J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oi minna!

Go down 
+55
Paola_Paula
Yuchan
Elisaabeth
Setsuna
Ukesz.
Kanako
Aguś
Yuu
Tsubuku
Mideru
gawaniazyd
Lynka
Hiroki
candy
MeHipnotizas
zuzak
kasiula
luthien
Egao
mayuta
Aemillie
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Kanashii
Serpensja
pucchan
Namida
Fia
Bezimienna
Haydi
megumi
Kuma
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Shadow
Chi
Mizukii
Attentat
Aya
tynka90
Bakira
Jeanne
hiyume
Nataku
Obłoczek
Draconia
Coby
Lokian
Anya
Vespergold
Mun
59 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeSob Sty 09, 2010 11:39 pm

Jak tu jesteśmy to wypada się przywitać i oczywiście poznać. Można to zrobić w tym temacie.

*dyga*
Jam być Mun. Dusza człowiek, jednak niezbyt dobra dusza. Uwielbiam cytrusy i wszelkiej maści czytadła. Mam różne dziwne skłonności, ale chyba najbardziej dające mi się we znaki jest ciągłe wpadanie w kłopoty. Nie lubię ludzi, którzy są upierdliwi. Uważam się za osobę w miarę tolerancyjną. Jestem przeciwna mówieniu iż wszyscy ludzie są tacy sami, równi.
Szufladkuję.
Lubię ciszę.
I jestem tu siłą wyższą (czyt. adminem).
To chyba wystarczy na początek. Cute
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeNie Sty 10, 2010 12:07 am

Ano, wypada.

Ja jestem Vespergold vel Ves vel Vesp vel Vespi vel Vespodzilla vel Gold vel Czekoladka vel co-tam-wam-wszystkim-jeszcze-ręce-na-klawiaturę-przyniosą.
Tak naprawdę mam na imię Paulina. Jestem (nie)szczęśliwą czternastolatką. Uczęszczam do najbardziej zrypanego gimnazjum we Wrocławiu, gdzie to sobie mieszkam. Zdarza mi się mówić do samej siebie, ba! robię to bardzo często, głównie z braku inteligentnych rozmówców. W życiu realnym jestem aspołeczna a na wszelakich forach raczej towarzyska. Mam nadopiekuńczą matkę, która hamuje mój rozwój.
Uwielbiam grać na gitarze i bardzo, ale to bardzo chciałabym się nauczyć grać na perkusji Cute
To chyba wszystko z mojej strony. Reszta wyjdzie, jak to mówią, w praniu 👽
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeNie Sty 10, 2010 12:38 am

no to cześć.

jestem Anya. w skrócie Any. czytać Any. nie odmieniać ;]
jestem małym, szesnastoletnim złośliwcem. egzystuję w Tychach. lubię czytać, pisać, słuchać muzyki, wkurzać innych, bywam wredna, myślę, więcej grzechów nie pamiętam. mam kilka obsesji, m.in czytanie wszystkiego, co mi się pod oczy nawinie, komentowanie wszystkiego i największa obsesja: Kyo, Najseksowniejszy Facet Świata Ever <3 podobno jestem dziwna Shocked
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Lokian
W kolejce po bilety



Liczba postów : 1
Join date : 10/01/2010

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimePon Sty 11, 2010 12:01 am

Bry. Lokian, alias Neogenezis się kłania.
Muzyko- (albo raczej Diru-) filka, z zasady mało fangilrowa (ale mi się zdarza xD).
Bytomianka, trochę socjopatka, raczej przyjaźnie nastawiona, ale mam trochę przykrótką smycz i czasem mi temperament się z niej urywa, awtedy chować się kto może.
Pożeracz fantastyki, płacząca na Final Fantasy 7, maniak Kaoru i trochę harajuku ;)
Powrót do góry Go down
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimePon Sty 11, 2010 12:06 am

Ohayo Minna

*kłania się w pas przy akompaniamencie trzaskających kręgów*

Coby jestem n_n
Ha Any moje jest nieodmienialne n_n
Mam lat 15 jak w profilu widać n_n
Pomieszkuję w Krakowie, a tak o mnie to:
Lubie czytać, ale tylko Fantasty/ScienceFiction, lubię słuchać muzyki (ale to chyba oczywiste ne? Patrz tytuł forum), kocham wodę i wszystko co z nią związane.
Jestem, miły, można na mnie polegać, ciężko mnie zdenerwować, mam duże pokłady cierpliwości ale drżyjcie Ci którzy je wyczerpiecie albowiem wtedy Armagedon n_n
Mam kilka dziwactw, ale jak każdy ne?

No to chyba tyle n_n
Powrót do góry Go down
Draconia
W kolejce po bilety
Draconia


Liczba postów : 1
Join date : 12/01/2010
Age : 38
Skąd : Józefów

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 1:48 am

Jestem Draconia (odmieniajcie jak chcecie). Mam 24 lata, nno,24 i pół. Zawód wyuczony- psycholog. Zawód wykonywany- urzędnik.
Zodiakalna Lwica. Mój charakter... Opanowana i w miarę spokojna, lecz pamiętliwa. I cierpliwa w czekaniu na odpowiednia okazję... :-)
Mam zdolność do wkurzania innych ludzi, co z premedytacja wykorzystuję (chyba że to może mi poważniej zaszkodzić)
Czasami lubię być w centrum uwagi.
Mam o sobie jak najlepsze zdanie:-)
Nieraz łamię regulamin ale tu postaram się tego nie zrobić.
Uwielbiam czytać kryminały, no i oczywiście wszelkiej maści ff.
W muzyce właściwie nie posiadam żadnych uprzedzeń- słucham wszystkiego po trochu.
To na razie tyle.
Powrót do góry Go down
Obłoczek
W kolejce po bilety
Obłoczek


Liczba postów : 2
Join date : 11/01/2010

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 8:02 pm

No dobrze, więc teraz ja.
Jestem Obłok. Nick trochę nie pasuje do tego forum, a tym bardziej do mojego ava, ale jestem do niego za bardzo przyzwyczajona. Więc wybaczcie xD. Jestem, Aśka. Mam 16 lat, chodzę do I klasy LO, na biol geo. Chciałabym studiować zootechnikę. Ale moje plany zmienią się pewnie 16768146164856 razy. Obecnie jestem na etapie maniakalnego czytania mangi. Nie mogę sie powstrzymać nawet jak siedzę rano w busie i jest ciemno. Ludzie sie na mnie dziwnie patrzą. I potem się dziwie, że mi się wzrok psuje. Oczywiście uwielbiam j rocka. Uwielbiam x japan. <3 ah. Oprócz tego słucham jeszcze baaardzo różnej muzyki. Od Jacksona, przez Moby'ego aż po Strachy na lachy. I wiele innych.
No i może tyle, reszta wyjdzie w praniu.
Powrót do góry Go down
Nataku
Stały gość na afterparty
Nataku


Liczba postów : 132
Join date : 15/01/2010
Age : 34
Skąd : Nevermind...

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimePią Sty 15, 2010 10:44 am

Cześć, jestem Kira. J rockiem interesuję się w sumie od niedawna- zaraziła mnie młodsza siostra oraz...mama. Obie obsesyjnie kochają Hide ;) Lubię Dir En Grey, D'espairs Ray oraz X Japan.
Uczę się w liceum, na profilu językowym, jednak ta szkoła przyprawia mnie o ciarki ( zimno, szaro i ponuro ) ; cały tydzień ost. byłam nieobecna, dzisiaj chyba też znajdę alternatywę dla szkoły.
Lubię historię. I biologię.
Przyszłość? Cóż. Jeśli nie zdam matematyki w tym roku, to nie będę miała żadnej... zatem nauczę się growlować ;p
Jeśli jednak się uda, to wyjadę do Holadnii, do pracy. Po kilku latach przy taśmie wrócę i założę.. ZAKŁAD POGRZEBOWY! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.nataku.fbl.pl
hiyume
Pogo napierdalacz
hiyume


Liczba postów : 94
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : Serce Świata

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimePią Sty 15, 2010 7:52 pm

a ja jestem Hiyume i jestem siostrą Kiry xD mam 14 lat, lubię spać, lubię moją szkołę, lubię biologię, chemię, j.niemiecki i j.angielski a reszty nie lubię Sad lubię Death Note *o* , nie lubię frau Wlazło ;/ no... no i jrockiem interesuję się od jakiś 3-4 lat, nie pamiętam Shocked no i słucham m.in Dir en Grey, D'espairs Ray, MUCC, X Japan oczywiście, hide nieśmiertelnego, Luna Sea, Versailles, Exist Trace, Sadie, the GazettE, Phantasmagoria, Nightmare i nie wiem co jeszcze *_* w przyszłości... nie wiem co będzie, ale nie chcę, żeby dużo zmieniło się w moim życiu.
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/tervistsaatus/
Jeanne
Stały gość na afterparty
Jeanne


Liczba postów : 111
Join date : 17/01/2010
Age : 34
Skąd : Warsaw

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 2:28 pm

Ohayo!

Hiyume - jak widzę Twój awatar to mi się płakać chce!><

Dobra - z tej strony monitor kłania się Jeanne (również bez odmiaby ;P)
Niespełna 21latka, studiująca psychologię, niedługo ma nadzieję również i japonistykę. Interesuję się jak wszyscy j-rockiem (przede wszystkim the GazettE, Miyavi, X Japan, hideto [*] Dir en grey, quaff); Ogólnie chciałabym mieszkać w Japonii - mimo, że wiem iż to niemożliwe. Zakochana w Kai'u - obsesyjna miłość, w każdej fryzurze jest mu dobrze, a ten uśmiech?*_* Dzięki niemu zaczęłam interesować się perkusją, a dzięki Urusze gram na gitarze ;P
Etto.. to chyba wszystko ;)
Powrót do góry Go down
http://jeanne8917.livejournal.com
Bakira
Drugi sektor
Bakira


Liczba postów : 27
Join date : 16/01/2010
Age : 30
Skąd : B-c

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 5:11 pm

Ohayo!
Jestem Bakira, mam 16 lat, obecnie chodzę do 1 klasy LO, na profil bio-chem Very Happy
Mam wielką manie na punkcie Japonii, jak chyba każdy na tym forum ;)
Zakochałam się w niezwykłej skali głosu Gackta oraz niezwykle hipnotyzującym wokalowi Tatsuro (MUCC).
Słucham i uwielbiam Versailles, Tetra-Fang, Maximum the Hormone, the GazettE, stare An Cafe i wiele innych.
Lubię też dramy, anime, mangę. W szczególności ubóstwiam Death Note, z dram ostatnio zauroczyła mnie "You're Beatiful".
Maniakalnie czytam książki, w szczególności fantastyke.
Jestem osobą o niezwykłych skłonnościach do zapominalstwa i gubienia różnych rzeczy. Z reguły zrównoważona i spokojna. Uwielbiam spać.
Powrót do góry Go down
tynka90
Ostatni sektor
tynka90


Liczba postów : 14
Join date : 17/01/2010
Age : 33
Skąd : za lasem:D

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 7:00 pm

Nyappy* wychyla się powoli zza kanapy*


Mam na imię Justyna, mam 19 lat no już prawie 20:D

Interesuje się muzyką japońską szczególnie j-rockiem który ostatnio stał się moją obsesjąVery Happy
moimi ulubionymi zespołami sąVery Happy *wyciąga długą listę* An cafe, The Gazette, SuG, Lmc, Ayabie a ostatnio uwielbiam Mix Speaker's Inc.

W wolnych chwilach oglądam anime i Dramy tylko i wyłącznie Yaoi:D no choć nie zawsze.Wyjątkami są Naruto i Salior moon.

Wybacz, że się tak wtrącam w środek bez wyraźnego powodu, ale *uśmiech szaleńca* znasz może jakies mega porządne homo-dramy? Bi Eyes Podziel się tytułami! Bi Eyes Mun.

pozatym jestem trochę postrzelona:D zawsze tryskam energią i optymizmem... kocham urządzać napady na lodówkę i leniuchować w moim wspaniałym i cieplutkim łużeczku...

Buziaczki:)
Powrót do góry Go down
Nataku
Stały gość na afterparty
Nataku


Liczba postów : 132
Join date : 15/01/2010
Age : 34
Skąd : Nevermind...

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 10:19 pm

O.o < rozlega się trzask i wszyscy widzą szczękę walającą się po podłodze > Ekhm... zgubiło się Cute'' < chwilka zamyślenia > Witamy, witamy! ;D jak fajnie, że aż trzy osoby doszły Cute

Bakira- też lubię Death Note ;> wręcz fanatycznie, ale nie tak jak moja siostra, Hiyume, która ogląda to na okrągło... ( Hiyume, pliiiiiiis! Znowu mi obrzydzisz! )

Tynka90- ;> Yaoi, powiadasz? ;D jakie? ;D
Nie prowadzimy takich rozmów w tematach nie do tego stworzonych >.< Na takie potrzeby możesz założyć nowy temat w odpowiednim dziale, ewentualnie PW. Coby.
Powiedział Naczelny Offtoper... Cute Mun
Powiedział, ale chyba za ostro. Gomen Kira, za taki ton, chyba za bardzo się wczuwam xD Coby.

Tu się przedstawiamy, zatem... zatem pytam ;) Żeby lepiej poznać ;> czyż nie taki jest cel tematu? Hm?
Off Topa nie widzę.


Ostatnio zmieniony przez Kira dnia Pon Sty 18, 2010 8:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.nataku.fbl.pl
hiyume
Pogo napierdalacz
hiyume


Liczba postów : 94
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : Serce Świata

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimePon Sty 18, 2010 12:59 am

Jeanne napisał:
Ohayo!
Hiyume - jak widzę Twój awatar to mi się płakać chce!><

ej, nie płakaj! się smutno zrobiło ;< a to był taki wesoły człowiek, no. <3

Wybacz, ale nie mogę się powstrzymć...

Oi minna! Hide_by_tastemybrain

Zdecydowanie był! <333


jakie słoooodkie *o*



Kira napisał:
( Hiyume, pliiiiiiis! Znowu mi obrzydzisz! )
siedź cicho x.X nie moja wina, że to się tak wolno ładuje! ściągnij mi to, wszystkie części, ja to obejrzę sobie z koleżankami, i damy Ci spokój Shocked
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/tervistsaatus/
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimePon Sty 18, 2010 5:29 pm

Cześć Happy Mam na imię Inga i w tym roku kończę 15 lat.
Japonią fascynuję się już od dawna. Kocham M&A, japońską kulturę, historię, język, pismo, muzykę, yaoi xD, wszystko co japońskie ;)
J-rocka słucham w zasadzie od niedawna. Mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie jeśli palnę coś głupiego xD""
Powrót do góry Go down
Attentat
W kolejce po bilety



Liczba postów : 10
Join date : 25/01/2010

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 5:17 pm

A ja to Zamach, od dni trzech jestem emerytem, znaczy mam 16 lat xd, żyję sobie w małopolsce.
Japonią się interesuję, ale jeszcze bardziej się Izraelem interesuję *_*
Ale to chyba nie przeszkadza? xD
O J-Rocku wiem niewiele, ale mam nadzieję, że tu się dowiem!
Powrót do góry Go down
hiyume
Pogo napierdalacz
hiyume


Liczba postów : 94
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : Serce Świata

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 6:07 pm

Attentat, mordo Ty moja !!! ;D jak miło Cię tu widzieć ;D
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/tervistsaatus/
Attentat
W kolejce po bilety



Liczba postów : 10
Join date : 25/01/2010

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 6:09 pm

A jak Ciebie też, i to z tamponem w nochalu! xD
Moje ukochane Twoje zdjęcie ;*
Powrót do góry Go down
Mizukii
W kolejce po bilety
Mizukii


Liczba postów : 1
Join date : 25/02/2010

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeSob Mar 06, 2010 12:13 am

Hm… To jestem Mizukii… Kocham wode… ( w sumie to wynika z mojego przezwiska…)
Kim jestem? Chyba przede wszystkim wariatką. x ]
Co mnie denerwuje najbardziej? Puste laski.
Tak… na ogół staram się być miła… i chyba a przynajmniej mam taką nadzieje że mi to wychodzi. Ludzie mi mówią, że umiem zabijać wzrokiem w sumie wszystko jest możliwe…
Tak… i co jeszcze… że sama nie umiem przewidzieć swojej reakcji w jakiejkolwiek sytuacji…
Kocham Spać tylko w dzień > < na podwórku wiedzą, że jak już wychodzę to tylko wieczorem ^ ^

(nie pisze czym się interesuje bo to logiczne) *____*
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeSob Mar 06, 2010 5:35 pm

Heej ~
Jestem Chi i nie dam was spokoju xdd Imienia nie lubię, więc nie podam xd
Ponoć jestem zua i dziwna ale spoko, mimo tych opinii nie trzeba się mnie bać (chyba) xdd
Mieszkam w zuej Warszawie na zuej Pradze xd I niestety jestem skazana na niezbyt ciekawe towarzystwo w postaci dresów i plastików. Stąd mam awersję do takiego typu ludzi.
Zainteresowania podałam w profilu ~
Jestem uzależniona od muzyki, sushi i czekolady.
Miło mi i pozdrawiam wszystkich!
Powrót do góry Go down
Bakira
Drugi sektor
Bakira


Liczba postów : 27
Join date : 16/01/2010
Age : 30
Skąd : B-c

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeWto Mar 09, 2010 9:29 pm

Ooooo Chi też uwielbiam czekoladę, bez tego cuudoownegoo pokarmu nie przeżyła bym na tym świecie XD


Co do pustych lasek, chyba każdego denerwują, ja osobiście staram się trzymać od takich jak najdalej :/
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 9:34 pm

Witam!
Jestem Shadow, mam 17 lat i mieszkam sobie na tym koszmarnym wschodzie kraju, w mieście, które zwie się Chełm. Na forum przygnała mnie nuda; ktoś kiedyś wrzucał link w cboxie na moim własnym, tak jakoś go odgrzebałam i postanowiłam się zarejestrować :P
Mam totalną, nieuleczalną, wszechogarniającą obsesję na punkcie Kayi i Versailles - myślę o nich 24h na dobę 7 dni w tygodniu (chyba, że akurat śpię) i nie ma dnia, żebym nie odsłuchała chociaż kilku ich utworów. Poza tym przez cztery lata znajomości z jrockiem zdążyłam szczególną sympatią zapałać do Many (Moi dix Mois, Malice Mizer), Juki (solo, Xover), D'espairs Ray, D, Matenrou Opery, Schwarz Stein (choć to akurat wiążę się z Kayą), HIZAKI grace project, Acid Black Cherry, Art Cube, Kanon Wakeshimy, Vidoll, Phantasmagorii, Lareine, Moran... i wielu innych, których nie chce mi się wymieniać XD
Trochę rysuję, trochę fotografuję, ale przede wszystkim nałogowo piszę - niedługo minie 6 lat, jak zaczęłam i nie wyobrażam sobie bez tego życia. Obecnie są to fanficki, w którym daję ujście obsesji na punkcie pewnego pairingu ;)
O charakterze itp pisać nie będę, bo to dłuższy temat. Może wyjdzie w praniu XD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 9:50 pm

Cześć i czołem jestem Gum, większość z Was już znam, a Wy znacie mnie, hoho. xD
Ale dla tych, którzy mnie nie znają... cześć. Very Happy

Ponoć jestem pedopadną, ale dobrze mi z tym. Kiedyś wygrałam konkurs na największego perwersa w klasie, w myślałam, że moich kolegów nie da się pobić.
Kocham Japonię i wszystko co z nią związane. Anime oglądam od zawsze z tego co pamiętam, a mangę czytam od trzech lat, wciąż szukam nowości. (;
Mam duszę niespokojnego, nieogarniętego człowieka, zwanego artystą. Trochę rysuję (Any przygotuj się na to co dostaniesz w liście. : O), piszę i tańczę. :3

Kocham Vikingów. XD Ale to jest naprawdę bardzo mało ważna sprawa. xD

No i cześć, mam nadzieję, że uda mi się dłuuugo posiedzieć na tym forum, podoba mi się! :3


Ostatnio zmieniony przez Gum dnia Nie Sie 28, 2011 12:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeNie Mar 14, 2010 4:29 pm

Witam wszyyyyyyystkich serdecznie, bla , bla bla, bla blaaah. >.<
Przepraszem za długą nieobecność i tak dalej...

Gum, jak ja Cię dawno nie... czytałam. xD Miło, że jesteś.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 12:38 am

Witam wszystkich moich poprzedników i nie tylko. Happy Od niedawna zaczęłam przygodę z forami, tak więc wybaczcie jeśli coś chlapnę Very Happy Hmmm.. za bardzo nie wiem co by tu o mnie Wam przemycić, tak więc bardzo ogólnikowo: nocny marek i początkujący otaku w jednym. Poza tym miłośniczka J-rocka, z którym jakiś czas temu zaczęłam przygodę i nie zamierzam z niej rezygnować a wprost przeciwnie, chcę brnąć dalej. Happy Noo.. to chyba tyle Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oi minna! Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oi minna!
Powrót do góry 
Strona 1 z 22Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Nasze własne rockowe JA-
Skocz do: