J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 exist†trace.

Go down 
+3
Anya
Mun
Pomidor
7 posters
AutorWiadomość
Pomidor
Strefa VIP
Pomidor


Liczba postów : 58
Join date : 18/03/2010
Age : 34
Skąd : Szczecin/Koszalin

exist†trace. Empty
PisanieTemat: exist†trace.   exist†trace. Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 5:58 pm

Z przyjemnością zaczynam ten temat, ponieważ exist†trace darzę sympatią i sentymentem, mimo tego iż przekonywałam się do nich kawał czasu.
Mam nadzieję, że nie jestem jedyną fanką j-rocka, która chociażby zna tą grupę. Jeśli jednak tak jest, to postaram się krótko przybliżyć biografię i twórczość dziewczyn. Tak, nie przesłyszeliście się - exist†trace to zespół żeński. Jeden z bardzo niewielu damskich visualowych zespołów grających j-rocka, który z garażu przeniósł się do studia nagraniowego, dla uściślenia.
Dziewczyny zebrały się do kupy w roku 2003, jednak - ku mojej konsternacji - mimo sporego stażu, zawrotnej kariery nie zrobiły. A szkoda, bo mają potencjał. Może byłoby inaczej, gdyby od początku wydawały płyty... Ekhem, ok, demo-tape'y dla europejczyków, które notabene powstały dopiero po roku ich istnienia. Dopiero w 2005 roku wzięły się porządnie do roboty i zaczęły tworzyć, wydawać i koncertować, również po Europie. Niestety w spisie koncertów na najbliższe kilka miesięcy, koncertów w Polsce nie ma. :]
Generalnie panie grają głównie ciężką, ale rytmiczną muzykę. W piosenkach można usłyszeć delikatny wokal przechodzący w ostre "darcie mordy", mocne gitary i równie ostrą, co przenikliwą perkusję, a wszystko to wygrane i wyśpiewane przez wcale nie delikatne i niewinne Jou (wokal), Omi (gitara), Miko (gitara), Naoto (bas) i Mally (perkusja).

Warto zobaczyć:
- "Judea"
- "Vanguard"
- "Resonance"
- Oficjalna strona (niestety cała w "krzaczkach")
- MySpace

Mam nadzieję, że kogoś zainteresował damski skład i - w razie szczęśliwego wypadku - będzie z kim na koncercie skakać :3
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

exist†trace. Empty
PisanieTemat: Re: exist†trace.   exist†trace. Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 9:46 pm

To ja łażę po laście i ludzi z różnych krain wypytuję, czy to smaczne... z czym się je... i czy zacząć od głowy czy ogona, a tu mamy kogoś kto się zna na forum! >.<

Obiecuję, że jutro się za panienki wezmę i powiem czy się podobały. *mina człowieka, któremu nie można do końca wierzyć* xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

exist†trace. Empty
PisanieTemat: Re: exist†trace.   exist†trace. Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 10:11 pm

any zna z nazwy, any chyba nawet słyszała jedną piosenkę ale any nie pamięta. jak any ściągnie czy coś to any się wypowie xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

exist†trace. Empty
PisanieTemat: Re: exist†trace.   exist†trace. Icon_minitimePon Kwi 26, 2010 9:30 pm

To jeden z mioch ulubionych zespołów. Chyba nigdy mi się nie znudzi Cute Każde ich następne wydanie jest coraz lepsze. Zainteresowałam się nimi właśnie ze względu na damski skład i pokochałam od razu. Jak po raz pierwszy usłyszałam "Judea" to aż mnie zatkało, jak dziewczyna może tak niesamowicie growlować! I musze przyznać, że głos Jou cenię w tym zespole najbardziej. Udowodniła, że potrafi zaśpiewać niemal w każdej tonacji.

Fajnie, że ktoś na tym forum równiez o nich słyszał :3 Tak jak Ty ubolewam nad tym, że nie są bardziej znane.

Miałam się wziąść za tłumaczenie ich piosenek, ale jakoś nie moge trafić na interesujące mnie teksty... :/ Ale ja nie o tym. Jakbyście chcieli, mam całą dyskografię, mogę wrzucić, ale dysponuję jedynie megaupload'em.
Powrót do góry Go down
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

exist†trace. Empty
PisanieTemat: Re: exist†trace.   exist†trace. Icon_minitimeNie Maj 09, 2010 10:32 pm

Ja bardzo chętnie zapoznałabym się z tym zespołem, bo intryguje mnie, jak kobiety mogą grać j-rocka.
Aya, nie do końca wiem, jak korzystać z tego megauploadu, a jestem tam zarejestrowana (jako enyblere) i mogłabym od ciebie ściągnąć. Tylko nie wiem jak Shocked
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

exist†trace. Empty
PisanieTemat: Re: exist†trace.   exist†trace. Icon_minitimePon Maj 10, 2010 9:04 pm

Ja wysyłam tam plik i podaję Ci link do niego, Ty na niego klikasz i pobierasz xd Z moim transferem to może trochę potrwać ale postaram się wrzucić Ci jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

exist†trace. Empty
PisanieTemat: Re: exist†trace.   exist†trace. Icon_minitimePon Maj 10, 2010 10:59 pm

Jej, kochana, byłabym Ci bardzo wdzięczna <3 Wyślij mi link na PW, bo tam z pewnością zajrzę.
Powrót do góry Go down
luthien
W kolejce po bilety
luthien


Liczba postów : 8
Join date : 13/05/2011
Age : 30

exist†trace. Empty
PisanieTemat: Re: exist†trace.   exist†trace. Icon_minitimePią Maj 13, 2011 9:41 pm

Mój ukochany zespół 4eva *-* słucham ich już 5 lat <3!
Jakby kto chciał mogę tłumaczyć wpisy ich na stronie xD
+NAOTOOOOOOO <3 *O*

++jakby ktoś był zainteresowany to założyłam polski fanklub tych pań <3 niestety nie oficjalny, bo odpowiedzi od złego Bruna nie dostaję od miesięcy :<
Powrót do góry Go down
candy
Ostatni sektor
candy


Liczba postów : 12
Join date : 19/06/2011
Age : 30
Skąd : Katowice

exist†trace. Empty
PisanieTemat: Re: exist†trace.   exist†trace. Icon_minitimePon Cze 20, 2011 4:53 pm

Kochaaaam kocham. Mój ulubiony zespół po Dirach <3 . Judea <3<3
Tyle bym dała, żeby iść na koncert ;c.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





exist†trace. Empty
PisanieTemat: Re: exist†trace.   exist†trace. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
exist†trace.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: My o Nich-
Skocz do: