J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Alice Nine - NUMBER SIX. + movie

Go down 
AutorWiadomość
Kanako
Stały gość na afterparty
Kanako


Liczba postów : 101
Join date : 26/10/2011
Age : 30
Skąd : Kioto

Alice Nine - NUMBER SIX. + movie Empty
PisanieTemat: Alice Nine - NUMBER SIX. + movie   Alice Nine - NUMBER SIX. + movie Icon_minitimeNie Lis 06, 2011 9:22 pm

Alice Nine - NUMBER SIX. + movie 33fdunr

Jeszcze od niedawna uważałam liczbę sześć po prostu za ładną liczbę, nic po za tym. Teraz rozumiem jakie może mieć głębsze znaczenie. Piosenka jest świetna i ma ciekawe przesłanie. Polecam również film, którego możecie znaleźć już bezpośrednio na moim blogu. Wracając do
piosenki i klipy to ciekawe połączenie. A gdy zobaczyłam PV po prostu nie mogłam inaczej...

Cytat :
Zawsze, w każdej chwili uświadamiałem sobie przez nasze kłótnie
jak olśniewające jest niebo.

Powstał do tego krótki film. Nie jakiś specjalnie ambitny. Chłopcy nie popisali się swoim zdolnościami aktorskim tylko zagrali samych siebie, co chyba było najlepsze w tym wszystkim. Niestety nie jest w jakieś super-mega dobrej jakości, za co bardzo przepraszam. Ale jedyne pocieszenie jest takie, że całkowicie po Polsku.



password: alice9TV
Powrót do góry Go down
http://kancchan.livejournal.com/
 
Alice Nine - NUMBER SIX. + movie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Alice Nine
» Alice Nine
» Alice Nine
» Nao - alice nine
» Alice Nine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: