J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 LM.C - GHOST†HEART

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

LM.C - GHOST†HEART Empty
PisanieTemat: LM.C - GHOST†HEART   LM.C - GHOST†HEART Icon_minitimeCzw Mar 03, 2011 3:40 pm


bezpośredni link
i tekst z tłumaczeniem

Nie będę ukrywać, że jest to moja ulubiona piosenka LM.C. Tekst piosenki jak i wideoklip zrobiły na mnie wrażenie. Nieczęsto się zdarza, że są jakieś utwory, które mogę słuchać na okrągło i nie znudzą mi się.
Teledyskiem trafili idealnie w mój nietypowy gust. Demonie skrzydła, rogi, to coś co Yuki lubi najbardziej. Pomogli mi nim nawet stworzyć wizję swoistego piekła, ktore zobrazowałam w jedny, niedokończony opowiadaniu. Ale nie będę się tutaj rozpisywać na ich temat, zrobię to gdzie indziej i kiedy indziej :)
Więc zachęcam do obejrzenia i komentowania ^ ^
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

LM.C - GHOST†HEART Empty
PisanieTemat: Re: LM.C - GHOST†HEART   LM.C - GHOST†HEART Icon_minitimeCzw Mar 03, 2011 7:36 pm

Bardzo podoba mi się klimat teledysku, taki mroczny, te rogi, skrzydła są bardzo fajne, mi też się podobają Yuki^^ Bardzo bym chciała mieć takie rękawiczki i bluzki z kościotrupkiem wymalowanym, ciężko takie coś dostać...:( Nieziemsko według mnie wygląda tutaj Maya, ta fryzura(mimo, że określiłam ją mianem "babskiej") jest śliczna i dodaje mu uroku. Ale chyba przyznacie mi rację, ze trzeba wiedzieć, że on jest facetem, żeby to zauważyć...?
Świetne są te sceny w tym takim jakby małym pomieszczeniu, naprawdę fajnie to wygląda.
A ta gitara Aiji'ego z płomieniami jest zajebista!^^
Piosenka jest super, nie jest przesadnie słodka, jak niektóre z ich piosenek, toteż można jej słuchać często bez obawy o własne zdrowie psychiczne xD

Ach! I jestem zmuszona przyznać, że się zawiodłam, na teledysku nie uświadczyłam żadnego lizaka...xD
Powrót do góry Go down
mayuta
Drugi sektor
mayuta


Liczba postów : 36
Join date : 15/03/2011

LM.C - GHOST†HEART Empty
PisanieTemat: Re: LM.C - GHOST†HEART   LM.C - GHOST†HEART Icon_minitimeSro Mar 16, 2011 6:48 pm

Ahahahaha kocham Lm.C najbardziej na świecie <33333333333333333

I wszyscy doskonale o tym wiedzą XD Mnie tam bardziej podobała się ta tęczowa gitara. No wiem, że to tylko do klipu... ale jednak jest świetna. Choć te płomienie, trochę tandetne (jak całe Lm.C, co w nich zresztą kocham), nie wyglądają źle XD

I zgadzam się. Wolałabym, żeby Maya został w tej fryzurze dłużej.. on niby zawsze wygląda świetnie, czasem bardziej, czasem mniej, ale tą fryzurę od razu pokochałam.

Teraz czekajmy na SUPER DUPER GALAXY yaaaa *__* ! :D ^_^ =3
czekajmy, tylko do 30 XD
Powrót do góry Go down
http://mayatan-aiji.blog.onet.pl
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

LM.C - GHOST†HEART Empty
PisanieTemat: Re: LM.C - GHOST†HEART   LM.C - GHOST†HEART Icon_minitimeSro Mar 16, 2011 9:06 pm

Hm... Piosenka jest fajna, teledysk jest dość ciekawy, jednak ja chyba mimo wszystko wolę Oh, My Juliet ;>
W każdym razie miło, że wstawiłaś <3
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
mayuta
Drugi sektor
mayuta


Liczba postów : 36
Join date : 15/03/2011

LM.C - GHOST†HEART Empty
PisanieTemat: Re: LM.C - GHOST†HEART   LM.C - GHOST†HEART Icon_minitimeSro Mar 16, 2011 9:30 pm

mm Oh my Juliet była moją pierwszą. piosenką =3
ale nie uważam jej za jakiś wyjątek. bo kocham wszystkie. mniej, bardziej, ale wszystkie. i wszystkie potrafię zaśpiewać ! hah, oczywiście, z własną interpretacją słów śpiewanych przez Mayę. XDDDD

ale najlepszy ich teledysk to moim zdaniem Chemical King Twoon. Kocham te kolory, te chińskie wzrory i symbole, tych cyrkowców w tle!
Powrót do góry Go down
http://mayatan-aiji.blog.onet.pl
Sponsored content





LM.C - GHOST†HEART Empty
PisanieTemat: Re: LM.C - GHOST†HEART   LM.C - GHOST†HEART Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
LM.C - GHOST†HEART
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Alice Nine - Heart of Gold.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: