J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Modyfikacje ciała

Go down 
+9
Mion
Haydi
Mun
Pomidor
Bakira
Anya
Vespergold
hiyume
Nataku
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 1:20 am

A ja nie mam ani kolczyków, ani tatuaży. O kolczykach marzę, ale niestety moja skóra ciężko się goi, więc boję się cokolwiek robić. Najbardziej chciałabym mieć kolczyk przy ustach, jak Hiyume, ale rodzice prędzej sami by mi tę dziurę zeszyli, niż pozwolili tak chodzić. W uszach ok, ale boję się o tę skórę.
Co do tatuaży, to wolę nie przesądzać i wystarczyłby mi jeden na łopatce. (bo jak na starość będzie wyglądał człowiek cały w tatuażach. Ta obwisła skóra... Ble). Ale ponieważ moje zachcianki zmieniają się z prędkością światła, jeszcze poczekam, nim cokolwiek zrobię.
Powrót do góry Go down
hiyume
Pogo napierdalacz
hiyume


Liczba postów : 94
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : Serce Świata

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimePią Maj 14, 2010 11:19 pm

ekhem... DRODZY JAPOŃSCY PRZYJACIELE !!
Oświadczam, iż dzisiaj, dnia 14 maja 2010 r. o godzinie 9.00 rano wreszcie ZROBIŁAM TO !!!
Tak ! Czekałam na to tak długo !
OTO ON !!!!!
KOLCZYK !!!!
MWAHAHAHAHAHAH!!!
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/tervistsaatus/
Mion
Strefa VIP



Liczba postów : 43
Join date : 27/05/2010
Age : 32

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 11:53 pm

Narazie tylko 9 kolczyków w uszach, planuję kolejny (:
Potem... kto wie?
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimePią Maj 28, 2010 3:09 pm

Hiyume kongratulejszyns xdd

Ja mam tylko 2 kolczyki i to mi wystarczy xdd


Ostatnio zmieniony przez Chi dnia Pią Maj 28, 2010 6:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimePią Maj 28, 2010 6:15 pm

Taak, gratuluję Ci jeszcze raz *gratuluje* xDDD

Mion... TYLKO 9? xDDD
W sumie... rozumiem Cię, ja bym chciała mieć w każdym uchu po 7 kolczyków, co razem daje 14. Oraz dodatkowo wszędzie indziej... wyszłoby tak w sumie z 20 xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mion
Strefa VIP



Liczba postów : 43
Join date : 27/05/2010
Age : 32

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 30, 2010 3:14 pm

Tylko. Muszę w końcu się zmusić do zrobienia kolejnego (:

No i założyłam się kiedyś z ryjem że zrobię sobie sama w chrząstce, ale nie wiem czy to aktualne

Chciałabym mieć ok. 20 dziur
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 30, 2010 3:45 pm

Ja już postanowiłam, że na osiemnastkę robię sobie lipring... Znalazłam już odpowiedni salon (Agama we Wrocławiu, ktoś zna?) i za hajs, który dostanę na urodziny zrobię sobie kolczyk. xD
Co prawda mogłabym się nawywijać, żeby mi po znajomości zrobili bez zgody rodziców, ale nie chcę potem przechodzić przez piekło na chacie. Cute
Chcę taki:

Modyfikacje ciała - Page 2 Photo0009-1

<3 Jestem na niego totalnie chora.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 30, 2010 3:55 pm

Faaajny xdd Strasznie mi się podoba xdd
Powrót do góry Go down
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimePon Maj 31, 2010 12:50 am

Świetny <3 Mróczaśny i mhroczny. Sama bym chciała podobny, ale rodziciele wyrzuciliby mnie chyba z domu, jak bym się im pokazała >.<
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimePon Maj 31, 2010 9:06 pm

Fajny Mun, fajnyy!

Haha, Hay, mnie moi też by wywalili xDXDXDXD

Dlatego mam zamiar na studia wyjechać Gdzieś Daleko i Gdzieś Daleko zrobić sobie i kolczyki i tatuaż xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimePon Maj 31, 2010 10:50 pm

U mnie będą musieli zaakceptować gdy będę miała już 18 lat. xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
hiyume
Pogo napierdalacz
hiyume


Liczba postów : 94
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : Serce Świata

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 06, 2010 12:37 pm

ja też chce taki ! *_*
ale mama przestanie mnie kochać >.<

... i tak będę takiego mieć ! ;D
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/tervistsaatus/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimePon Sty 24, 2011 12:01 am

Kolczyk świetny(przyznam, że osoba na zdjęciu ma śliczne usta^^)
Ja mam an razie tylko jedną dodatkową dziurkę w uchu oprócz dwóch standardowych. Ale już rodzicielkę namówiłam na zrobienie kolejnego w tym samym uchu. A jak już będę miała trzy, to się zabieram za drugie i tam chcę mieć pięć.
Tatuaż bym chciała, moje serce zdobył odcisk kociej łapki an dekolcie lub pośladku. No ale z tym trochę poczekam=='
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 7:30 pm

Nie jestem przeciwna modyfikacjom ciała bo wszystko jest dla ludzi byleby tylko nie przesadzili,ja sobie tylko uszy przekułam i na tym poprzestałam ponieważ kolczyki w innych częściach ciała podobają mi się tylko u rockowców(tatuaże również) ale z powodu mojej alergii mogę zapomnieć o prawdziwej dziarze i zrobić sobie co najwyżej z henny bądź nakleić taki zmywalny jaki kiedyś dawali do tych "cudnych szmatławców".
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 03, 2011 9:50 pm

Ja również nie lubię przesady. Chciałabym mieć kolczyk w wardze, ale to już w dalszej przyszłości. Ale najpierw muszę nauczyć się przestać gubić moje zwyczajne kolczyki xD
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 04, 2011 5:39 pm

Ja już jestem praktycznie zdecydowana, ale nie wiem, w co się to przerodzi, skoro jeszcze niedawno miał mi starczyć tylko drugi kolczyk w uchu, a modyfikacje są podobno jak narkotyk.
Obecnie mam w planach zrobienie w następne wakacje, kiedy już skończę 16 lat, kolczyk w języku, po skończeniu liceum kolczyk w wardze, w międzyczasie dorobienie jeszcze czterech kolczyków w lewym uchu (w sumie będzie 5 i 3 w drugim) i bardzo chcę wydłużyć i zaostrzyć sobie kły. Nie wiem jeszcze jednak do końca jak miałoby to wyglądać, muszę zajść do jakiegoś gabinetu stomatologicznego, bo czytałam, że tam takie rzeczy robią.
Powrót do góry Go down
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 04, 2011 7:19 pm

Modyfikacje ciała - Page 2 2rxh89k
To zdjęcie jest troszkę nieaktualne, gdyż między sztangą, a tą pomarańczową kulką mam jeszcze jedną dziurkę. Ogólnie teraz noszę: sztangę (w tym miejscu, gdzie na zdjęciu), dwa kółka (dziurka między sztangą, a kulką i w miejsce kulki), słodki kolczyk z niebieskim oczkiem (miejsce motylka) i oczywiście moją 3mm spiralę, którą kocham <3
Osobiście mogę się pochwalić jeszcze tym zdjęciem - również jest stare, ale mam do niego sentyment - jest to pierwsze przebicie ucha po zrobieniu dziurki tam, gdzie mam sztangę i oczywiście po standardowych. Igła jest pr0 <3
Modyfikacje ciała - Page 2 2cnxlhj
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 14, 2011 5:17 pm

Na razie mam 4 kolczyki w lewym uchu, 3 w prawym. Miały być po 4, ale w prawym krzywo zrobiłam Dead Poza tym, planuję jeszcze kolczyk w brwi, całe uszy w kolczykach, może w obojczyku, i ze 2-3 w wardze XD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeNie Sie 14, 2011 5:29 pm

O. Zapomniałam, że miałam zrobić kolczyk! *pac w czoło*
Tak czułam, że o czym nie pamiętam. ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 16, 2011 2:31 am

dobra, lewe ucho i prawe ucho.


A tutaj i tutaj jestem w siódmym niebie XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Modyfikacje ciała - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modyfikacje ciała   Modyfikacje ciała - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Modyfikacje ciała
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Rozmyślenia niepoważne-
Skocz do: