J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [D] In the air

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

[D] In the air Empty
PisanieTemat: [D] In the air   [D] In the air Icon_minitimeCzw Cze 09, 2011 12:14 am

Tytuł: In the air
Autor: pucchan
Beta: brak
Pairing: Shuu/Satoshi (Girugamesh)
Ostrzeżenia: brak
A/N: Pierwszy i jedyny fick drabble'owy, jaki do tej pory napisałam, na dodatek nie taki nowy, bo na komputerze mam go już od niepamiętnych czasów. Może myślałam, że za jakiś czas go poprawię i będzie się nadawał do publikacji, ale dochodzę do wniosku, że jeśli po takim odstępie czasu go otworzyłam i nic nie zmieniłam, to znaczy, że już nie wiem, co można zmienić. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie czy krytykę.


Coś w tym wszystkim jest.

Coś jest w tym przelotnym uśmiechu, którym witają się co rano.
Coś jest w kubkach kawy z pobliskiej kawiarni, że choć kupują cztery takie same, w tych dwóch jest jednak coś innego. Coś specjalnego.
Coś jest w śmiechu, zarówno w tym głośnym, szczerym, jak i w złośliwym rechocie, gdy któryś z nich zrobi głupotę.
Nawet w tych głupotach coś jest, gdy to oni się wygłupiają.
Coś jest w tym, że najbardziej lubią przebywać ze sobą,
i w tym, że właśnie ze sobą najczęściej się kłócą.

Coś w tym wszystkim jest, czuć to nawet w powietrzu.


Ostatnio zmieniony przez pucchan dnia Czw Lip 07, 2011 6:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[D] In the air Empty
PisanieTemat: Re: [D] In the air   [D] In the air Icon_minitimePią Cze 10, 2011 5:06 pm

Tekst jest tak uroczy i słodki, że mam ochotę czytać go wiecznie. Sporo w nim prawdy i takiej miłej prostoty, że zaraz napiszę więcej słodkich słówek, niż zwykle. Nastawia bardzo pozytywnie.
I właściwie więcej mówić nie trzeba.
Powrót do góry Go down
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

[D] In the air Empty
PisanieTemat: Re: [D] In the air   [D] In the air Icon_minitimePią Cze 10, 2011 9:34 pm

Nie wiem, dleczego uważasz, że to się nie nadaję. Jest świetne Kawaii Tak dokładnie, w prostych słowach, przedstawia sytuację między nimi. Aż robi się miło. ^ ^
Powrót do góry Go down
Aguś
Pogo napierdalacz
Aguś


Liczba postów : 68
Join date : 04/10/2011
Age : 31
Skąd : Łódź

[D] In the air Empty
PisanieTemat: Re: [D] In the air   [D] In the air Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 9:58 am

Zgadzam się z poprzedniczkami, tekst uroczy, słodki, taki... no ja wiem? Puchaty? xD
Miłość ujęta w takich prostych lekkich słowach. Taka zwyczajna, taka codzienna, pomimo wszystkich zawirowań. Taka najprawdziwsza.
Cytat :
Coś jest w śmiechu, zarówno w tym głośnym, szczerym, jak i w złośliwym rechocie, gdy któryś z nich zrobi głupotę.
To zdanie jest chyba najlepsze ♥
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[D] In the air Empty
PisanieTemat: Re: [D] In the air   [D] In the air Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[D] In the air
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: FanFiction :: G-
Skocz do: