J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]

Go down 
+3
Aya
Yuki-chan
Mun
7 posters
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 5:56 pm

Z przyjemnością przedstawiam Wam pierwszy filmik wytwórni produkująco-translatorskiej J-slash Uta! Confetti



Any's link... xD

Uprasza się o wybaczenie dziwnego poczucia humoru i oglądanie do końca. xD


Ostatnio zmieniony przez Mun dnia Nie Kwi 18, 2010 1:37 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 12:06 am

"Loczek blond" Very Happy muahahahhahahahah xD xD xD Mun!!! świetne heheh xD i Ruki na kibelku równie uroczy i Rei Very Happy :p popłakałam się ze śmiechu :P

Edit:

Mun, mam pytanie! Chciałabym dodać ten filmik na mojego bloga i przy okazji rozpowszechnić profil YT naszego forum i w związku z tym pytanie czy wyrażasz na to zgodę. Happy To tak aby formalnościom stało się zadość. Happy
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimePon Kwi 26, 2010 8:06 pm

Boskie!! <33 Świetna robota. Spadłam z krzesła przy Policeman i potem prz Miyavim:) Cute
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimePon Kwi 26, 2010 8:52 pm

Cieszę się, że się podoba i oczywiście każdy, kto napisze, że gdzieśtam go umieszcza dostaje automatyczną zgodę. xD Wystarczy mnie powiadomić, ja prawie zawsze jestem na tak. Cute
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimePon Kwi 26, 2010 10:45 pm

Ok, w takim razie w najbliższym czasie zamieszczę filmik xD
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimeNie Maj 09, 2010 7:17 pm

Nie martw się, ja mam równie dziwne poczucie humoru xdd A filmik rządzi xd
Powrót do góry Go down
Namida
W kolejce po bilety



Liczba postów : 3
Join date : 02/08/2010
Skąd : Warszawa

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimePon Sie 02, 2010 11:09 am

Filmik mi się zaje podoba! Zaliczyłam glebę ( chyba jak każdy) przy Miyavi'm. xD A tak pomijając główny sens posta, czy ktoś mógłby mi może powiedzieć jak nazywają się piosenki przy Rukim i Hizumim? Mam nikczemny plan dodania ich do mojej playlisty na mp4, a nie znam tytułu. Głupia Mida, z góry dzięki za pomoc. ^^ xD
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimeWto Sie 03, 2010 11:18 am

Przy Rukim jest to piosenka zespołu The Bill o jakże ambitnym tytule "Kibel" xD a przy Hizumim Groove Coverage - Poison. Wystarczyło wpisać kawałek tekstu w google, to wcale nie takie trudne ^^
Powrót do góry Go down
Namida
W kolejce po bilety



Liczba postów : 3
Join date : 02/08/2010
Skąd : Warszawa

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimeWto Sie 03, 2010 7:50 pm

Wielkie dzięki. Przy Rukim to w sumie mogłam się domyślić, głupia ja. A co do Hizu mogłam już mieć problem, gdyż ja będąc osobą najwyższej inteligencji mam problemy z wymową ang co oznacza również ze słuchaniem. Cierpię katuszę jak mam coś przeczytać, a żeby było fajniej to wszystko dobrze napiszę, głupia ja. W każdym bądź razie wielkie dzięki, mam u Ciebie dług! xD
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimeCzw Sie 05, 2010 8:46 pm

Ee tam *^^* Cieszę się, że mogłam pomóc ;)
Powrót do góry Go down
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 9:50 pm

To jest tak genialne, że... uhh... boooskie no!
Jeśli można, dodam to na moją stronę do podstrony "Funny Video" ;> Oczywicha napiszę skąd wzięte ;>
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitimeSob Cze 11, 2011 11:49 pm

Świetne! Normalnie jak mnie gardło boli to tak nie mogłam się powstrzymać od głośnego śmiechu hehehe. Filmik po prostu wymiata.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Empty
PisanieTemat: Re: J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]   J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
J-rock Funny Mix PL [J-slash Uta]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» J-slash Uta
» 666 przebojów J-slash
» J-slash w sieci
» Funny Meev
» ONE OK ROCK - Re:make

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: FanArty :: Filmidła-
Skocz do: