzenia
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Graciarnia-
Skocz do: