J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 L'Arc~en~Ciel

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

L'Arc~en~Ciel Empty
PisanieTemat: L'Arc~en~Ciel   L'Arc~en~Ciel Icon_minitimeSob Mar 05, 2011 10:46 pm

L'Arc~en~Ciel Arcenciel17

Proszę państwa, w ramach Edukacji Staro-Jrockowej chciałabym w tym temacie napisać o zespole zwanym L'Arc~en~Ciel. No, może nie tyle o zespole, co o jego starszej działalności. Zdecydowałam się, że będzie to czas od założenia zespołu, do roku 1996/7.
Zaczniemy jednak od przedstawienia Larukowiczów. Będą tu pokazane stare zdjęcia i najstarsi, a przynajmniej jedni z najstarszych członków. Do dzieła:
HYDE:
L'Arc~en~Ciel Tumblrld96wbymr01qfvg63
Wokalista zespołu, jeden z najseksowniejszych facetów, jakich widziałam, póki miał długie włosy… głos jak anioł, twarz jak dwa anioły, tatuaż totalnie anielski… Mrrau…
TETSU:
L'Arc~en~Ciel Arcenciel10
Lider L'Arc'a, basista, jeden ze składników Haitsu, kiedyś był brzydki, teraz dalej jest brzydki… nic ciekawego ;) Komponuje muzykę do genialnych w swojej genialności Hajdziowych tekstów. Według jednej z Hyde'ofillek "Tetsu to ciota, a nie kompozytor", ale zostawimy to w spokoju...
KEN:
L'Arc~en~Ciel Arcenciel6
O Tetsu napisałam mało, ale o Kenie napiszę jeszcze mniej… w sumie… nic ciekawego o nim nie mam do pisania… Dołączył w 1992 po odejściu byłego gitarzysty Hiro. Ot – zwykły szarpidrut.
SAKURA:
L'Arc~en~Ciel Arcenciel13
Bębnowal jak się patrzy. Narkoman też. Dołączył w 1993, zastępując Pero – byłego bębnowala, który, chcąc się zapewne podlizać, odszedł niedługo po koledze Hiro. Odszedł z grupy, bo trafił do ciupy za heroinę w 1997 roku ;)

No, to już członków znacie…. Powiedzmy…
L'Arc~en~Ciel zaczęli swoją działalność w 1991 roku. Pierwszy singiel, zwany "Floods of Tears", tudzież "Yasouka" wydali dokładnie 25 listopada 1992. „Floods of Tears” (co prawda widać mniej niż nic, ale to i tak zawsze jest HYDE ;3)
27 kwietnia 1993 na świat przyszło dziecię L'Arc'a, nazwane Dune. Całkiem przyjemny albumik, jednym z lepszych PV’ków jest „Dune”
Totalnie orgazmotwórczy pierwszy album był jednak dopiero zapowiedzą do następnego – Tierry.
Kolejne dziecię Laruku zostało wydane 14 lipca 1994. Dwa razy bardziej orgazmotwórczy niż Dune, trzy razy bardziej orgazmotwórczy niż bezcelowe gapienie się na piksele (Hyde’a). Po co tylko gapić się na piksele, skoro można słuchać, gapiąc się na piksele? ;)
Jednymi z bardziej znanych utworów z Tierry są, jak sądzę, „Blurry Eyes” i „All Dead”. Prawdę mówiąc bardziej znane są loczaste kudły Hyde’a, ale mniejsza już o to… Blurry Eyes posiada nawet teledysk, gdzie owe kudłacze możemy podziwiać, ścierając ślinę z klawiatury/biurka (niepotrzebne skreślić)
1 września 1995 roku Laruku wydało na świat trzecie dziecko, które nosi nazwę Heavenly. Muzykę w większości pisał Ken, ale nie, oczywiście to Tetsu jest kompozytorem muzyki… sranie w banie. Wracając: Album jest, jak dwa wcześniejsze, milusi i puchaty, Hyde rozpieszcza nas swoim głosem <3 Teledyski są do „Vivid Colors” i „Natsu no Yuutsu"
W dniu 12 grudnia, roku pańskiego 1996 światło dzienne ujrzało czwarte dziecko: True. Muzyką chłopcy podzielili się w miarę równo, a Hyde nawet pozwolił Sakurci na napisanie jednego tekstu! Stała się też rzecz straszna… HYDE ŚCIĄŁ WŁOSY! …Co nie oznacza, że w gruncie rzeczy dalej jest całkiem seksowny <3 Zateledyskowały się: „Kaze ni Kienaide”, „Flower” i „Lies and Truth”.
Jest to ostatni album, w którym grał szanowny pan Sakura, bo potem szanowni panowie z policji zamknęli go za heroinę… No trudno.

Podsumowując: Laruku w czasie 1991-1996/7 było milusim, puchatym zespołem, podchodzili pod indies, co mogłoby im zostać, naprawdę nikt by się nie obraził! Moim skromnym zdaniem byli wtedy po prostu zajebiści.

The end.
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

L'Arc~en~Ciel Empty
PisanieTemat: Re: L'Arc~en~Ciel   L'Arc~en~Ciel Icon_minitimeNie Mar 06, 2011 12:06 am

Próbowałam sobie przypomnieć, jakich ich utworów słuchałam, aż sobie przypomniałam, że żadnych, tylko Hyde solo ^^" Jego głos jest w sumie całkiem ładny, ale ma w sobie coś takiego, co mnie jakoś drażni. Nie wiem, może maniera śpiewania? Szczególnie jego angielski działa mi na nerwy, chociaż obiektywnie rzecz biorąc jest nawet niezły, jak na Japończyka. Ale właśnie te maniera... Denerwuje mnie i nie mogę się przekonać.
Tak więc znam ileś tam jego utworów, o których szerzej się nie wypowiem, bo to nie ten temat, tak czy inaczej - nie wciągnęły mnie one na tyle, żeby zapoznać się głębiej z jego twórczością i z Laruku. Ot, po prostu.
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

L'Arc~en~Ciel Empty
PisanieTemat: Re: L'Arc~en~Ciel   L'Arc~en~Ciel Icon_minitimeNie Mar 06, 2011 12:12 am

„Floods of Tears” bardzo mi się podobał, ciekawa melodia, a głos Hyde'a jak zwykle powalający^^

W „Dune”, nie wiem, czy poznałabym Hyde'a. O.O Ma zdecydowanie młodszą twarz, "młodszą" mimikę, ale tu jeszcze bym go rozpoznała. Ale najbardziej myląca jest jego fryzura, przyznam, że go jeszcze w niej chyba nie widziałam, wygląda świetnie, ale inaczej.

W Blurry Eyes, pierwsze ujęcie Hyde'a zwaliło mnie z nóg, a przez drugie dostałam ślinotoku *__* Pięknie mu w tym sukienkopodobnym czymś, pasują mu te łańcuszki na szyi, a w tych kręconych włosach jest zniewalający... No i jego spojrzenie... Nie mogłam się na niego napatrzeć^^

Teledysk do "Vivid Colors" strasznie mi się ciął, więc go nie obejrzałam, ale za to widziałam „Natsu no Yuutsu". I zarejestrowałam fakt, że Hyde ściął włosy i że fakt ten jest bardzo be. I jeszcze że ma twarz dużo bardziej podobną do obecnej, noa le chyba logiczne, że jest coraz starszy... Piosenka jest bardzo fajna, głos Hyde'a oczywiście świetny.

Oglądając „Kaze ni Kienaide” , jako że zobaczyłam już Hyde'a w długich włosach, doszłam do wniosku, ze wszyscy fani mają zdecydowanie prawo się na niego fochnąć, że je ściął T_T
A w tych okularkach wygląda jednocześnie śmiesznie i uroczo^^
Zdecydowanie podoba mi się piosenka.

We "Flower", Hyde w tych chyba-skórzanych spodniach wygląda mniam... Jakby prosił o gwałt. A jednocześnie gra na harmonijce ustnej, co jest urocze^^

Moje pierwsze skojarzenie na pierwsze ujęcie w „Lies and Truth”, to szkolny mundurek w Hogwarcie xD W dodatku Hideto podczas całego teledysku przypominał mi młodego Toma Riddle'a z filmu HP >.< Chłopak w białej koszuli, siedzący na początku na łóżku, to Ken, dobrze mi się wydaje? W tym teledysku wygląda wyjątkowo apetycznie xD

Nie znałam wczesnego Laruku, z resztą, co się oszukiwać, nowego też nie za bardzo na razie znam>.< Ale poznam^^ Stare już trochę dzięki tobie poznałam, bardzo podobają mi się ich stare piosenki. Na pewno je będę miała za niedługo ściągnięte^^

A mi, Shadow, głos Hyde'a podoba mi się głównie dlatego, że jest oryginalny i od razu go rozpoznaję xD Dla mnie to jest główne kryterium oceniania różnych piosenek i zespołów. Nudny wokal mnie odpycha. I przyznam, że jeszcze nie trafiłam na charakterystyczny głos w rocku, który by mi się nie spodobał^^
No ale dla każdego to wygląda inaczej, prawda?
Powrót do góry Go down
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

L'Arc~en~Ciel Empty
PisanieTemat: Re: L'Arc~en~Ciel   L'Arc~en~Ciel Icon_minitimeNie Mar 06, 2011 12:21 am

Rei-chan napisał:
I zarejestrowałam fakt, że Hyde ściął włosy i że fakt ten jest bardzo be.
Nieprawdaż? Toż to świętokradztwo, ściąć kudłacze... jego kudłacze... takie piękne...

Rei-chan napisał:
Moje pierwsze skojarzenie na pierwsze ujęcie w „Lies and Truth”, to szkolny mundurek w Hogwarcie xD
Nie tylko Twoje, Rei xDD hmm... Hyde grający w Harrym... mrrau! <3

Swoją drogą, ja Dunkę mogę oglądać bez przerwy na zmianę z Blurry Eyes xD
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

L'Arc~en~Ciel Empty
PisanieTemat: Re: L'Arc~en~Ciel   L'Arc~en~Ciel Icon_minitimeNie Mar 06, 2011 1:14 am

Tak, te dwa teledyski absolutnie wymiatają, Hyde wygląda w nich naprawdę powalająco. I jestem zakochana w jego włosach^^
Ale Hyde jest jednym z tych, którym pasuje absolutnie każda fryzura...
Powrót do góry Go down
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

L'Arc~en~Ciel Empty
PisanieTemat: Re: L'Arc~en~Ciel   L'Arc~en~Ciel Icon_minitimeNie Mar 06, 2011 9:07 am

Rei-chan napisał:
Ale Hyde jest jednym z tych, którym pasuje absolutnie każda fryzura...

O, Mana, ile bym dała, żeby też tak móc mieć...
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Sponsored content





L'Arc~en~Ciel Empty
PisanieTemat: Re: L'Arc~en~Ciel   L'Arc~en~Ciel Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
L'Arc~en~Ciel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» L'Arc~en~Ciel

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: My o Nich-
Skocz do: