J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 BLACK LINE - Wrocław 15.12

Go down 
AutorWiadomość
Kuroi
W kolejce po bilety
Kuroi


Liczba postów : 1
Join date : 27/09/2012
Age : 26
Skąd : Hell \m/

BLACK LINE - Wrocław 15.12 Empty
PisanieTemat: BLACK LINE - Wrocław 15.12   BLACK LINE - Wrocław 15.12 Icon_minitimeWto Lis 06, 2012 1:04 am

Źródło - JaME Polska, strona klubu muzycznego Łykend, FB.

15 grudnia w wrocławskim klubie Łykend odbędzie się koncert BLACK LINE. W skład kapeli wchodzą znani nam już z zespołu Dio - distraught overlord Mikaru (wokal) oraz Syu (ex. Denka, perkusja). Występ odbędzie się o godz. 20:00. Jako support zagra polska grupa VICTORIANS.
Bilety można będzie nabyć w cenie 60 zł (przedsprzedaż) lub 80 zł (w dniu koncertu), na stronie B7 Klan -> link. Miejmy nadzieję że wejściówki można będzie kupić też w empikach. Z tego co wiem ludzie szukali i jeszcze nie ma.

Pojawiły się tez informacje, że po koncercie odbędzie się spotkanie z zespołem, podczas którego będzie można zdobyć autografy.
Wprawdzie jeszcze trochę czasu do koncertu zostało, więc niektóre informacje mogą ulec zmianie. Wybiera się ktoś? Bo moja obecność będzie zależała od ocen. W sumie to chociaż teraz mam motywację do nauki.
Powrót do góry Go down
http://anli-pollicino-pourando.blogspot.com
 
BLACK LINE - Wrocław 15.12
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Matsuri - Wrocław
» Acid Black Cherry
» 9GOATS BLACK OUT - Atena no nai tegami
» Acid Black Cherry - Fuyu no Maboroshi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Zapowiedzi i nowości-
Skocz do: