J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>

Go down 
+3
Mun
Vespergold
Coby
7 posters
AutorWiadomość
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 6:59 pm

No cóż, Mun nas wygoniła z "Fetyszy" więc musimy sobie sami radzić n_n

Wiadomo co tu się robi, ne? Dołączajcie się xDD

Właśnie o to chodzi, że nie wiadomo. Weź d*** w troki, Cob, i wytłumacz postronnym o co chodzi w temacie. Nikt nie ma obowiązku przeszukiwać całego forum, żeby wiedzieć co miałeś na myśli zakładając taki temat. Może inni też mają ochotę się wypowiedzieć. Chłopie, wiem, że masz ferie, ale to nie zwalnia z myślenia. I przede wszystkim do cholery nawet off-top ma swoje granice. I nie waż się teraz podkulać ogona i mnie przepraszać dopóki nie uzupełnisz opisu tego tematu. *ciska gromami* I radzę Ci to zrobić szybko, bo tematy nieopisane, w których nie będzie wiadomo o co chodzi zostaną pousuwane. / Mun
Dobrze, to ja przepraszam i już tłumaczę. Otóż można się tu wypowiadać na temat osób które przyciągają nasz wzrok, tudzież o naszych typach osób, które będą przyciągać nasz wzrok, jak już je zobaczymy xDD Możemy tu opisać typ idealnego faceta tudzież idealnej dziewczyny i powzdychać do nich razem *wzdycha*
Lub porozmawiać o typach osób, które nas odrzucają, nakłaniają do opróżnienia żołądka, etc.

Zapraszam!



No raczej go nie znasz, on jest tu w Krakowie n_n
Ilu ty masz tych muzyków w klasie o.o
Pianino, dwie gitary...
Zazdroszczę >.>
Za to ja mam dużo skejtów xDDDD

A'la metali mówisz, i sportowców.
Sportowcy zależy, nie każdy jest fajny...
Metalowcy, tez zalezy, nie mam jakiegoś wybranego typu, jak mi się spodoba to git n_n


Ostatnio zmieniony przez Coby dnia Wto Sty 19, 2010 11:05 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 7:21 pm

Coby ja w klasie mam:
- jednego pianistę (genialnego!)
- dwóch gitarzystów (genialnych!)
- pięć gitarzystek (razem ze mną)
- jedne cymbałki xDDD
- reszta jak trzeba to bębni, grzechocze i dzwoni... i gra na nerwach.

Ale on odpowiada mojemu koledze z klasy xDDD
Takiemu fajnemu. Co nie rozróżnia Chin od Japonii.

Metali u mnie w szkole jest dużo.
Sportowców też.
I lanserów xDDD

Ale na ulicach ile metali chodzi... Boru, uwielbiam siebie za zakup czarnej kostek i naszywek, bo można do nich zagadać xDDD Chociaż czasami oni zagadują do mnie xF
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 7:29 pm

Ja w klasie mam tylko dwóch gitarzystów xDD
Reszta jak Twoi grają na nerwach n_n

Odpowiada mu o.o
Może nie wiem, są w jakimś związku gitarzystów czy cuś, i tam mają jakieś wytyczne jak się zachowywać i wyglądać xDDD

U mnie metali można na palcach jednej ręki policzyć xDD
Sportowców jest sporo Cute
Lanserów jeszcze więcej >.>

Ja nie nosze takich rzeczy, ja w ogóle nie mam żadnych przypinek T_T
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 9:50 pm

Wszyscy gitarzyści tak się ubierają, jeżeli grają tą samą muzykę. Jak będziesz gitarzystą to zrozumiesz xDDD

Lanserzy mnie wkurzają max, bo myślą, że są fajni jak założą na siebie szmatę z Vansa albo DG. A wyglądają jak idioci.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 11:00 pm

Raczej nie będę gitarzystą xDDDD
Ale zrozumieć mogę, myślę że sobie poradze n_n

Tak lanserzy to skaza >.>
I jeszcze ich zachowanie, bleah
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 11:29 pm

xD

Nie, lanserzy u mnie w szkole nie są źli z zachowania. Są normalni, przeciętni. Palą, piją, skręcają skręty, kombinują marihuanę... Ale wyglądają jak idioci.

Och, i jeszcze podobają mi się tacy, co ubierają się normalnie, ale słuchają metalu itp. Bo mają to coś w zachowaniu. Taką lekkość xF
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 11:34 pm

U mnie lanserzy zachowują się jak niedorozwinięte cwaniaczki >.> Nie obrażając niedorozwiniętych Cute
Tu się bujają, tam zaczepiają, a to tu załapią jedyneczke... Ż A Ł O S N E
U nas w kiblach jest zawsze szaro od dymu...

Wiem co mówisz Vesp, mają tą iskierkę n_n
Zdaję się że krzyczą, ROCK'N ROLL xDD
Fajni są, a niektórzy są słodcy n_n
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 2:19 pm

My mamy ładne kible, a poza tym nauczyciele do nich czasami wchodzą, więc nie ma jak zapalić. Dlatego ludzie wychodzą na długich przerwach na boisko, wychodzą przez dziurę w płocie i idą na osiedle xDDD

O, ja w szkole mam taką bandę niedorozwojów. Palą tanie papierosy (takie co najbardziej śmierdzą >.<) i uważają, że są herosami. Jedna z nich chodzi ze mną do klasy. I nawet mi groziła xDDD Ale szybko się skapowała, że lepiej jest mnie mieć po swojej stronie Cute

Przede wszystkim mają fajne poczucie humoru. Ci normalni ofc.
Słodcy? No, może trochę xD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 3:30 pm

U nas też nauczyciele wchodzą do kibelków na przerwach, no ale co z tego >.>
I tak jest zadymione i śmierdzi, i jest syf. Jest tak dużo dymu, że jest aż ciemno T_T

Ja uważam większość ludzi w swojej szkole za niedorozwoje >.>
Ale mnie nie zaczepiają, spróbowaliby xD

Normalni są okay, chociaż niektórzy przesadzają >.<
Jedna dziewczyna dostała w czwartek piórnikiem w oko, a miała soczewki i nie mogła płakać, a płakała.
I musiała od razu jechać do okulisty. Nawet się przeprosin nie doczekała.

Jak to trochę, u mnie jeden gitarzysta jest strasznie brzydki, a drugi słodki Cute"
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 3:58 pm

Ta sytuacja z tą dziewczyną to u nas... U nas by się niczego nie doczekała. To normalne, ze dostajesz czymś po głowie, w oko, w ucho, we włosy... Taka ogólnoszkolna zabawa. Śmieszna, dopóki sam czymś mocno nie dostaniesz.

Wszyscy gitarzyści są seksi, nie znasz się ;p
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 4:21 pm

Prawda, Ves! Polać Ci!
Gitarzyści i perkusiści... w ogóle muzycy. Mróóóóóóóóóóóó!
*rozmarzona*
Jak możecie doprowadzać mnie do takiego stanu w bibliotece publicznej! xF
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 4:24 pm

Jeju, Mun, wiesz ile razy już mi polałaś? xDDD

Wszyscy, wszyscy. U mnie w szkole... Moja szkoła jest pełna seksownych gitarzystów. I nawet takich, co wymiatają na harmonijce ustnej. Dżisas, oni są fantastyczni!

Mun, pooglądaj sobie ludzi i zobaczysz, że niektórzy są podnieceni. Mocnej, słabiej... Ale są! xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 4:40 pm

*patrzy na trzynastolatka z prawej, a potem na siedemdziesięciolatka z lewej*
Tak, Ves... są taaaak podnieceni, że chyba się zaraz wzajemnie na siebie rzucą. >.<

Miałam kiedyś harmonijkę ustną. Biada wszystkim, którzy mnie wtedy słyszeli. Będą mieli schizy do końca życia. xDDD

I widziałam dziś ładnego chłopaka jak wychodziłam z autobusu. Niby ubrany jak skejt, ale grzywkę miał emo. xD I czarne włosy. xD I strasznie seksownie palił szluga. Bi Eyes
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 4:50 pm

Wiedziałam! xDDD

Ja bym chciała miec schizy do końca życia... zagrasz dla mnie? xD

I pewnie, ten chłopak, miał na imię Jarek. Albo Oskar xDDD Do mojej szkoły chodzą i odpowiadają rysopisowi xF
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 4:59 pm

Ves, a mają też jakoś ponad 180cm? Bo jak taaak... Zeswataj mnie! xD

Już nie mam tej harmonijki, jak jakąś zmotasz to mogę Ci zagrać i tym samym ogłuszyć do końca życia. xDDD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 5:29 pm

Jeden chyba ma, a drugi jest mojego wzrostu.
Jak znajdę zdjęcie to Ci wyślę xD
Bo osobiście to ja go tak nie za bardzo. W sensie, ze czasem mówi mi cześć i wgl. a tak poza tym to nic xDDD

ja chyba mam harmonijkę na chacie xP
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Bakira
Drugi sektor
Bakira


Liczba postów : 27
Join date : 16/01/2010
Age : 30
Skąd : B-c

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeNie Sty 24, 2010 8:59 pm

Na szczęści ludzie w liceum są w miarę normalni Happy W gimnazjum ledwie już wytrzymywałam i jest to najgorszy okres w moim życiu Sad
Powrót do góry Go down
Nataku
Stały gość na afterparty
Nataku


Liczba postów : 132
Join date : 15/01/2010
Age : 34
Skąd : Nevermind...

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeNie Sty 24, 2010 9:03 pm

Mnie zawsze ludzie tępili, bo byłam inna ;D w gimnazjum śmiali się ze mnie, a ja z nich. Nosiłam czerń i ćwieki, a oni różowe sweterki Smile
Powrót do góry Go down
http://www.nataku.fbl.pl
hiyume
Pogo napierdalacz
hiyume


Liczba postów : 94
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : Serce Świata

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimePon Maj 17, 2010 11:47 pm

hmmmm hmmmmmmm... z pewnością najbardziej odpychającą rzeczą jaką widziałam na oczy była twarz dyrektorki mojej starej szkoły. brrrr !
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/tervistsaatus/
Nataku
Stały gość na afterparty
Nataku


Liczba postów : 132
Join date : 15/01/2010
Age : 34
Skąd : Nevermind...

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeWto Maj 18, 2010 7:50 am

Hmmm... przyciąga?
Ćwieki, oczywiście Smile
No i lateksowe portki Kawaii
Powrót do góry Go down
http://www.nataku.fbl.pl
Kanashii
Stały gość na afterparty
Kanashii


Liczba postów : 109
Join date : 25/08/2010

To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 8:43 pm

przyciągają mnie włosy - zadbane, najlepiej puszyste i lśniące. odpychają włosy tłuste, niezadbane, obleśne. mam taki mały fetysz na punkcie włosów - im więcej tym lepiej ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Empty
PisanieTemat: Re: To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>   To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.> Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
To co przyciąga nasz wzrok, lub go odpcha >.>
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Rozmyślenia niepoważne-
Skocz do: