J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oi minna!

Go down 
+55
Paola_Paula
Yuchan
Elisaabeth
Setsuna
Ukesz.
Kanako
Aguś
Yuu
Tsubuku
Mideru
gawaniazyd
Lynka
Hiroki
candy
MeHipnotizas
zuzak
kasiula
luthien
Egao
mayuta
Aemillie
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Kanashii
Serpensja
pucchan
Namida
Fia
Bezimienna
Haydi
megumi
Kuma
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Shadow
Chi
Mizukii
Attentat
Aya
tynka90
Bakira
Jeanne
hiyume
Nataku
Obłoczek
Draconia
Coby
Lokian
Anya
Vespergold
Mun
59 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 9:33 pm

To będziesz konkurencją. Szory-gaciory. ♥

Ale zapraszamy z Any na naszą wspólną audę unstream do MRH. ♥ Już w grudniu. ;)
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 9:38 pm

co do Gazet - yes yes yes.
co do dira - rozumiem, nie każdemu odpowiada Very Happy i właściwie się nie dziwię, są na tyle charakterystyczni, że nie każdemu podchodzą.
taaak, mrh pozdrawia ;D

1) To jest post dopuszczony przez Najwyższą Komisję Wielkiej Chwilowej Beki, jako wzorowy post mojego uke.
Powinnaś nim zostać, pooooowaaaażnie. ♥️

2) Nikt Cię nie koffka tak jak ja! /Mun
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 9:48 pm

Ale zmieciemy system, generalnie wszystkich zapraszamkamy. <3
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Ukesz.
Ostatni sektor
Ukesz.


Liczba postów : 11
Join date : 06/12/2011
Skąd : Biskupiec

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 10:01 pm

Mun, oj tam konkurencją, 200 słuchaczy to nie świat xP (tylu było na ostatniej tematycznej Cute)

Aktualnie biorę się za pisanie i rozmyślam, czy jak kogoś zabiję w jednym ff, to on może żyć w drugim. XD
Powrót do góry Go down
Kanako
Stały gość na afterparty
Kanako


Liczba postów : 101
Join date : 26/10/2011
Age : 30
Skąd : Kioto

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 10:07 pm

A może, bo przecież według Isshiego To, co gnije, powróci i wyrośnie na nowo. . Cute
Powrót do góry Go down
http://kancchan.livejournal.com/
Ukesz.
Ostatni sektor
Ukesz.


Liczba postów : 11
Join date : 06/12/2011
Skąd : Biskupiec

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 10:12 pm

Nie offtopajmy. A bo się uparłam połączyć nieznane sobie samym osoby i przez wszystkie pomysły musiałam skreślić 4 kartki tekstu i od nowa jedziem Cute'
Jutro 2 godziny polskiego, to się wykorzysta ładnie. I współczuje becie, która będzie musiała przez to przebrnąć |D

Swoją drogą to mam dziwną szkołę, prawie zeszłam na zawał, gdy mnie rąbnięto i "Ty jesteś Japonią!", już myślałam, że się w Hetalię bawią Beaten
Powrót do góry Go down
Kanako
Stały gość na afterparty
Kanako


Liczba postów : 101
Join date : 26/10/2011
Age : 30
Skąd : Kioto

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 10:27 pm

Ukesz. napisał:
Nie offtopajmy. A bo się uparłam połączyć nieznane sobie samym osoby i przez wszystkie pomysły musiałam skreślić 4 kartki tekstu i od nowa jedziem Cute'

Eh, ja też mam takie zapędy. Właśnie sobie piszę opowiadania a pairing to pomieszanie z poplątaniem, acz te osoby nie są do końca sobie takie obce XD

PS. Ja też zawsze współczuje osobie, która musi patrzeć na moje literówki i inne dziwactwa, które porobiłam xD
Powrót do góry Go down
http://kancchan.livejournal.com/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 10:44 pm

Cytat :
Swoją drogą to mam dziwną szkołę, prawie zeszłam na zawał, gdy mnie rąbnięto i "Ty jesteś Japonią!", już myślałam, że się w Hetalię bawią
W tym momencie to ja rąbnęłam, ale głową w laptopa. To musiało być ciekawe doświadczenie ^ ^

Powrót do góry Go down
Ukesz.
Ostatni sektor
Ukesz.


Liczba postów : 11
Join date : 06/12/2011
Skąd : Biskupiec

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 10:55 pm

Dokładnie, zwłaszcza, że ja na przerwach się wyłączam i przestaję słuchać co oni tam bredzą xP
Jednak stwierdzili, że jestem krajem pracoholików i sobie poszli.


...


Liczę, że może mi kupią chociaż pałeczki do sushi na mikołajki, przecież ja tak kocham moją klasę...xP

I wisiał u nas plakat "co chcielibyście słuchać na przerwach?", tak strasznie kusiło podejść z markerem i walnąć na cały plakat "MIYAVI!".
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 11:30 pm

Awww, witaj! Powiem, że aż się prawie herbatą zakrztusiłam, jak zobaczyłam swój nick w Twojej wiadomości powitalnej, aż się w fotelu podniosłam, chociaż chwilę wcześniej byłam w stanie zdechniętym z możliwością ruchu ograniczoną ledwo do przesuwania myszką XDD Jest mi niezmiernie miło słyszeć Twe słowa! W dodatku widzę, że jesteś fanką Versailles, Teru na avatarze <3 A może ja Cię już przypadkiem znam? Kojarzę przynajmniej? Albo chociaż koleżankę, jeśli to moje było to ff, które miała w opisie? XDD
Też nie jestem fanką Diru (tzn. lubię część starszych utworów, ale nowych od jakiegoś czasu nawet nie ściągam), za to łączy nas Versailles, D, Despa, Plastic Tree i exist+trace, to miło <3 I też wkurzona mnie spolszczona 'Hiroszima' XD
No, to życzę miłej zabawy na forum, udzielaj się nam aktywnie i koniecznie pochwal się jakimś swoim tworem <3

Panna Ironia napisał:
Cytat :
A ja Shadow nic nie czytałam oO
Boże, Kanako, jak mogłaś je przegapić? Toż to ma długość jak stąd do... em.
Parsknęłam śmiechem na głos, jak to przeczytałam, dziękuję XDDDD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Ukesz.
Ostatni sektor
Ukesz.


Liczba postów : 11
Join date : 06/12/2011
Skąd : Biskupiec

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 11:37 pm

Shadow, raczej mnie nie znasz, koleżanki raczej też nie (też jej nie znam, tylko mam ją na gg nie wiadomo po co XD), ale nie krztuś się, bo mnie tam Twoje teksty zachwycają <3
A piszę, piszę. Po podartych 4 kartkach, przepisaniu wstępu na komputer, myśleniu przez pół godziny na głos, cośtam zaczęłam. Ale czy znośne - nie wiem Cute
Nawet nie wiesz, ile się natrudziłam, żeby Ci nie zabrać pairingu z Kamijo - raczej nikomu się nie wwalam z butami jak sam coś zaczął i nie chcę po nikim powtarzać :3
Apropo Versailles - byłam niezmiernie załamana, że nie pozwolili mi jechać na Holy Grail, większe obrażenie, niż przy Miyavim ~~ W tym klubie nie było barierek! I pewnie wszyscy obmacali Kamijo i Teru tylko nie ja! (XD)
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeSro Gru 07, 2011 12:00 am

Wolałam spytać dla pewności XD Odkąd mam przyjemność kierować polskim street teamem Versailles, przestałam się łapać w tym, których fanów już gdzieś spotkałam, a których nie, po koncercie szczególnie ^ ^" Tak czy inaczej, miło mi, że w takim razie ktoś spoza grona moich znajomych czyta moje teksty *^ ^*
Ukesz napisał:
Nawet nie wiesz, ile się natrudziłam, żeby Ci nie zabrać pairingu z Kamijo - raczej nikomu się nie wwalam z butami jak sam coś zaczął i nie chcę po nikim powtarzać :3
Nie ma problemu, przecież nie mam na kogokolwiek z nich żadnego monopolu, każdy tak samo może o nich pisać i wiele osób to robi ^ ^ Jakkolwiek kompletnie nie widzę go z kimkolwiek innym niż Kaya (i żeby nie było, że to przez obsesję na punkcie pairingu, inne pairingi z Kayą jeszcze się kupy trzymają szczególnie, jeśli są w czasie przeszłym xP), tak przecież każdy może mieć swoją wizję :3 Pisz pisz, a potem się pochwal, to forumowa społeczność sprawiedliwie oceni XD
Ukesz napisał:
W tym klubie nie było barierek! I pewnie wszyscy obmacali Kamijo i Teru tylko nie ja! (XD)
Barierki były, musieli je ustawić, inaczej zespół musiałby stać ściśnięty wokół perkusji, bo by ich tam porozrywali XDDD Aczkolwiek dla fanów też okazały się użyteczne, szczególnie dla tych po stronie Teru, bo co jakiś czas opierał na nich nogę i można było macać do woli, osobiście skorzystałam za wszystkie czasy >D Zresztą może nie będę się tutaj rozpisywać na ten temat, jakby Cię to interesowało, w temacie o tym koncercie jest moja relacja, tak samo jak ficki długa 8D I nie martw się, na pewno wrócą i wtedy pojedziesz! <3
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Setsuna
W kolejce po bilety
Setsuna


Liczba postów : 2
Join date : 03/01/2012
Age : 25
Skąd : Łódź

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeNie Sty 08, 2012 11:15 pm

Hej.. Jestem Setsuna i pisze z Łodzi..
Jestem wredna, a jednak za razem miła... Wiek widać na profilu..
Interesuję się muzyką, rysowaniem zwłaszcza mangi..
Moja cierpliwość ma granice..
J-rock'a słucham już prawie od roku.. ;] najbardziej fascynuje mnie The Gazette..
Oglądam anime ( kuroshitsuij)
no to chyba na tyle... reszta wyjdzie w praniu... ;]
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimePon Sty 09, 2012 7:17 pm

Bardzo miło mi powitać już oficjalnie nową osobę w naszym zacnym gronie^^ Mam nadzieję, że będzie Ci tu fajnie i przyjemnie xD







Ja mam jakieś rozdwojenie jaźni, serio....
Powrót do góry Go down
Setsuna
W kolejce po bilety
Setsuna


Liczba postów : 2
Join date : 03/01/2012
Age : 25
Skąd : Łódź

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimePon Sty 09, 2012 10:11 pm

Dzięki.. :]
Też mam taką nadzieję.. ;)
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 12:56 am

Witam Was bardzo serdeczne.

Jestem Ela.
J-rock'a słucham od niedawna, ale od razu pokochałam ten gatunek, a pasją do wszystkiego, co japońskie zaraził mnie kolega Happy
Jestem dość dziwną osobą, o czym świadczą moje co poniektóre stwierdzenia i teorie xD
Ostatnio zajęłam się pisaniem wierszy i staram się myśleć pozytywnie, co przy moim odwiecznym pesymizmie nie jest łatwe. Very Happy
To chyba tyle ...
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 1:09 am

Witaj, Elisasbeth Cute
Miło mi Ciebie poznać. Mam nadzieję, że pomożesz nam ożywić to forum. Jak widać na razie jest w stanie upadku ._.

Chcesz się pochwalić tym co stworzyłaś? Smile
Chętnie przeczytam...
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 1:38 am

Tak właśnie zauważyłam, ze forum umiera - po datach ostatnich postów.
Ale wspólnie na pewno nam się uda je odbudować Cute

Nie wiem, czy się nie załamiesz. Happy
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 2:24 am

Miło widzieć kogoś, kto dołączył do nas mimo niewielkiego ruchu w ostatnim czasie ^ ^ Wbrew pozorom tu nadal są ludzie, którzy chcieliby tu pisać, więc mam nadzieję, że przyczynisz się do tego, że coś się wreszcie ruszy! Baw się dobrze <3
Może wymienisz ulubionych wykonawców?
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 7:11 pm

Witaj, Elisaabeth. Miło się tu "widzieć".
Ponawiając pytanie Shadow - czego słuchasz? Wnioskując po avatarze stawiam na Gazette (czyli moje cudowne początki z jrockiem). I od jak dawna?
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 8:35 pm

Tak, Gazetto. Też od nich zaczęłam, a dokładniej od "Red Motel" <3


A potem Maximum the Hormone, Nightmare, Miyavi, Dir en Grey, X-Japan, LUNA SEA,
Wiem, że nie jestem za oryginalna, ale swoją przygodę z j-rock'iem zaczęłam pod koniec listopada, więc stosunkowo niedawno Very Happy
ale to chyba nikomu nie przeszkadza ? Very Happy
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 9:19 pm

Nie, nie przeszkadza. Smile
Ale nie zostawaj przy tym co znasz i chciej poznać inny, bo naprawdę istnieją zespoły,z którymi warto się choćby zapoznać Smile

I nie sądzę bym się przeraziła, czytając Twoje stwory. Śmiało możesz się z nami tym podzielić Cute
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 10:30 pm

Witam na naszym forum, które jest jak kot Shrodingera - nie wiadomo, czy żyje, czy umarło, ale, dodając przemyślenia mojej klasy, pewne jest, że ma co najmniej katar xD Nie pytajcie lepiej xD
Zachęcam do pokazania nam swoich tekstów, z przyjemnością przeczytamy, pochwalimy, poradzimy i pomożemy się doskonalićCute
Co do muzyki, to prawie każdy tutaj zaczynał od tego, co najbardziej znane, ale na samym naszym forum można bardzo poszerzyć swoją dyskografię i znajomość j-rocka.
No, to miło spędzonego czasu na forum życzęCute
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 11:14 pm

Ok, niech będzie, zaprezentuję Wam moją prowizoryczną twórczość, czyli to, co robią dzieci w nocy, przesłuchując "NIL" Very Happy

Czy to nie śmieszne,
jak ludzie się zmieniają?

Znika to,co ich łączyło.
Stają się sobie obcy.

Czy to nie śmieszne,
jak znikają przyjaźń i miłość?

Ich przeznaczeniem jest przeminąć.
Jak wiosna.

Czy to nie śmieszne,
jak tracimy wszystko po kolei.

Nieuchronne przeznaczenie wiosny.



Ten mi się podoba najbardziej, chyba ze względu na to porównanie do wiosny...
i żeby nie było: all right reserved xD



Ostatnio zmieniony przez Elisaabeth dnia Nie Lut 12, 2012 12:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 11:21 pm

Czasem wątpię w sens zadawania pytania o ulubionych wykonawców 8D Ale nie bierz tego do siebie, Ty akurat jesteś usprawiedliwiona, jak na początek znajomości to i tak nieźle ^__^ Mam nadzieję, że z pomocą naszego forum poszerzyć swoją znajomość także z innymi wykonawcami ^ ^v
A tekstami chwal się śmiało! Dział twórczości jest jakiś niedopieszczony ostatnio, a to naprawdę duży walor tego forum, myślę... To znaczy - najlepiej tam kieruj się ze wszystkim, bo w dziale powitań to szybko przepadnie, niestety" Ten wiersz jest niczego sobie. Prosty, ale porównanie do wiosny faktycznie dodaje mu uroku. Czekamy na więcej ^ ^
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Sponsored content





Oi minna! - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 19 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oi minna!
Powrót do góry 
Strona 19 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Nasze własne rockowe JA-
Skocz do: