J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [M] Tainted World

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ukesz.
Ostatni sektor
Ukesz.


Liczba postów : 11
Join date : 06/12/2011
Skąd : Biskupiec

[M] Tainted World Empty
PisanieTemat: [M] Tainted World   [M] Tainted World Icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 10:56 pm

Przepraszam, nie chciałam, żeby to dalej było w internecie~
A niestety nie umiem usunąć tematu ._.


Ostatnio zmieniony przez Ukesz. dnia Pią Paź 18, 2013 8:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aguś
Pogo napierdalacz
Aguś


Liczba postów : 68
Join date : 04/10/2011
Age : 31
Skąd : Łódź

[M] Tainted World Empty
PisanieTemat: Re: [M] Tainted World   [M] Tainted World Icon_minitimeNie Gru 11, 2011 7:05 pm

Nie, no... a zapowiadało się tak ładnie. Zima, śnieg za oknem [patrzy za okno i nie widzi] i nagle takie BUM! i śmierć. A już miałam nadzieję na jakiegoś spokojnego, słodkiego z nutką pikanterii fika^^

Ale podobał mi się. Mimo tej śmierci jest w tym fiku coś takiego, co ujmuje, co pozwala się uśmiechnąć. Nawet po dwukrotnym przeczytaniu, gubię się pomiędzy Hizumim a Natsukim. Może nie tyle pomiędzy nimi, a tym co się wokół nich dzieje, ich uczucia zdają się być zagmatwane.
A poza tym podoba mi się Twój styl pisania. <3
Powrót do góry Go down
Ukesz.
Ostatni sektor
Ukesz.


Liczba postów : 11
Join date : 06/12/2011
Skąd : Biskupiec

[M] Tainted World Empty
PisanieTemat: Re: [M] Tainted World   [M] Tainted World Icon_minitimeNie Gru 11, 2011 10:35 pm

Dziękować, ja tutaj powinnam napisać, że to jedna wielka drama i nie warto czytać XD
Jeśli chodzi o różnicę między Natsu, a Hizu, to o tym wiem Cute po prostu pisałam ten fick na czas (wcześniej miałam koncepcję, wystarczyło dopisywać) i tak o godzinę za późno został wstawiony Cute'
Ale w następnym (tak, tak, planuję) rozróżnię ich trochę, bo zdaję sobie sprawę, że wychodzą niemalże tak samo.
Arigatou, pierwszy raz komuś się podoba ten mój burdel zwany pisaniem o_O
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[M] Tainted World Empty
PisanieTemat: Re: [M] Tainted World   [M] Tainted World Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[M] Tainted World
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» World Cup of Rock
» KAT-TUN - Change ur world
» 雅-MIYAVI- WHAT'S MY NAME? WORLD TOUR 2011 -EUROPE CIRCUIT- CSG, Gdańsk

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: FanFiction :: PG-15-
Skocz do: