J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Koncert LM.C

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Koncert LM.C Empty
PisanieTemat: Koncert LM.C   Koncert LM.C Icon_minitimeNie Sty 08, 2012 10:59 pm

A więc, jak dziś smsem poinformowana została, a informację tą sprawdziwszy przekazać Wam ją mogę. W nawale koncertów zaszczyceni zostaniemy także szanownymi Mayą i Aijim, na LM.C się składającymi. Przybędą 16 maja (co im odbiło, żeby w środę..?) do Warszawy, za cel uznając klub zacny, Proximą zwany. Dowiedzieć się chciałam, czy ktokolwiek z Was również to miejsce obecnością swą uraczy.
Powrót do góry Go down
Akari
W kolejce po bilety
Akari


Liczba postów : 10
Join date : 17/11/2011
Age : 34
Skąd : Rzeszów

Koncert LM.C Empty
PisanieTemat: Re: Koncert LM.C   Koncert LM.C Icon_minitimeNie Sty 08, 2012 11:25 pm

w dużej mierze zależy to od ceny biletu. No i od nowego podziału zajęć na uczelni;/ Ale chciałabym, nawet bardzo bardzo bardzo...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Koncert LM.C Empty
PisanieTemat: Re: Koncert LM.C   Koncert LM.C Icon_minitimePon Sty 09, 2012 7:15 pm

Ja będę raczej bez względu na cenę biletów, zgodę też jakoś wyproszę, choćby na urodziny. Gorzej, jak A. nie znajdzie kasy, albo nie będzie mogła, bo to dużo mniejsza przyjemność bez niej jechać na koncert...
Powrót do góry Go down
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Koncert LM.C Empty
PisanieTemat: Re: Koncert LM.C   Koncert LM.C Icon_minitimePon Sty 09, 2012 8:12 pm

Ja też prawdopodobnie będę. Niby daleko, środek tygodnia.. Ale co z tego. Bilety to nic w porównaniu do pociągu to Wawy -,- Tylko nie wiem, co im odbiło, żeby w środę był.. Wiele osób przez to odpadnie. Wiadomo. Szkoła, praca...
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Koncert LM.C Empty
PisanieTemat: Re: Koncert LM.C   Koncert LM.C Icon_minitimeWto Sty 10, 2012 1:01 am

ja zobaczę jak to będzie z kasą a z pracą jakoś sobie coś wykombinuje ( najwyżej powiem, że idę do lekarza albo coś :P). Tak jak już wspominałam jak będę miała kasę na bilety to pojadę bo nie ukrywam, że bardzo ale to bardzo bym chciała jeechać
Powrót do góry Go down
Akari
W kolejce po bilety
Akari


Liczba postów : 10
Join date : 17/11/2011
Age : 34
Skąd : Rzeszów

Koncert LM.C Empty
PisanieTemat: Re: Koncert LM.C   Koncert LM.C Icon_minitimeSro Sty 11, 2012 9:27 pm

jeśli ktoś się wybiera z Rzeszowa, to odzywać sięHappy Ja nadal nie jestem pewna, ale jakby co to można się na coś złożyć i może taniej będzie:)
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Koncert LM.C Empty
PisanieTemat: Re: Koncert LM.C   Koncert LM.C Icon_minitimeSro Sty 11, 2012 10:27 pm

Obiecałam komuś, że pojadę i chociaż wątpię, żeby udało mi się jechać, to... cóż, jakaś nikła szansa jest. Moje fundusze zostały mocno nadszarpnięte, żeby nie powiedzieć, że jestem na debecie, środek tygodnia, a zacni rodzice mogą mieć różne widzimisię. Poza tym, ze względu na owe fundusze - skłaniam się raczej ku opcji "poczekania na coś, na czym mi bardziej zależy" i jakkolwiek miło by było pojechać, bo całkiem blisko mam, to... Wiadomo, ja sobie raczej odpuszczam, chyba, że nastąpi jakiś cud.
W sumie szkoda...
A jeszcze bardziej szkoda będzie w dniu koncertu ;/
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Koncert LM.C Empty
PisanieTemat: Re: Koncert LM.C   Koncert LM.C Icon_minitimeSro Sty 11, 2012 11:41 pm

A jeszcze jedno jakby ktoś jechał z Krakowa to mógłby się ze mną wybrać, albo ewentualnie na miejscu jakoś spotkać( tu już nie ważne czy z Krk czy nie) bo ja znając moje szczęście to zgubię się ze 100 razy nim znajdę ten klub i dotrę na miejsce.( oczywiście wiedzieć czy jadę będę tak gdzieś tydzień dwa przed koncertem, ale jak na razie jest prawdopodobieństwo 80%, że pojadę, ale tak jak wcześniej pisałam wszystko zależy od cen i funduszy bo z pracą jakoś sobie załatwię)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koncert LM.C Empty
PisanieTemat: Re: Koncert LM.C   Koncert LM.C Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Koncert LM.C
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Zapowiedzi i nowości-
Skocz do: