J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Koncert Alice Nine w Polsce

Go down 
+2
Vespergold
Mun
6 posters
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimeNie Mar 21, 2010 9:50 pm

Proszę bardzo, przenosimy całe ochy, achy i marzenia tutaj... Nie offtopując więcej w galerii.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimeNie Mar 21, 2010 9:54 pm

ALICE NINE W POLSCE, CHCĘ, PRAGNĘ, POŻĄDAM!

Yaaaaaaaaaaaaaaaaay, a jak już przyjadą niech zagrają Mirror Ball. I Q! xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Pomidor
Strefa VIP
Pomidor


Liczba postów : 58
Join date : 18/03/2010
Age : 34
Skąd : Szczecin/Koszalin

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimeNie Mar 21, 2010 9:56 pm

Miłosierna Mun *kłania się w pas*
Ja Was tylko lojalnie uprzedzam, że nic - podkreślam NIC - nie jest ani potwierdzone, ani oficjalne, dlatego proszę nie cieszyć się za bardzo, bo potem będzie, że "zgniły Pomidor naobiecywał, a tu dupa blada, nie ma nic" Very Happy
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimePon Mar 22, 2010 1:15 am

KoFFany Pomidorze *także się kłania*
My tu sobie trochę pohukamy, jakby to było pięknie i jakie jesteśmy zwarte, i gotowe, i co jeszcze byśmy od życia chciały. Powymyślamy trochę jak by to było pięknie gdyby... ale nie będziemy Ci złorzeczyć, kochana, gdyby nic z tego nie wyszło. Owszem, jeśli jakiś cudem i wspaniałym zrządzeniem losu jednak całość miałaby się ziścić - przeniesiemy temat do zapowiedzi, a Ciebie posadzimy w centrum ogrodu i będziemy karmić odżywkami dla roślin, często nawozić, podlewać i nasłoneczniać. xDDDDD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Pomidor
Strefa VIP
Pomidor


Liczba postów : 58
Join date : 18/03/2010
Age : 34
Skąd : Szczecin/Koszalin

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimePon Mar 22, 2010 1:21 am

Cudowna wizja. *rozmarza się* W takim razie spinam dupsko i zaczynam modlić się do wszystkich Bogów i bogów o zesłanie na mnie nadprzyrodzonych sił mediatorskich, aby negocjacje wypadły pomyślnie dla podwiędłego Pomidora i reszty Zaczarowanego Ogrodu.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimePon Mar 22, 2010 1:30 am

Taak, wepchnij swoje pędy tam gdzie diabeł nie sięga! xD Pamiętaj, że Cię wspieramy mentalnie. I zrobimy co będzie trzeba, jeśli będzie trzeba. Zaczynam bredzić chyba... xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Pomidor
Strefa VIP
Pomidor


Liczba postów : 58
Join date : 18/03/2010
Age : 34
Skąd : Szczecin/Koszalin

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimePon Mar 22, 2010 1:44 am

Trzeba będzie stawić się na koncert i narobić dużo pozytywnego hałasu, ot co xD
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimePon Mar 22, 2010 2:28 am

Nie ma problemu, ja ze szczęścia się sklonuję :p

A czy to znaczy, że to Ty prowadzisz z nimi te negocjacje?
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimePon Mar 22, 2010 3:36 am

Yuki-chan napisał:
Nie ma problemu, ja ze szczęścia się sklonuję :p

Ech...domyślam się , że to mi przypadnie zaszczytna rola Twego klona :suspect: Very Happy
No, a tak już całkiem serio to na mnie też możecie liczyć! a co mi tam! Very Happy
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimePon Mar 22, 2010 1:20 pm

Miałam napisać coś innego, ale to niecenzuralne by było Very Happy

Ja wierzę, że się uda i przyjadą! Very Happy Bylebym tylko zdążyła do tego czasu schudnąć Very Happy :P
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimePon Mar 22, 2010 5:24 pm

JEZU, POMIDOR, JAK MOŻESZ MYŚLEĆ, ŻE MY MIAŁYBYŚMY CI COŚ ZROBIĆ?! Przecież my grzeczne, niewinne, nieskalane jesteśmy Very Happy

I ja trzymam kciuki za te negocjacje, jak zastraszę klasę to też będą trzymać, pies mój będzie trzymać, ciocia Iwona, ciocia Grażyna, ciocia Wikipedia, wujek Antek, wujek Jurek, wujek Google, mama Beata, tata Darek, siostra, której imienia nie wolno wymawiać, babcia Kazia, babcia Krysia, dziadek Zenek i spółka! xDDD

Alice Nine w Polsce, kiedyś. BLISKO KIEDYŚ! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! *orgasm*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
megumi
Ostatni sektor
megumi


Liczba postów : 23
Join date : 09/03/2010
Age : 28
Skąd : Poznań

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 11:34 am

Napiszcie petycję na petycje.pl . Ja dwa lata temu jakoś napisałam petycję o koncert An Cafe w polsce, podpisało się jakoś chyba 600 osób, a tu zawiecha działalności
Powrót do góry Go down
http://photoblog.pl/makkanoito
Go??
Gość




Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimePon Maj 02, 2011 10:46 pm

Pomysł dobry ale lepiej zrobić petycję na petycjeonline bo jest to o wiele wygodniejsze.Ja tam zrobiłam swoją w sprawie koncertu The GazettE w naszym "pięknym" kraju i podpisały się już 92 osoby,oczywiście traktuję to jako zabawę bo wiem,że takie petycje niewiele dają i zostaje wiara w cud, że może jednak się u nas zjawią ;)
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimePon Maj 02, 2011 11:02 pm

Z tym, że Pomidor działała z ramienia agencji załatwiającej takie koncerty.
Nie wiem tylko jak to się skończyło i czy już skończyło. ^^
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Go??
Gość




Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 2:33 pm

Aha,jak na razie to widzę,że cisza w eterze nastąpiła. Poczekamy,zobaczymy,jak się to uda to oczywiście pojadę.
PS.I tak jak mówiłam, w innym temacie,niech przyjadą w przyszłym roku ;)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koncert Alice Nine w Polsce Empty
PisanieTemat: Re: Koncert Alice Nine w Polsce   Koncert Alice Nine w Polsce Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Koncert Alice Nine w Polsce
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» D w Polsce
» D=OUT w Polsce!
» OROCHI w Polsce! x2
» D znów w Polsce!
» BLOOD w Polsce !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Graciarnia-
Skocz do: