J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^

Go down 
+13
Panna Ironia
Rei-chan
Pomidor
Shadow
Gum
Chi
Aya
hiyume
Vespergold
Nataku
Mun
Anya
Coby
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 3:02 pm

Dobrze, to może rozwińmy temat ponownie, bo się jakoś uciął. >.<
Macie homoseksualistów w swoim otoczeniu?
A może kogoś podejrzewacie?
Po czym tak naprawdę, i czy wogóle, da się rozpoznać czyjąś orientację? xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Nataku
Stały gość na afterparty
Nataku


Liczba postów : 132
Join date : 15/01/2010
Age : 34
Skąd : Nevermind...

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeWto Sty 26, 2010 3:27 pm

Wg mnie nie da się, chociaż mnie całe gimnazjum nauczyciele zaczepiali, np. gdy stałam blisko z koleżanką, albo mówiłam jej do ucha... zaraz były teksty : " Nie całujcie się po kątach" Very Happy dziwnym zbiegiem okoliczności tylko do mnie i do niej te teksty leciały :x
Powrót do góry Go down
http://www.nataku.fbl.pl
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 06, 2010 6:05 pm

Ja swojej orientacji jeszcze nie znam xd Ale znam paru bi i dla mnie to tacy sami ludzie jak każdy. Z kolei moja koleżanka twierdzi że skoro raz czy dwa spojrzała na czyjeś piersi to od razu woli dziewczyny i się tym chwali. Z kolei yuri ją obrzydza. Dla mnie to bez sensu...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 06, 2010 6:13 pm

Tak, biseksualiści są fajni. Ale do czasu, bo jak zaczynają się dobierać do osób tej samej płci, ale hetero, to to już nie jest fajne xDDD
Niezłą masz koleżankę Cute Według jej filozofii ja na pewno jestem bi, bo patrzę i na czyjeś piersi i na tyłek. Tylko jest jedno małe ale, bo yuri mnie nie obrzydza xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 06, 2010 6:37 pm

Ona w ogóle ma jakieś spaczone filozofie na wszystko, ale tutaj nie będę opowiadać by nie robić offtopu xdd

Ja też się czasem patrzę na piersi i na tyłek a yuri mnie nie obrzyda ale jeszcze nie wyciągam wniosków bo może mi to minąć. Wolę poczekać.
Powrót do góry Go down
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 10:34 pm

Ja mam, ja mam, ja mam, ja maaaaaaaaaaaaaaam! ^-^
I to jest piękne, że byłam pierwszą osobą, której się przyznał, że pociągają go chłopcy. Wtedy był taki cichy i zawstydzony, to było urocze. I zawsze się tak słodko rumieni gdy jakiś chłopak do niego coś mówi.
Ale przyznam szczerze, że naprawdę fajny z niego przyjaciel homoseksualista. :3

Ja zawsze patrzę samcom na tyłki i oceniam, wiem, jestem be, ale mój kolega z klasy wcale nie ma tyłka!! To jest wręcz dziwne. XD
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 10:46 pm

Dosyć długo myślałam, że jestem bi, ale niedawno doszłam do wniosku, że to jednak za mało powiedziane. Mówiąc szczerze, jeśli jakiś chłopak miałby mi się naprawdę spodobać, to musiałby wyglądać jak kobieta XDD" Ale nawet jeśliby wyglądał, to i tak nie widzę siebie w takim związku.
Obecnie mam wspaniałą dziewczynę, którą naprawdę kocham i jestem szczęśliwa.

Co do mojego otoczenia, to nie wiem, nie wiem. Czasem wydaje mi się, że dostrzegam u pewnych osób takich skłonności, ale równie dobrze może mi się tylko wydawać. Trudno jest cokolwiek wywnioskować, jeśli ktoś sam się do tego nie przyzna... A na to chyba ciężko w tych czasach liczyć.
Jeszcze ważniejsze od deklaracji są czyny, bo jakby nie patrzeć każdy może sobie powiedzieć 'jestem homo/bi, blablabla', a jestem pewna, że większość ogarnęłoby obrzydzenie, gdyby naprawdę wylądowała w łóżku z osobą tej samej płci.
Trzeba też pamiętać, że w okresie dojrzewania występuje faza zainteresowania tą samą płcią. Myślę, że wiele osób powinno zaczekać do pełnoletności, zanim zacznie się deklarować, bo pewnego dnia może zdać sobie sprawę, że 'tak jakoś mi przeszło'...

A co do homoseksualistów w jmusic, to polecam wszystkim Kayę (patrz. mój avatar) XD Pod tym względem jest najbardziej odważną osobą, jaką z tego otoczenia znam, o swojej orientacji mówi całkowicie otwarcie. To mój największy autorytet i było wiele takich chwil w moim życiu, gdy tylko jego wypowiedzi podtrzymywały mnie na duchu. Zawsze broni społeczności LGBT i bardzo pięknie wypowiada się w wywiadach:
,,Kaya: Wciąż mam nadzieję, że póki żyję, będę mógł ujrzeć koniec czegoś takiego. To byłoby dobre dla następnych pokoleń. Dla par tej samej płci, z różnicami w wieku lub kolorze skóry, świat, w którym mogliby żyć normalnie i być dumni z tego, że są razem. Na świecie nie ma nic cenniejszego niż miłość między ludźmi, ale wciąż są na nią narzucane ograniczenia. Prowadzenie domu jako jednostki rejestru rodziny jest problematycznym systemem i jest wiele niejasnych przepisów odnośnie tego. To anachroniczne prawo, prawda? Poza tym, ostatnie gloryfikacje przemocy, która stała się kulturalnie normalna i powszednia, wciąż rosną. Chciałbym to wszystko zatrzymać, pozbyć się tego rzeczami pięknymi, dobrymi i subtelnymi." (któryś wywiad dla Cure, tłumaczenie moje)
To chyba mówi samo za siebie.
Poza tym radośnie flirtuje sobie z mężczyznami ze swojego otoczenia, Kamijo z Versailles od lat nazywa swoim kochankiem, a jego teksty to raj dla yaoistek XD Kocham go całym sercem XD

(cholernie długi ten post wyszedł, przepraszam, ale ja tak mam, będziecie musieli się przyzwyczaić ^^")


Ostatnio zmieniony przez Shadow dnia Pią Mar 12, 2010 10:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimePią Mar 12, 2010 6:43 pm

Rumieńce! <333

Och, Shadow, uwielbiam czytać długie posty, bo zawsze są na temat!
Kaya, Kaya... niestety nie przypominam sobie, żebym wcześniej o nim słyszała Cute" Ale chyba coś sobie poczytam, bo mądrze gada xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimePią Mar 12, 2010 10:50 pm

Cieszy mnie to, bo ja z kolei zawsze mam dużo do powiedzenia i moje posty prawie zawsze są długie XDDD
Kaya jest naprawdę warty polecenia! Nie jest w polskim fandomie specjalnie znany (chociaż jest major), chyba głównie dlatego, że nie gra rocka. Główną bazą jego muzyki jest elektronika, ale często łączy ją chociażby z muzyką klasyczną i wychodzi takie ciężkie do sklasyfikowania coś XD Wiem, że na dźwięk słowa 'elektronika' większość pewnie dostaje dreszczy... XD" Ale i tak WARTO, osobiście znam wiele osób, które nigdy nie wykazywały specjalnej sympatii do tego gatunku, a Kayi słuchają z wielką chęcią. Ma tak cudowny głos, że muzyka to często tylko tło, w jego wokalu można po prostu zatonąć XD
Założyłabym o nim temat, gdyby ktoś mi wskazał, gdzie... Cute"

Pracuję nad tym. / Mun
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Pomidor
Strefa VIP
Pomidor


Liczba postów : 58
Join date : 18/03/2010
Age : 34
Skąd : Szczecin/Koszalin

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 10:12 pm

Jestem bi. W stu procentach pewną biseksualistką. Mam za sobą związki zarówno z mężczyznami, jak i kobietami i muszę przyznać, że ze wszystkich wyniosłam tyle samo dobrego, co złego. Może to dziwnie zabrzmi, ale bliższe obcowanie zarówno z dziewczynami, jak i facetami daje mi tyle samo satysfakcji. W moim otoczeniu mam dwie biseksualistki (nie, nie jesteśmy sobą zainteresowane; jedna z nich, to moja 'psiapsióła od serca') , ale jakoś specjalnie się z tym nie obnosimy.
Shadow napisał:

Jeszcze ważniejsze od deklaracji są czyny, bo jakby nie patrzeć każdy może sobie powiedzieć 'jestem homo/bi, blablabla', a jestem pewna, że większość ogarnęłoby obrzydzenie, gdyby naprawdę wylądowała w łóżku z osobą tej samej płci.
Trzeba też pamiętać, że w okresie dojrzewania występuje faza zainteresowania tą samą płcią. Myślę, że wiele osób powinno zaczekać do pełnoletności, zanim zacznie się deklarować, bo pewnego dnia może zdać sobie sprawę, że 'tak jakoś mi przeszło'...
Tak, tak, TAK! Brawa dla Shadow za tą wypowiedź, naprawdę. Osobiście znam od groma osób, które przez jakiś czas zaklinały się, że są bi bądź homo, bo to było modne, a kiedy przychodziło co do czego, to wycofywały się czym prędzej. Brzydzą mnie tacy ludzie. Tak, dokładnie "brzydzą mnie". Jest to najzwyklejsze w świecie kłamstwo, bo ani patrzenie na tyłek/piersi/inną część ciała przedstawiciela tej samej płci, nie świadczy o biseksualizmie bądź homoseksualizmie. Na Boga!, ból głowy nie świadczy o guzie mózgu, że tak sobie na ordynarne porównanie pozwolę. Żeby wiedzieć, że coś się lubi bądź się tego nie znosi, trzeba tego spróbować, a nie rzucać słowa na wiatr, bo... Bo właściwie nie wiadomo co. Na pytania na orientację niesamowicie irytują mnie odpowiedzi "wydaje mi się/jestem pewna, że jestem bi/homo, bo lubię chodzić z moją przyjaciółką za rękę/lubię spędzać czas z moimi kolegami". Trochę to uwłaczającego i prześmiewcze.
Co do j-rockerów, to oni zazwyczaj mają odgórny zakaz mówienia czegokolwiek, co dotyczy ich życia prywatnego (prawdziwego nazwiska, orientacji seksualnej, szczegółów dotyczących rodziny i dzieciństwa), dlatego tak naprawdę większość informacji na ich temat, które można znaleźć na fanowskich blogach czy forach, jest, najoględniej mówiąc, prawdopodobnie fałszywa.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeNie Sty 23, 2011 9:51 pm

Cytat :
Jeszcze ważniejsze od deklaracji są czyny, bo jakby nie patrzeć każdy może sobie powiedzieć 'jestem homo/bi, blablabla', a jestem pewna, że większość ogarnęłoby obrzydzenie, gdyby naprawdę wylądowała w łóżku z osobą tej samej płci.
Trzeba też pamiętać, że w okresie dojrzewania występuje faza zainteresowania tą samą płcią. Myślę, że wiele osób powinno zaczekać do pełnoletności, zanim zacznie się deklarować, bo pewnego dnia może zdać sobie sprawę, że 'tak jakoś mi przeszło'...
Ja również podzielam zdanie Shadow. Ja jestem w okresie dojrzewania, interesuje się obiema płciami i mówię, że jestem biseksualna, ale zawsze biorę poprawkę na to, że AKTUALNIE jestem biseksualna i zdaję sobie sprawę, że wszystko może się zmienić. W końcu to czas na eksperymenty, prawda?
W moim otoczeniu nie znam nikogo kto byłby bi lub homo, ale jak już zostało zauważone, trudno to odgadnąć, jeśli się ktoś sam nie przyzna.
No a jeśli chodzi o j-rockersów to mi wiadomo tylko tyle, że podobno Miyavi jest biseksem, a Reita (z jego myspace) że jest hetero.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimePon Sty 24, 2011 6:55 pm

Reakcja na tytuł: Jaaa!
No dobrze. Nadal dojrzewam etc. etc. i dużo się zmienić może, ale chłopak mnie nigdy nie pociągał (och, wybaczcie ^^), za to dziewczyny... od dłuższego czasu tak. Wpadłam poza tym w takie towarzystwo, że... nie wnikajmy. Nie chcę jednak mówić "jestem homo", bo może odpowiedniego nie spotkałam chłopaka. Ale bi napewno.
Poza tym... ha, tu się pochwalę. Znam... czterech gejów! Jasne, przez neta, ale były dość szczegółowe wyznania. Jako fanka yaoi jestem w pełni zadowolona.
Poza tym... z dwie lesbijki.
Dobrze jest ^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeNie Sty 30, 2011 5:13 pm

Ja jeszcze nie potrafię okreslić własnych preferencji. Podobają mi się zarówno dziewczyny jak i faceci, ale możliwe, że to tylko przejściowa fascynacja i za te kilka lat minie.
Zgadzam się z wypowiedzią Shadow, osobiście znam kilka osób, które chwaliły się, że są homo/bi, ale jak przyszło co do czego uciekały z podkulonym ogonem.
Teraz w sumie panuje moda na posiadanie innej orientacji seksualnej (zwłaszcza wśród dziewczyn), więc ciężko stwierdzić kto mówi prawdę, a kto jest tzw. "pozerem".
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 01, 2011 7:05 pm

Patrząc teraz, podobają mi się i mężczyźni i kobiety, mało tego, jestem zdania, że liczy się człowiek a nie płeć. Ale nie byłam jeszcze nigdy w żadnym związku, więc nie wiem. I też denerwuje mnie to pozowanie na bi/homo.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 01, 2011 9:36 pm

wydaję mi się, że zgrywanie homo/bi (najczęściej bi) denerwuje wszystkich. sama osobiście raczej mało się z tym spotykam wśród moich bliższych znajomych, jeśli chodzi o dalszych... cóż. nie będę się wypowiadać ^^' ja się ze swoją orientacją nie kryję (choć może momentami powinnam się zamknąć?), pewna jej jestem na tyle, na ile mogę. i mam szczerą nadzieję, że moda na biseksualizm przejdzie. to staje się czysto irytujące.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimePią Lut 04, 2011 8:02 am

U mnie w klasie z rok, dwa temu była taka moda u dziewczyn. Wszystkie, że są bi, a nawet homo. Całowały się, przyznaję. Ale zaraz znalazły sobie chłopaków i teraz twierdzą, że to był błąd. Okropna jest ta moda. Nie tyle u chłopaków - najgorsze są dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 12:18 am

Właściwie u chłopaków wcale nie zauważam tej mody... ;D
No i ja przez cały "okres dojrzewania" upierałam się, że jestem hetero (nawet w momencie posiadania dziewczyny). Dopiero potem dorosłam do swojej orientacji...
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 12:26 am

Ja mniej więcej w ten okres weszłam otwarta na to wszystko i bardzo szeroko patrząca na sprawy orientacji, więc nie miałam problemu, by zaakceptować to, że podobają mi się dziewczyny, jak i chłopcy. Nigdy nie miałam też problemu z tym, że kiedyś może będzie mi się podobała już tylko płeć piękna, albo tylko chłopacy... Cieszę się, że miałam takie szczęście, bo wydaje mi się, że problem z akceptacją samego siebie jest nieprzyjemny...

Ja od kiedy otwarcie to przyznałam, zostałam już posądzona o molestowanie moich jakże tolerancyjnych kochanych koleżanek(zabić tylko...), a także o kochanie się w przyjaciółce, bo przecież, jeżeli dziewczynie podobają się dziewczyny, to nie może mieć przyjaciółki. Przyjaciela też nie, bo przecież chłopaków też lubi i w ogóle najlepiej, żeby się z nikim nie zadawała... To jest podejście moich kolegów z klasy...
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 12:42 am

Ał. Środowiska tylko pogratulować...
Wiesz, ja nie miałam czynnika "nieakceptacji" siebie ani innych.
Mało tego. Byłam wtedy zdeklarowaną, wojującą yaoistką. ;D
Po prostu uważałam się za otwartą na nowe doznania hetero. Z estetycznym pociągiem do kobiet. ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 12:47 am

Rozumiem^^

Ja sobie środowiska taż nie zazdroszczę...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 5:27 pm

Ja właśnie miałam problem z samoakceptacją, niestety. Jasne, yaoi czytam od 10 roku życia (teraz MI pogratulować środowiska), ale nie mogłam pogodzić się ze sobą. Tzn. nie było problemu, aż usłyszałam moją mamę, krytykującą związki homoseksualne. Bolało, bo na logike uważała mnie za coś obrzydliwego i nie wiem, czy jeśli kiedyś powiem jej o sobie, jak zareaguje. Potem długa i ciężka sprawa z moją "najlepszą przyjaciółką", którą kilka dni tem na dobre przegnałam. Jak się dowiedziałą nagle zaczęła mnie nazywać dziwką i insynuować jakieś dziwne rzeczy. I nawet nie wie, że mnie zraniła, bo po swojemu - po prostu spytałam ile w takim razie płaci.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 8:07 pm

Środowiska gratuluję, bardzo fajne^^

Ja zanim powiedziałam o tym A., upewniłam się, że nie ma nic przeciwko takim osobom, bo zależy mi na niej i nie zniosłabym z jej strony takich samych docinków jak ze strony reszty klasy. To by było straszne... Dlatego współczuję, między innymi "przyjaciółki"...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 11:15 pm

Znaczy wiesz, "przyjaciółka" i w yaoi, i w jrocka jest wkręcona. Ale mnie zaakceptować nie umiała. Nie powiedziała tego wprost, ale nagle zaczęła się całkiem inaczej zachowywać. I teraz dziecko udaje, że nie wie o co chodzi.

Środowisko doprowadziło mnie do prób samobójczych i chwilowego praktykowania satanizmu. Niestety, się grupka rozpadła.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 11:19 pm

No to nie jest dosyć przyjemne... Ja nie odniosłam wrażenia, żeby się jakoś A. w stosunku do mnie inaczej zachowywała...

Próby samobójcze są niefajne, satanizm już bardziejxD
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 11:26 pm

W takim razie gratuluję tej twojej A. - masz szczęście. Mi się ludzie dziwią, że zamknęłam się na znajomych z miasta i tak pokochałam fora. Ale ja po prostu szukam wsparcia, bo na forach z nowymi znajomymi (moja L. *.*) czuję się swobodnie. A tego mi brakuje.

Nie wnikać w moją przeszłość, bo i ucieczki z domu mam na koncie, i dosłownie WYDARCIE się na nauczycielke...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^   Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^ - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Homoseksualizm w naszym otoczeniu ^^
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Rozmyślenia niepoważne-
Skocz do: