J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Alice Nine - Waterfall

Go down 
AutorWiadomość
Kanako
Stały gość na afterparty
Kanako


Liczba postów : 101
Join date : 26/10/2011
Age : 30
Skąd : Kioto

Alice Nine - Waterfall Empty
PisanieTemat: Alice Nine - Waterfall   Alice Nine - Waterfall Icon_minitimeNie Lis 06, 2011 8:56 pm

Alice Nine - Waterfall Shou


Piosenka iście melancholijna. Śliczna ballada, w której jestem zakochana od pierwszego odsłuchania. I mogę ją słuchać non stop. Po prostu kocham ten utwór. Ma niesamowity klimat i obrany jest w magiczne słowa. Przynajmniej dla mnie. Alice Nine stworzyli bardzo dobrą atmosferę, śpiewając go na koncercie UNTITLED VANDAL Finale 「Graced The Beautiful Day」 w 2009 roku. Z klipem miałam nie mało zabawy. Powód to "nadpisanie" zwrotki, która nie mieściła się w oryginalnym tekście. Z początku nawet nie miałam pojęcia co Shou-kun śpiewa, dopiero dzięki Szwabskiemu tłumaczeniu i subsie mogłam wygrać z tym livem. Dlatego piosenka to mieszana wybuchowa - tłumaczone i z angielskiego i z niemieckiego. Polecam ją bardzo mocno każdemu.

Piosenka przetłumaczyłam tylko i wyłącznie dla siebie. Tak wyjątkowo. Za korektę bardzo dziękuję Hachii ;*

Cytat :
Samotna pozytywka zwana wszechświatem, płacze.
Dlatego, będę żyć z Tobą, ponieważ jestem jaki jestem.

Powrót do góry Go down
http://kancchan.livejournal.com/
 
Alice Nine - Waterfall
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Alice Nine
» Alice Nine
» Alice Nine
» Nao - alice nine
» Alice Nine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: