J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co polecacie?

Go down 
+12
Fia
Kanashii
Chi
Kuma
Gum
Anya
Bakira
Aya
Nataku
Mun
Coby
Vespergold
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Mar 01, 2010 7:51 pm

ja właściwie zauważyłam Balsamistę tylko przez okładkę, bo mnie ta kreska przyciągnęła... mam chyba 4 tomy na własność, czekam na 5... ciekawe, czy już wyszedł...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Mar 01, 2010 8:30 pm

Ja w środę albo czwartek będę miała 2 i 3.
Jest piątka, jest! Widziałam w empiku i w tym internetowym i w tym 'namacalnym'! xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Bakira
Drugi sektor
Bakira


Liczba postów : 27
Join date : 16/01/2010
Age : 30
Skąd : B-c

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 09, 2010 9:48 pm

Anya napisał:
Ouran High School Host Club, ale jak nie zapomnę to jutro napiszę więcej xD
, czy jakoś tak ;)

Jest świetnym anime o ciekawej tematyce Very Happy UWIELBIAM TO ANIME Very Happy

Polecam również "Perfect girl evolution", anime opowiada o dziewczynie uwielbiającej horrory, mająca za przyjaciół modele anatomiczne i ogółem takiej mrocznej. Oraz o 4 dżentelmenach, którzy dostali za zadanie zmienić ja w damę Very Happy
Anime łatwo się ogląda oraz wprawia w świetny humor Very Happy
Ostatnio wyszła drama na podstawie tego anime.

A teraz parę zdjęć:

Co polecacie? - Page 2 Perfect_girl_evolution

Co polecacie? - Page 2 Wkqstt

Co polecacie? - Page 2 Chibi-sunako-yamato-nadeshiko-sichi--large-msg-122589903574
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 09, 2010 9:57 pm

Yaaay, muszę oglądnąć xD
Bakira, masz przypadkiem linki do odcinków? Najlepiej z polskimi napisami xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 14, 2010 9:49 pm

KUROSHITSUJ, SEBASTIAN. <333333333333333333333333333333
Kocham go, totalnie. xD

A od siebie chciałam polecić Wam Hetalię. Cute
Jeśli lubicie się pośmiać z głupich tekstów np. Włoch, dorzucić małe yaoi Polski z Litwą, a na domiar pięknego wyśmiewać inne państwa, to Hetalia jest stworzona dla Was. :3
Są to po prostu perypetie postaci, które reprezentują państwa (osobiście nie lubię Szeszel i Japonii. ;c) w dość komiczny sposób.

Mangę można poczytać w internecie ()Znam autorkę tej strony, ha!) a również zakupić w Empikach, czekam już na drugi tom. ;d
A anime obejrzeć na każdej dobrej stronie z dobrymi anime. xD

Polecam ^ ^
Powrót do góry Go down
Kuma
Strefa VIP
Kuma


Liczba postów : 43
Join date : 17/04/2010
Age : 28
Skąd : Poznań

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 6:35 pm

Jeaa, Kuroshitsuji wymiata! Dizzy
Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. Szczególnie Sebę i Grabarza! Haha. xd Są naprawdę boscy.
A poza tym lubię jeszcze Loveless. Strasznie mi się to podoba. I Soubi jest fajnusii, choć nie tak jak Sebb, ale i tak go lubię. Ritsuka też zresztą super. Happy
Gravitation zaczęłam oglądać, ale zatrzymałam się na 10 odcinku, bo nie miałam czasu, i jakoś tak mi to umknęło. Ale to anime jest przezabawne, jak dla mnie. xdd
Powrót do góry Go down
http://www.queerasfolk.jun.pl
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 29, 2010 10:29 pm

Też lubię Kuroshitsuji xd Zwłaszcza Grabarza xdd
Poza tym to Death Note (może to dziwne ale wolę akcję po śmierci L`a a zwłaszcza wtedy, kiedy pojawia się Mikami xd), Balsamistę, GTO i parę innych tytułów xd

Ostatnio polubiłam Hetalię xdd
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeSro Cze 23, 2010 6:27 pm

A Ves zdążyła się trochę doedukować jeżeli chodzi o anime i oglądnęła:

DETROID METAL CITY
Totalnie odmóżdżające, niewymagające niczego, niskich lotów anime. Generalnie jest to parodia życia death metala - główny bohater gra w kapeli, właśnie death-metalowej, ale skrycie pragnie grać pop na ulicach. I wszystko kręci się wokół jego chcę, albo nie chcę.

DEATH NOTE
No, tego raczej streszczać nie trzeba - klasyka, ale jeżeli o mnie chodzi, warto oglądać tylko do 25 odcinka.

CODE GEASS
Coś w stylu death Note, jak napisała Mun - FENOMENALNE!

FULLMETAL ALCHEMIST
&
FULLMETAL ALCHEMIST BROTHERHOOD

Ludzie, kamienie filozoficzne, ludzka transmutacja, automobile, homunkulusy, nieśmiertelna armia... jak dla mnie bomba. do tego niebanalny humor (raz oplułam całe biurko, miałam różową powódź) xD

Och, polecany mi był Hellsing, czyjaktotamsiępisało, nie wiem czy warto oglądać (poleca to ta sama osoba, która poleciła mi DMC).
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePią Lip 30, 2010 9:14 pm

Hellsing jest podobniez bardzo fajowe i mroczne, aczkolwiek nigdy się za nie nie zabierałam. :/ jakos teraz szukam... lżejszych klimatów. jednak napewno będzie lepsze od DMC to ci moge na slepo powiedziec xd
Powrót do góry Go down
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 03, 2010 2:28 pm

Pandora Hearts.

Oz Vessalius, dziedzic książęcego rodu Vessaliusów, kończy 15 lat. Podczas uroczystej ceremonii, na której miał oficjalnie zostać uznanym za dorosłego, dochodzi do niespodziewanego wypadku. Oz zostaje wtrącony do Otchłani, gdzie spotyka tajemniczą dziewczynę, wcześniej już spotkaną we śnie. Dziewczyna okazuje się być jednym z najsilniejszych "łańcuchów" zamieszkujących Otchłań i proponuje bohaterowi zawiązanie kontraktu, który daje możliwość wydostania się z Otchłani.

Tyle nam powie wikipedia. >D

Polecam polecam i jeszcze raz polecam.

Dla mnie to było jakby wejście do innego świata i sam motyw pozytywki jest cudowny. ( posłuchajcie.)

Co do kreski powiem wam, że mi się podobała, chociaż momentami były niedociągnięcia, ale to tylko momentami. I jak przystało anime odchodzi od mangi, ale i tak jest warte obejrzenia. *-*
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeWto Sie 03, 2010 4:12 pm

Pozytywka. <3
Chociaż to była niezła schiza jak to puściłaś wtedy w nocy. Ghost

Muszę to w końcu obejrzeć... Cute
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Kanashii
Stały gość na afterparty
Kanashii


Liczba postów : 109
Join date : 25/08/2010

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 1:49 pm

ja zawsze i wszędzie polecam FMA i FMA:BH, humor, fabuła, bohaterowie, rozbrajające dialogi, wątki pseudo miłosne - uwielbiam ^^

skip beat!. z tego co widzę nikt jeszcze nie podał tutaj tego tytułu. a szkoda, bo skip beat! to komedia pełną gębą. zabawne, wciągające, jeszcze raz zabawne. główna bohaterka kyoko miażdży wszystko. naprawdę polecam! ^^
Powrót do góry Go down
Fia
W kolejce po bilety
Fia


Liczba postów : 5
Join date : 06/06/2010
Age : 33
Skąd : Bydgoszcz czy jakoś tak :P

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeSob Paź 02, 2010 3:10 pm

Kuroshitsuji - pierwsze anime, które zaczęłam i udało mi się skończyć, a teraz siedzę jak na szpilkach i czekam na OAV. Swoją drogą - zakończyli to tak, że nie obraziłabym się, gdyby zrobili 3 sezon (czyt. dość już dwuznaczności i podtekstów, czas na yaoi ^^).

Ouran High School Host Club - tego nawet nie będę komentować... Haruhi to postać bezbłędna xD i Suou, który się za Haruhi ugania, chociaż nazywa się "tatusiem"... Honey-sempai i jego różowy króliczek mnie rozkładają, a bliźniaki - tu mamy koncentrat yaoi-bliźniaków... Kaoru i Hikaru - ja w nich widzę po prostu najlepszą parę do pisania ff'ów xD

Co do Death note jednak, po pierwszym odcinku zostawiłam to w spokoju - i tak pewnie wrócę kiedyś, bo to jednak klasyka, ale teraz jakoś do mnie nie przemówiło...

I muszę zacząć coś nowego... Szukać idę ;P
Powrót do góry Go down
http://www.valestil.fora.pl
Yuuki
W kolejce po bilety



Liczba postów : 7
Join date : 24/01/2011
Age : 27
Skąd : Gdynia

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Sty 24, 2011 11:09 pm

Green Green mi ludzie polecają.
Właśnie mam zamiar się za to zabrać.
...no i hetalia jest ponoć zajetegobista.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 7:47 pm

D GRAY MAN ludzie! Co prawda stanęłam na *patrzy na swoją magiczną kartkę* 62 odcinku, ale to nie oznacza, że anime jest złe. No, może czasem trochę przynudnawe, ale tylko czasem. I fabuła się dynamicznie rozwija. A główny bohater strasznie mi przypomina Edzia z FMA. I pewnie dlatego go lubię. W ogóle oba anime są do siebie w pewnym sensie podobne. Wiem, że trochę zakręciłam ;u; Ale polecam!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 10:52 pm

D Grey Man jest genialne! Kooocham <333

Ogółem to ja polecam (ostatnio mam zastój w oglądaniu anime, a co obejrzałam to głupie komedie lub nędzne romansidła)

Today in Class 5-2
Seto no Hanayome
Fairy Tail

To na razie tyle... Tak naprawdę to muszę sobie przypomniec co oglądałam. 3 lata przerwy robią swoje :)
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 12:00 am

Ej, ja też! tylko że do głupich komedii dodałabym jeszcze człon romantycznych xDDD

I nie wiem czy juz pisałam, ale polecam Skip Beat! Urocza historia, ogladałam z miliard razy. Tylko kończy się w najlepszym momencie *wzdych* a kontynuacji, z tego co wiem, nie będzie : C Generalnie anime jest o lasce, która została wykorzystana przez kolesia-wschodzącą-gwiazdę-show-biznesu, do którego żywiła najszczerszą miłość. Ale po tym, jak słyszy co on o niej mówi (nie były to miłe rzeczy, uwierzcie), rzuca w niego zestawem z fast fooda i zapowiada zemstę. A żeby się na nim zemścić musi wejść do jego branży... Naprawdę polecam, główna bohaterka jest niesamowita!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 12:06 am

Tak, tak! Skip Beat jest genialne! *____*

I nie wiem czy było:
Perfect girl evolution anime
Nana

Ale to 2 pewnie większość zna.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 12:48 am

Bez kitu, ja jeszcze Nany nie oglądałam ;u; Ale Perfect girl evolution już tak xDDD I mogę stwierdzić, że zdecydowanie wolę dramę *w*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 6:51 pm

Nie oglądałam ŻADNEJ dramy, okładka "Host vampire" jakoś mnie dobiła...

Z mang YAOI(!!) polecam Togainu no Chi *w*

Poleć mi jakies dramy to może obejrzę, kocham fantasy i horroy! I komedie...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 7:22 pm

Mnie też na początku odrzuciła okładka, ale nie daj się zwieść, drama jest cholernie śmieszna xDDD
Mogę Ci co najwyżej popolecać komediowe romanse, albo sportowe xD

Yaooooooi *w* Nie czytałam żadnych mang yaoi D: raczej postawiłam na oglądanie iiiiiii mogę powiedzieć, że Loveless było ciekawe, chociaż zagmatwane jak cholera i nie wiadomo o co dokładnie chodzi >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 7:30 pm

Cytat :
Nie czytałam żadnych mang yaoi D:
NIE? O.o

ja mam cały dysk zawalony mangami yaoi o.O

wampirzego hosta warto obejrzeć!
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 7:38 pm

Mi się Loveless nie podobało za bardzo... Wykurzał mnie ten mały -.-
Ale jeżeli chodzi o Sensitive P. to manga ma kilka dodatkowych rozdziałów *__*
Poszukam jeszcze mangi, które czytałam.

A jeżeli chodzi o anime (już nie yaoi, chociaż jeden koleś jest homoseksualny)
07-Ghost
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 7:42 pm

Cytat :
Wykurzał mnie ten mały -.-
Ritsuka był cudowny <3
ale Loveless zjechali, bo za dużo kazali się domyślać. w sensie, o tych walkach itd., zamiast to przedstawić, wyszli z założenia, że my wszystko wiemy o.O

w 07 ghost ktoś jest homo? o.O zaczęłam to oglądać, widziałam kilka odcinków ale potem zapomniałam o.O
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 7:45 pm

Ja tam duzo zrozumiałam, zwłaszcza o co chodziło z tymi uszami xD
Tylko te walki.. musiałabym obejrzeć jeszcze raz, a mi się nie chce :(

Ten blondynek. Przjaciel głównego bohatera :)
W mandze tak było. Że nie szuka żony bo ma inne zainteresowania czy coś. Zakochał się w Teito.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co polecacie? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co polecacie?   Co polecacie? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co polecacie?
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Japonia vs Korea :: Anime i manga-
Skocz do: