J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Post Hardcore

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Post Hardcore Empty
PisanieTemat: Post Hardcore   Post Hardcore Icon_minitimeCzw Maj 06, 2010 9:56 pm

Słyszał ktoś o takim gatunku muzyki Post Hardcore??? Ja dowiedziałam się o tym niedawno i jestem zaskoczona.... bardzo pozytywnie. To notatka z Wikipedii:

Post hardcore odznacza się wyraźnymi rytmami, głośnymi, bazującymi na gitarach aranżacjami i często krzyczanym lub szeptanym wokalem. Gatunek wypracował unikalną równowagę dysonansu i melodii, po części zamieniajac szybkie i głośne granie właściwe dla nurtu hardcore w bardziej subtelne formy, oparte na budowaniu napięcia i jego rozładowywaniu. Artyści post hardcore'owi zachowali jednak intensywność muzyki (...)

Szczerze mówiąc uwielbiam ten gatunek juz od pierwszych nut. Zawiera wszystko to, czego szukam zawsze w innych utworach, równiez japońskich, czasami nieświadomie. Wszystkie moje ulubione piosenki mają zblizony klimat. Ta muzyka po prostu odzwierciedla mnie samą. Nie umiem tego opisać ale dam linki do piosenek:

Alesana - Ambrosia
Before Their Eyes - The Beast Within

Na razie tyle, ciągle szukam czegoś nowego, więc będę systematycznie coś wpisywać, jeśli jesteście choć trochę zainteresowani xDDD Proszę Was o opinię.
Powrót do góry Go down
Dillinger
Pogo napierdalacz
Dillinger


Liczba postów : 98
Join date : 28/10/2010
Age : 30
Skąd : Treblinka

Post Hardcore Empty
PisanieTemat: Re: Post Hardcore   Post Hardcore Icon_minitimeSro Lis 03, 2010 3:20 am

Post-hardcore jest smaczne, wiele dobrego można wygrzebać z tej szuflady.
Envy - Go mad and mark

The Dillinger Escape Plan
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Post Hardcore Empty
PisanieTemat: Re: Post Hardcore   Post Hardcore Icon_minitimeSro Lis 03, 2010 12:32 pm

Osobiście uważam, że świetnie się toto nadaje do słuchania podczas sprzątania pokoju/mycia okien/robienie innych różnych rzeczy, na które poświęca się niepotrzebnie nieprzyzwoite dawki energii. ^^
Nie powiem, żebym była jakoś zafascynowana, ale posłuchać czasem lubię. ^^
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Sponsored content





Post Hardcore Empty
PisanieTemat: Re: Post Hardcore   Post Hardcore Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Post Hardcore
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Recenzje-
Skocz do: