J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nowy maxi-singiel ONE OK ROCK - Re:make/NO SCARED!

Go down 
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Nowy maxi-singiel ONE OK ROCK - Re:make/NO SCARED! Empty
PisanieTemat: Nowy maxi-singiel ONE OK ROCK - Re:make/NO SCARED!   Nowy maxi-singiel ONE OK ROCK - Re:make/NO SCARED! Icon_minitimeNie Lip 24, 2011 6:03 pm

Dnia 20 lipca roku bieżącego, może nie od razu szeroko, ale znany i lubiany zespół rockowy ONE OK ROCK wypuścił na światło dzienne nowy maxi-singiel Re:make/NO SCARED, składający się z trzech utworów, kolejno:
  • Re:make
    NO SCARED
    Rock, scissors, paper

Płytę można nabyć m.in. na cd japan i yesasia (gdyby ktoś chciał), a także ściągnąć stąd.

Od siebie dodam, że singiel jest cholernie mocny. Wpada w ucho od pierwszego odsłuchania. Gdybym miała kasę i mieszkała w Japonii na pewno kupiłabym płytę. Ale że ani nie mam kasy, ani nie mieszkam w Japonii... pozostało mi poniekąd nielegalne ściągnięcie z internetu xD Do czego zresztą namawiam wszystkich, którzy to przeczytają. ONE OK ROCK jak zwykle odwalili kawał dobrej roboty i aż szkoda byłoby nie przesłuchać co mają do zaoferowania.
Osobiście mam odczucie, że przez najbliższe parę dni w głośnikach dominować mi będą własnie oni >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
 
Nowy maxi-singiel ONE OK ROCK - Re:make/NO SCARED!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy singiel the Gazette 21. 07. 10
» Nowy singiel Dir en Grey - 22.06.2011
» World Cup of Rock
» Nasze papy
» Trzeci japoński singiel SHINee - LUCIFER! (12.10.2011 OUT)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Zapowiedzi i nowości-
Skocz do: